Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

Текущи трендове в Тикток:

Джордан - Малката Беля

Галена - Moro mou (забързана версия)

Преслава - Режим неприлична

Емануела и Джия - Мамино синче (Ергенът)

Емануела и Илиян - Я се успокой

Алисия и Сарит Хадад - Щом ме забележиш

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, z_o_ каза:

Галина държи труженичките си на строга диета 

Трябва да се научат да гълтат все пак за да носят приходи, явно не случайно е взел и тва новото, Лапай.  

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Винаги е било забавно как Преслава и Галена по навик се водят с реални цифри навсякъде само защото са Преслава и Галена. А дали честно са си заслужили статута но тези имена - не се знае.

И преди някой да е пробвал също толкова по навик да ме контрира, нека вметна, че няма начин световна звезда в спорта като Григор Димитров да има само 250k-350k повече последователи от чалгарки, слушани предимно в 6-милионна България и чат-пат от някой в чужбина. С това не отричам, че и други купуват като луди, да е ясно.

Бъркаш само това, че контента на Григор и на Преслава/Галена е различен. Дори в световен мащаб по-инфлуенсърските профили са по-следвани от спортисти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Гальо каза:

Бъркаш само това, че контента на Григор и на Преслава/Галена е различен. Дори в световен мащаб по-инфлуенсърските профили са по-следвани от спортисти. 

Това можем да го кажем на най-следваните личности в Инстаграм- Роналдо и Меси. ;)

Преслава и Галена, също като Емануела, Азис и сие, си купуват фалшив интерес. С всяка изминала година нещата стават все по-очеизвадни и същевременно все по-логични, имайки предвид изявената жажда на въпросните приятелки за лидерска слава и купищата явни нечестни игри през целите им кариери.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Бъркаш само това, че контента на Григор и на Преслава/Галена е различен. Дори в световен мащаб по-инфлуенсърските профили са по-следвани от спортисти. 

Чудесно, най-накрая са открили призванието си да разпространяват инфлуенца, надявам се да не дискриминират останалите грипове, ковиди и подобни. Желаем им успех в новото поприще! 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Willy каза:

Social Blade показва и разкрива цялата истина:

- Тони стораро - Феврурари 2022 скача с почти 100к отгоре, март 2023 скача с 215к, през всички други месеци прави средно от -1000 до +3000.

- Мария - през всички месеци прави между - 300 и +2-3к, докато тази година скача с над 160К за 3 месеца

- Емануела - средно -300 до +3-4к и после от април 2022 до декември 2022 покачва с +850К!!!!!! Януари 2023 губи почти 40к последователи и затова последните два отново е купила над 355к нови.
 

- Фики е нормален през всеки месец, освен февруари 2022, когато покачва с 155К
 
- Емрах всеки месец от -2000 до +3-4к, освен от ноември до декември 2021, когато покачва с +250к. Септември 2022 се сеща да си купи нови 30к

- Андреа - всеки месец между -1000 и +1000, освен ноември 2021 с +60к, май 2022-юли 2022  +120к

Емилия няма купени. Скача около дуетите с Денис и Джале с 10-15к, всеки други месец е нормална.

Примерно на Галена най-силни месеци са май 2019 с 15к, когато гостуваше с Добре ли си и Миле в Гранд и ДМ САТ и декември 2021 с 12к с ВНЛ и победата в Гласът, а на Преслава най-силен за нови последователи е месец август 2019 с 40к около скандалите с носът, точно тогава и правеше най-много харесвания.

Кого залъгват посочените от теб не знам, но е жалко...
 

Излишно влагат в тази замираща платформа. Хората са в ТикТок вече. Единствено ми е странно за този чичак Стораро. За какво са му тези последователи? На кой ще ги показва?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, нали и Тони и наследници трябва на всяка цена да се водят големите любимци на България... Чудно как сред тях единствено Емрах към момента е нападнал качествено и Тик-ток.

