Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 32 минути, asylum каза:

В Туци е надеждата. За Екстра сме сигурни, че ще извади нещо тъпо. :D 

Току що, Willy каза:

Не и Саби с по-голям хит от Пепа :naked:
image.png.c0982fb522cbebdb282305534ccfe48b.png
image.png.ac7dae5094ff89b880cca1adeb3846a0.png

Че на Преслава хит ли е станало?

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

 

Че на Преслава хит ли е станало?

Не, но не очаквах чак толкова да флопне. Вчера е направила само 13к а още е на месец.

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не, но не очаквах чак толкова да флопне. Вчера е направила само 13к а още е на месец.

Нормално и ЧРД вече е под 100к. Даже много време остана над 100к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, meleto каза:

В Туци е надеждата. За Екстра сме сигурни, че ще извади нещо тъпо. :D 

Че на Преслава хит ли е станало?

Extra e fotosesia 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плейлиста ми в Спотифай с песни на Преслава...вдъхнових се нещо да си направя един подбор с нейните неща...ако му е интересно на някой.

"От утре" сега чекнах, че като е излизала не ме е впечатлявала особено, но явно на фона на еднообразието си е проправила път с времето.

1973210116_Screenshot_20221229-2056282.png.3bbc0f3bbd450db25ed6d3a87043f0a8.pngScreenshot_20221229-205707-215.png.6f3a6b668d806d3406f1b7fc001ea598.png

 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Филмът „Чалга” с режисьор Мариан Вълев разказва историята на момиче, което е силно повлияно от чалга средата. „Чалга” е филм, вдъхновен от истински истории, които режисьорът се опитва да разкаже по най-разбираемия и достъпен начин. Посланията са насочени към младите хора.

Това е първият български филм, заснет изцяло с мобилен телефон. Силен интерес предизвика и музиката, сред която е любимото на поколения българи парче на ФСБ „Не така“. Ще видите много кадри заснети във Варна, както и сцени от The Brick Port.

Официалната премиера ще бъде март.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е смешно как се смята, че нещо с милион и повече гледания е флоп, сякаш България сме 15-20 милиона пазар... :D

Мен ме кефи "Самолет", жалко, че е недооценена. Но пък затова "Отпусни се", която хем ме дразни, хем ми харесва е един от хитовете на сезона и на годината.

Редактирано от mihael
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, mihael каза:

Много ми е смешно как се смята, че нещо с милион и повече гледания е флоп, сякаш България сме 15-20 милиона пазар... :D

Ако визираш последната на Преса - да, това е най-големият й флоп откакто съществува Youtube кариерата изобщо, даже Скоро и Без теб бяха по-популярнички :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблема с новите балади според мен е че повече се набляга на текста, от колкото музиката.

Колкото и смислен текст да извадиш ако песента не е мелодична няма да се получи. Това не е съчинение да седнеш и да четеш.

Старите балади които останаха във времето хем имат хубав текст, хем мелодията се забива в главата. (Седем дни, Присъда, Гасна по теб и тн).

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Проблема с новите балади според мен е че повече се набляга на текста, от колкото музиката.

Колкото и смислен текст да извадиш ако песента не е мелодична няма да се получи. Това не е съчинение да седнеш и да четеш.

Старите балади които останаха във времето хем имат хубав текст, хем мелодията се забива в главата. (Седем дни, Присъда, Гасна по теб и тн).

Ама то на всичките балади,които излязоха този сезон и текстовете им са траш. Само тази на Галена има по-грабващи фрази.

Десислава и отчасти Преса могат да направят хит и от по-безлична балада,но специално тази на Преслава е и изпята гадно. Напълно нормално е да флопне.

Аз не разбирам и защо Галена,Деса и Анка пуснаха балади като 2-3 седмици след това пуснаха и комерсчета. Май само Преслава и Меди са разчитали на баладите си.

А иначе най-големия флоп на Преса в ютюб ерата е 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Ама то на всичките балади,които излязоха този сезон и текстовете им са траш. Само тази на Галена има по-грабващи фрази.

Аз не съм казал че са впечатляващи текстове, просто че очевидно се е наблягало на тях и музиката куца.

Иначе ми направи впечатление че през този месец като чели никой не е работил с Мавродиева. (Галена, Преслава, Емануела, Анелия, Десислава тн) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.12.2022 г. от 15:01, SG каза:

Опитах се да сформирам някакви номинации за наградите на Рама, но за повечето ми се налагаше да се насилвам да измисля нещо и затова накрая се отказах... Егати слабата година, нямало е друга такава откакто съществува жанра.

дори Галена няма мегахит,смятай..

 

това нещо пък как може да има толкова гледания ? най тъпата песен на Галена

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

дори Галена няма мегахит,смятай..

 

това нещо пък как може да има толкова гледания ? най тъпата песен на Галена

 

Нормално. С толкова любовници, втори жени и разтурикъщи в България не се учудвам. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...