Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 34 минути, SG каза:

Десислава при Цитиридис: Песни като "Брутален" не са типични за мен. :D

Наистина е отслабнала доста. След рекламите сме щели да я видим в 'по-класическа светлина, отколкото си мислим'. :D "Сто парички, бате" може би не е мираж.

Ни думай, а ги правиш комерс кучка такава :D 

Да прави повече като "Вторник беше", там е по-добра от тия мазни лайна.

Вече започва да прилича на дърт Милф. Тия всички са набили пластики в скулите и стават като надути топки ве братче... Може и като ужилени от пчели/оси, набоцкани с упойки за нерви предозирали :D

image.png.920e7c00f993387302936c0d49118bda.png

  • Like 1
  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, Десислава отдавна не е изглеждала толкова добре като цяло.

Изпълнението на облачето направо го изплака накрая, чудна е.

Прощавам ѝ брутален, да пуска една балада за зимата и да мирясаме 🥰

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Подобрила е значително техниката на Облачето.:heart: Ох, ама вярно, как ни е научила като изпее нещо такова да й прощаваме всички бълвочи. :D

Доста лафове в това гостуване, но и един много специален поздрав за Рамания: "Започнах да пея от 5-6. Първите изяви на табуретката." :D

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Подобрила е значително техниката на Облачето.:heart: Ох, ама вярно, как ни е научила като изпее нещо такова да й прощаваме всички бълвочи. :D

Доста лафове в това гостуване, но и един много специален поздрав за Рамания: "Започнах да пея от 5-6. Първите изяви на табуретката." :D

Ох не мога просто. Отива и да говори за себе си в трето лице! Истинска Доня!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, ще се пръсна от умиление, пяла е "Облаче, ле бяло", а "Женала е дюлбер Яна" заби ли, или поне едно "Лале ли си"? Толкоз рядко се случва "гласът й да е във форма" за тв предаване, да ги подкара всички подред.

 

Толкоз актуални хитове и накрая "Облаче ле бяло". 😆

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чупки в кръста се превръща в световен мийм саунд, подобно на Хеликоптер 2021. Само под този саунд има клипове с милион/900к/700к/500к харесвания.

https://vm.tiktok.com/ZMFaU89JE/

Вижте и най-новите коментари под песента:

Най-умно ще е да смени заглавието само на латиница с нещо от вайръл частите.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , NazzkO каза:

Някой от тук ше ходи ли на галена и тончо токмакчиев в доминикана?

Тончо пък отде го изровиха? Не съм го чувал от десетилетия. Явно само Галена не стига и е нужна още една мумия.

А пък с Фики и още някои ще са на някакво езеро Женева в Уисконсин и после на другия ден в Доминикана, което си е огромно разстояние. Good luck дет се вика. Особено зимно време стават закъснения и анулирани полети.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Balkandji1 каза:

:roll1::roll1:😂

 

Това сериозно ли го допускаш?

Явно най му е влезнала под кожата + фактът, че визуално изпъква като руса кукла лолитка и може би счита това за нейна сила в лейбъла и на музикалния пазар.

Десита е в пъти по-талантлива.

 

Ами не знам кое й е кукленското на Либия точно,че и от Алфа се опитват да й градят такъв имидж. Не мисля че някоя кукла изглежда така в профил.

E4-C60-D45-21-B0-4-C0-B-8-FD7-B6-D4-FD15

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FolkEmpire каза:

Работното заглавие на Самолет е било Катапулт :D

Зрителка: айде стига с тая Теодора вечи дайти нещу другу!

Добре, че са сменили заглавието. 90% от чалга феновете не са чували думата катапулт :D 

преди 3 часа , DarkChild каза:

Тончо пък отде го изровиха? Не съм го чувал от десетилетия. Явно само Галена не стига и е нужна още една мумия.

А пък с Фики и още някои ще са на някакво езеро Женева в Уисконсин и после на другия ден в Доминикана, което си е огромно разстояние. Good luck дет се вика. Особено зимно време стават закъснения и анулирани полети.

Хич не кълнеш, не :D

преди 1 час, xroflx9 каза:

Ами не знам кое й е кукленското на Либия точно,че и от Алфа се опитват да й градят такъв имидж. Не мисля че някоя кукла изглежда така в профил.

E4-C60-D45-21-B0-4-C0-B-8-FD7-B6-D4-FD15

Прилича на кръстоска между полумесец и сърпа на смъртта...

 

Гледане на кафе - какво е значението на символа полумесец, в кафето ви,  разберете сега от най-богатия речник със символи за гледане на кафеYJZT 8,1 см*13,7 СМ автоаксесоари Сърпа на Смъртта Череп Стикер Стикер за  автомобил 6-2366

 

Абе, слагам чая да си церя страха

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз си чух Гоца на Екстра Нина, турската версия или кваро е там. Нещо гюръм, гюръм. Много грозен език.

На мен пък турският ми звучи по-благозвучен за пеене. Българската версия е малко трудна за запяване

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

Галин отново с купени гледания. Знаех си че тази боза няма как да има над милион за седмица с 15К харесвания.

Screenshot-20221116-093321-Chrome.jpg

Screenshot-20221116-093303-Chrome.jpg

От Гина какво очакваш? То цялата й кариера е менте на тая курволетка. Амебата мръсна. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е Алфа, ами е Омега този смешко. Иначе са най-интересни като вземат да се сравняват с Мадона и Шер и че те имали повече гледания, отколкото американките. :D Примерно Азис го изтъкна...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , omline каза:

О, ще се пръсна от умиление, пяла е "Облаче, ле бяло", а "Женала е дюлбер Яна" заби ли, или поне едно "Лале ли си"? Толкоз рядко се случва "гласът й да е във форма" за тв предаване, да ги подкара всички подред.

 

Толкоз актуални хитове и накрая "Облаче ле бяло". 😆

Актуалните хитове не са за преди 12. :D

Но пък ги обсъдиха колко много милиони имат, въпреки че можело и повече.

:heart:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Актуалните хитове не са за преди 12. :D

Но пък ги обсъдиха колко много милиони имат, въпреки че можело и повече.

:heart:

Да, бе - много симпатично беше като се чу онази гадост на заден фон и констатира, че бил "доста комерсиален" този проект. Иначе не мисля, че часът играе за доброто й приемане.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко гадории под формата на проекти трябва да слушаме от джеси за едно 2 мин изпълнение на живо баси 😀

Но е страхотна де, с такова чувство пее 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, pacho каза:

 

Десислава изглежда много добре. Като от "Обади се" почти.

Май си е разграждала филъри. Най-вече този в моста на носа, който я правеше да прилича на Аватар.

Сега да си разгради и скулите и бузите ще е много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Да, бе - много симпатично беше като се чу онази гадост на заден фон и констатира, че бил "доста комерсиален" този проект. Иначе не мисля, че часът играе за доброто й приемане.

Тази песен е правена за махали и чалготеки. И вчера обсъждахме, че няма място в ток шоу в национален ефир. Добре, че поне това е съобразила и песента се е чула само 'на заден фон'.

Ние да наваксаме все пак като я надуем на макс и всеки прецени сам за себе си дали евентуалната половинка до него/нея може да се мери с Десиното злато в карати.:Jumpy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...