Обаче Преслава и за там е дала луди безсмислени пари, вместо да ги влага в качествени песни и клипове... 338k последователи?😆 А покрай нея и аверчетата й Софка и Коцето и те със сходни цифри, втория дори има повече от Прес. 😆Нямам търпение и Галена да си направи официален акаунт и за нула време да ги догони докато всички други по-стари изпълнители не могат да стигнат и 50k.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

Е, нали и Тони и наследници трябва на всяка цена да се водят големите любимци на България... Чудно как сред тях единствено Емрах към момента е нападнал качествено и Тик-ток.

Обаче Преслава и за там е дала луди безсмислени пари, вместо да ги влага в качествени песни и клипове... 338k последователи?😆 А покрай нея и аверчетата й Софка и Коцето и те със сходни цифри, втория дори има повече от Прес. 😆Нямам търпение и Галена да си направи официален акаунт и за нула време да ги догони докато всички други по-стари изпълнители не могат да стигнат и 50k.

А аз нямам търпение да забранят Тик ток, тик так, както и изпълняващите ги шимейли. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Излишно влагат в тази замираща платформа. Хората са в ТикТок вече. Единствено ми е странно за този чичак Стораро. За какво са му тези последователи? На кой ще ги показва?

С какво Стораро е по-различен от всяка чалгарка? Защо той трябва да те дразни конкретно?  Всички са идиоти.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, asylum каза:

С какво Стораро е по-различен от всяка чалгарка? Защо той трябва да те дразни конкретно?  Всички са идиоти.

Ако визираш постовете от предишните ми години, не е свързано с това. Отдавна съм извън тази вълна. Просто ми е странно мъж, който гони 50така да се държи като тийнейджърка. С Азо същата история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, asylum каза:

С какво Стораро е по-различен от всяка чалгарка? Защо той трябва да те дразни конкретно?  Всички са идиоти.

С това че си има наследствена, а не визуална Тройница. Поне засега. Иначе други разлики - ц. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Е, нали и Тони и наследници трябва на всяка цена да се водят големите любимци на България... Чудно как сред тях единствено Емрах към момента е нападнал качествено и Тик-ток.

Обаче Преслава и за там е дала луди безсмислени пари, вместо да ги влага в качествени песни и клипове... 338k последователи?😆 А покрай нея и аверчетата й Софка и Коцето и те със сходни цифри, втория дори има повече от Прес. 😆Нямам търпение и Галена да си направи официален акаунт и за нула време да ги догони докато всички други по-стари изпълнители не могат да стигнат и 50k.

Не мисля че си е купувала. Просто беше една от първите големи БГ звезди, които си направиха профил там. Иновативна кралица. В подкаста на Ивка Бейбе, Флора спомена че през 2020-2021 лесно се правили последователи.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Не мисля че си е купувала. Просто беше една от първите големи БГ звезди, които си направиха профил там. Иновативна кралица.

Meanwhile Петя Киронова, истинската чалга сензация в Тик-Ток, която дори Преслава използва за реклама, има само 18k последователи. Не че можем да я сравняваме по звездност с изпълнителите, но толкова ниски цифри за нея са несериозни ако приемем, че е нормално чалгарите да имат по 300-400 хиляди и нагоре. Тук платформата все още е вървежна предимно сред таргетите до 25-30 години, които са не по-малко и дори повече луди по Алфите, Даймънд и тем подобни от новата генерация, които обаче дори не могат да доближат последователите на тримата от запаса. Сега гледам, че и Азис е с над половин милион - и на него са му твърде много, пък дори и да е популярен в чужбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Излишно влагат в тази замираща платформа. Хората са в ТикТок вече. Единствено ми е странно за този чичак Стораро. За какво са му тези последователи? На кой ще ги показва?

Емрах поддържа социалните медии на баща си и именно Емрах започна тренда с купуването.

