Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Имаме ли информация какъв е рейтинга на тези телевизии? Пайнер все още имат доста реклами и спонсори, но ако рейтинга е долу нормално да не си дават зор.

Аз лично вече не виждам никъде да пускат музикални телевизии, освен Планета Фолк. Заведения, домашни партита - навсякъде върви от Ютуб.

По-удобно е от колкото преди години когато трябваше постоянно да се сменя от Планета на Фен като пуснат Кристиана.

За сравнение рейтингът на БНТ е 5,60 и има около 100к  зрители. 0,39 е около 14 пъти по-малко. БТВ и НОВА са с 25% и 20%. Планета се гледа от под 5 000 зрители. Въпреки това са най-гледаната музикална телевизия. Сити ТВ е най-близо, а ФЕНТВ и Балканика са супер зле. Планета фолк е станала по-гледана от Фолклор ТВ, което е изненадващо, тъй като преди години беше обратното.

Няма музикални тв в топ 20 при 4+, но при 18-40 Планета се прокрадва на 16то място. Въобще тия тв никой не ги гледа. А ако някой ги пуска е по купони и за фон.

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Ти защо броиш Hit Mix като сериозна музикална телевизия? С кракнат софтуер и оставена на самотек, само добавяне на новите им тъпни другото е пълен леш и върви все едно е телевизия от 90-те :D

Аз ли? Аз никоя не броя за сериозна. Според мен ДСТВ е най-зле (чувал съм). Честно казано не съм пускал музикална ТВ от години.

преди 2 часа , pacho каза:

А DS TV да не би да е на някой сърбин. Умират си да пускат сръбско, а песните на Цеца понякога вървят дори една след друга. :D Графиките им са от време Десово.

Някой ми разправя, че пускат песни с неуредени авторски права. Режат ли ги, не знам... Малко са ми като дарк уеб на уеба. :D 

tv-music-rating-2022.png

tv-rating-planeta.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

За сравнение рейтингът на БНТ е 5,60 и има около 100к  зрители. 0,39 е около 14 пъти по-малко. БТВ и НОВА са с 25% и 20%. Планета се гледа от под 5 000 зрители. Въпреки това са най-гледаната музикална телевизия. Сити ТВ е най-близо, а ФЕНТВ и Балканика са супер зле. Планета фолк е станала по-гледана от Фолклор ТВ, което е изненадващо, тъй като преди години беше обратното.

Няма музикални тв в топ 20 при 4+, но при 18-40 Планета се прокрадва на 16то място. Въобще тия тв никой не ги гледа. А ако някой ги пуска е по купони и за фон.

Аз ли? Аз никоя не броя за сериозна. Според мен ДСТВ е най-зле (чувал съм). Честно казано не съм пускал музикална ТВ от години.

Някой ми разправя, че пускат песни с неуредени авторски права. Режат ли ги, не знам... Малко са ми като дарк уеб на уеба. :D 

tv-music-rating-2022.png

tv-rating-planeta.png

Възможно е, те пускаха и клипа на Яка е жена ти от тубата - версията с цигарите и се въртеше бая време без да има цензура :D

А DSTV като качество е най-зле да и като звук и като картина още излъчват SD, съдържанието им е монтирани клипчета от индйски филми и анимацийки на песни които не могат да им пуснат клипа защото нямат права(не че имат за песента) :D 

  • Like 1
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Имаме ли информация какъв е рейтинга на тези телевизии? Пайнер все още имат доста реклами и спонсори, но ако рейтинга е долу нормално да не си дават зор.

Аз лично вече не виждам никъде да пускат музикални телевизии, освен Планета Фолк. Заведения, домашни партита - навсякъде върви от Ютуб.

По-удобно е от колкото преди години когато трябваше постоянно да се сменя от Планета на Фен като пуснат Кристиана.

Все още е най-гледания музикален канал към Октомври 2022. От време на време си менкат първото място с фолклорния им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Гальо каза:

Ариа снощи на участието си е казала за Камелия, че не приема коментари за себе си от хора, които излизат на концерти по зърна и пеперудки. 
Не е като да не е права 🫶🏻🤭

Тя щото Ариа дето се разчеква и бърше подовете в чалготеките с междукрачието си има право да коментира.... 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Stela каза:

Тя щото Ариа дето се разчеква и бърше подовете в чалготеките с междукрачието си има право да коментира.... 😂

Е то и да пееш, че отзад не боли и ти си долен педерас, не е върха на морала и шоуто. Баш сеир си е, ама Камелия винаги е била жалка фурнаджийска лопата, завърта се както е удобно и захапва по-актуалните 😅

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са спечелили евро пари по Плана за възстановяване. Ще е интересно следващите месеци.

