Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

Опитах се да сформирам някакви номинации за наградите на Рама, но за повечето ми се налагаше да се насилвам да измисля нещо и затова накрая се отказах... Егати слабата година, нямало е друга такава откакто съществува жанра.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Опитах се да сформирам някакви номинации за наградите на Рама, но за повечето ми се налагаше да се насилвам да измисля нещо и затова накрая се отказах... Егати слабата година, нямало е друга такава откакто съществува жанра.

Факт! И на мен ми беше трудно за първи път от много години насам. Това си е годината на кавърите. Малко са хитове или достатъчно добри песни. Щом и това нещо Отпусни се стана такъв хит, представете си на какви простотии се кефят, навярно повечето пияници, защото това някой трезвен ме съмнява да го слуша!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DevilWish каза:

Факт! И на мен ми беше трудно за първи път от много години насам. Това си е годината на кавърите. Малко са хитове или достатъчно добри песни. Щом и това нещо Отпусни се стана такъв хит, представете си на какви простотии се кефят, навярно повечето пияници, защото това някой трезвен ме съмнява да го слуша!

Кавърите не са проблем. Някои от най-силните години са пълни с такива. Мижавия днешен мащаб на чалгата е проблема. Твърде много години ни карат да се кефим на фалшив трафик и на приеми по някакви си чалготеки, които поначало никога не трябваше да се превръщат в чак такъв фактор. В резултат нямаме истински мега хитове вече, а най-успешни парчета са дивотийки като Отпусни се, на които кифли, тузари и махали се кефят като за някой и друг сезон и после минават на следващата такава.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Да смени заглавието на песента. И януари да я пусне пак ще е тъпо с еднакви имена. 

Дa го кръсти

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Кавърите не са проблем. Някои от най-силните години са пълни с такива. Мижавия днешен мащаб на чалгата е проблема. Твърде много години ни карат да се кефим на фалшив трафик и на приеми по някакви си чалготеки, които поначало никога не трябваше да се превръщат в чак такъв фактор. В резултат нямаме истински мега хитове вече, а най-успешни парчета са дивотийки като Отпусни се, на които кифли, тузари и махали се кефят като за някой и друг сезон и после минават на следващата такава.

Не са проблем, както казваш липсата на истински хитове. През следващата такава даже няма да се говори за тези песни.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

5325EE5E-EFEE-4FED-83CA-CAC11561EE8C.jpeg

Да смени заглавието най-добре, а и плюс това онази песен не става, триъгълното лице и Гери Никол не го спасява.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Balkandji1 каза:

Вторник: Галена и Саби задържат интереса, Симона със спад

1. Азис и Дамян - Airport 354K

2. Галена и Саби - Не си ме давай 215K

3. Фики - Чупки в кръста 194K

4. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 179K

5. Симона - Колелото се върти 138K

А Мангава тут колко дневни гледания прави, гледам че е на 9 място в дневния чарт. Не ми излизат числа, затова питам

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Гальо каза:

А Мангава тут колко дневни гледания прави, гледам че е на 9 място в дневния чарт. Не ми излизат числа, затова питам

104К

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитали са се да направят нещо проницателно, а то доста банално и евтино изглежда. Лора Караджова върлата хейтърка на чалгата добре че има кой да я вземе да работи нещо.

“По истински случай” вероятно става дума за онази която обикаляше медиите че като била в Пайнер не можела да си плаща клиповете. Забравих ѝ името вече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Тая Теа само на кавъри и на кълчене разчита с всяка следваща песен

 

Видеото няма нищо общо с песента. Във всеки клип трябва да мята гюбеци на персийски килими, полуоблечена в камъни, маниста и пайети... потресна е. Да не говорим за гласа й, заседнала е жаба в гърлото й.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Лора Караджова върлата хейтърка на чалгата добре че има кой да я вземе да работи нещо.

 

Кефи ме Лора, ама е много странно, че точно тя говори за цици. :D 

Ако го бяха направили с фолк звезди ветеранки, щеше да е по-достоверно. Примерно в ролята на Лора да влезе Силвия - тя може да говори за гърди спокойно! :D Филмът ще е боза, не може да си противник на чалгата и да напишеш филм "истина" за жанра... нищо достоверно няма да има в него, а като гледам и заснемането.... влогъри щяха да го снимат по-добре.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...