преди 16 минути, SG каза:

Meanwhile Петя Киронова, истинската чалга сензация в Тик-Ток, която дори Преслава използва за реклама, има само 18k последователи. Не че можем да я сравняваме по звездност с изпълнителите, но толкова ниски цифри за нея са несериозни ако приемем, че е нормално чалгарите да имат по 300-400 хиляди и нагоре. Тук платформата все още е вървежна предимно сред таргетите до 25-30 години, които са не по-малко и дори повече луди по Алфите, Даймънд и тем подобни от новата генерация, които обаче дори не могат да доближат последователите на тримата от запаса. Сега гледам, че и Азис е с над половин милион - и на него са му твърде много, пък дори и да е популярен в чужбина.

Киронова не промотира социалните си медии никъде и не качва никакъв контент за да привлича последователи. Хората я гледат заради клиповете с физиономиите, а не заради три хилядите ѝ селфита с Преслава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Киронова не промотира социалните си медии никъде и не качва никакъв контент за да привлича последователи. Хората я гледат заради клиповете с физиономиите, а не заради три хилядите ѝ селфита с Преслава.

От време на време ми изкача с разни giveaway-ве от магазини. Май никакъв друг контент не прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Емрах поддържа социалните медии на баща си и именно Емрах започна тренда с купуването.

Киронова не промотира социалните си медии никъде и не качва никакъв контент за да привлича последователи. Хората я гледат заради клиповете с физиономиите, а не заради три хилядите ѝ селфита с Преслава.

Тя дори и без да качва нищо би следвало да има естествен интерес от едни поне 100k щом България се води толкова напреднала в Тик-ток, че популярните ни изпълнители да праскат няколко пъти по толкова. Да не говорим, че Петя от майтап на майтап сериозно взе да се превръща в инфлуенсърка и напоследък вече я канят не само за клипове, а и за какви ли не онлайн реклами, вероятно си печели добри пари от социалните мрежи.

Също така знам със сигурност, че истерията по нея на публични места продължава с пълна сила и вече дори й идва в повече. Но... sorry, girl, да не си скачала от Десислава на Преслава. Ако си беше останала при Доня Десс днес щяха да те преследват най-вече по махалите и ти просто нямаше да ходиш там.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да видиш :D Къде е AVI-то да напише "Леле колко тъжно" :D

WWW.NOVJIVOT.INFO

„Правила съм любов на магистралата и пред мола.“ Така певицата Айви отговори на въпрос кое е най-странното място, на което е давала воля на сексуалните си желания. Веднага след това оба…

 

  • Haha 2
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, FolkEmpire каза:

Ти да видиш :D Къде е AVI-то да напише "Леле колко тъжно" :D

WWW.NOVJIVOT.INFO

„Правила съм любов на магистралата и пред мола.“ Така певицата Айви отговори на въпрос кое е най-странното място, на което е давала воля на сексуалните си желания. Веднага след това оба…

 

Не съм убеден да е шокирала който и да било с признания как заработвала на магистралата и пред мола.

И как да има втора среща, с тая заявена тарифа ... 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Lelqtian каза:

Не съм убеден да е шокирала който и да било с признания как заработвала на магистралата и пред мола.

И как да има втора среща, с тая заявена тарифа ... 

Счети може да разкаже, помня че й беше стилист едно време :D

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Не мисля че си е купувала. Просто беше една от първите големи БГ звезди, които си направиха профил там. Иновативна кралица. В подкаста на Ивка Бейбе, Флора спомена че през 2020-2021 лесно се правили последователи.

Да не забравяме, че като луда слагаже хаштагове като #followforfollow или каквито бяха там

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Инстаграм замираща платформа?😀 Всичко наред ли е с вас?

Е нямам предвид че е тотален пътник, но е факт че губят много потребители, вече не е толкова интересно, и с reels-овете не им се получи както със сторитата. Правят смешни гледания в сравнение с TikTok и YouTube Shorts.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , z_o_ каза:

Галин държи изпълнителите си на строга диета:

Галин подлага момичета си на тежко изпитание/ ВИЖ

Гальо да не дава зор на бабиера Ивайла, че ще вземе да си сецне кръста и Гальо да трябва да търси друга 15 годишна бабичка. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...