https://segabg.com/hot/category-economy/telekomi-payner-i-baldaran-pechelyat-evropari

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно къде ще ги вложат? :D Нито имат предавания и концерти, че да им трябва техника, нито влагат в телевизията и в програмата... да видим.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, omline каза:

Пайнер са спечелили евро пари по Плана за възстановяване. Ще е интересно следващите месеци.

https://segabg.com/hot/category-economy/telekomi-payner-i-baldaran-pechelyat-evropari

В следващия клип на Борис Дали ще има осветление 😵

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия по Нова тв " Ето, миналия ден се прибирам вкъщи и нашето ново кученце, то е бебенце, ами то и то си иска неговото... викам си Боже, Господи, навсякъде трябва да си."

tenor.gif?itemid=27059184

Това псе ще да е някакъв енергиен вампир. :D 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Гальо каза:

Ариа снощи на участието си е казала за Камелия, че не приема коментари за себе си от хора, които излизат на концерти по зърна и пеперудки. 
Не е като да не е права 🫶🏻🤭

Какво е казала Косматата катерица?

преди 13 часа , xroflx9 каза:

Когато си при баба ти и дядо ти и няма неща като смарт телевизори,а повечето ти роднини са над 45 си е напълно нормално. Много нескопосан опит за заяждане.

Заради такива страната е наникъде.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Пайнер са спечелили евро пари по Плана за възстановяване. Ще е интересно следващите месеци.

https://segabg.com/hot/category-economy/telekomi-payner-i-baldaran-pechelyat-evropari

За какво са й вече европари на тая умряла фирма? За погребение ли? Яко лапане на мангизи ще има май от Пайнера, Янакиев и другите ненаяли се. Съмнявам се да се случи нещо кой знае какво.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Анелия по Нова тв " Ето, миналия ден се прибирам вкъщи и нашето ново кученце, то е бебенце, ами то и то си иска неговото... викам си Боже, Господи, навсякъде трябва да си."

tenor.gif?itemid=27059184

Това псе ще да е някакъв енергиен вампир. :D 

Това все едно Танчето го е казала, не Анелия. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

За какво са й вече европари на тая умряла фирма? За погребение ли? Яко лапане на мангизи ще има май от Пайнера, Янакиев и другите ненаяли се. Съмнявам се да се случи нещо кой знае какво.

Ще цоцат тройно - ще предлагат на желаещите да си направят реклама труженички пълна програма - от заснемато до излъчването на спота. А евраците ще харчат за още една фирмена камера, че няма да могат да насмогнат с единствената настояща. 

Доста стабилен бизнес план. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кобрата хвърли бомба! Пулев откри истинската любов и стана баща

Открих истинската любов. Тя е невероятна. С черна коса и с черни очи и много я обичам, сподели Кубрат, който вече е татко на малката принцеса Христина

https://www.gol.bg/a/303-boini-sportove/361151-kobrata-hvarli-bomba-pulev-otkri-istinskata-lyubov-i-stana-bashta

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Гальо каза:

Е то и да пееш, че отзад не боли и ти си долен педерас, не е върха на морала и шоуто. Баш сеир си е, ама Камелия винаги е била жалка фурнаджийска лопата, завърта се както е удобно и захапва по-актуалните 😅

Така е, не го отричам. Простотия си е и да пееш тия неща, но Камелия поне изгради кариера и е сред емблемите в жанра, има си златните хитове, а Ария какво е постигнала? Едно нищо... Не оправдавам Кама, но не бива да ги сравняваме. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pacho каза:

Интересно къде ще ги вложат? :D Нито имат предавания и концерти, че да им трябва техника, нито влагат в телевизията и в програмата... да видим.

Те и да вложат в предавания и телевизията не им останаха изпълнители, които да канят и показват. При този сбиротак е трудна работа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Stela каза:

Интересно ми е кои ще са най-слушаните песни в новогодишната вечер. Предполагам на Фики, Азис и Дамян ще са на челни места? 

 

В ОАЕ Фики е най-слушан с Отпусни се, Чупки в кръста и Вамос, вамос! Дори Любовта е гадно нещо прозвуча. 

  • Haha 1
  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Интересно ми е кои ще са най-слушаните песни в новогодишната вечер. Предполагам на Фики, Азис и Дамян ще са на челни места? 

 

В последните дни най-въртяни са Отпусни се, Чупки в кръста, Еуфория, Подводница, Сладкото зло, Airport, А+Г, Красив Герой, Алкохол

дуета на Емануела и Анелия също се приема много добре

Има и голямо завръщане на Токсичен по дискотеките. Не е гръмнала в ТикТок така че и аз не съм сигурен каква е причината.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...