Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Това за да прелича на ветера.

добре, сега стига глупости. Ние с @Fast сме като огън и вода, но в името на политическата криза и народа се обединихме около кандидатура за председател на НС - Емануела Цветкова. Желязна Лейди с твърда визия за здравните и икономически въпроси.

Сравни колко лъскава бе с Жоро и дори като беше с Гигов през 2006-2008 и в какво окаяно състояние е в последните 10 години. Просто е бледа сянка на това, което беше. За нейна жалост никой богаташ-мутра не я ще, а розичката й увехва все повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Сравни колко лъскава бе с Жоро и дори като беше с Гигов през 2006-2008 и в какво окаяно състояние е в последните 10 години. Просто е бледа сянка на това, което беше. За нейна жалост никой богаташ-мутра не я ще, а розичката й увехва все повече.

Ми старост нерадост.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Гюрга е пълен траш в кариерно отношение,но за сметка на това е златен meme material.

302361-AA-931-D-4-F55-B62-C-F1-FA20-ED47

По някакъв особен начин ми напомня на Андрю по съдба - няколко години в топа, една-две, от които всички жени в държавата искат да приличат на нея, после следва разклащане и западане и накрая би подигравана и дълбоко заровена в старите ленти до такава степен, че вече и излагациите не будят дори минимален интерес. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

По някакъв особен начин ми напомня на Андрю по съдба - няколко години в топа, една-две, от които всички жени в държавата искат да приличат на нея, после следва разклащане и западане и накрая би подигравана и дълбоко заровена в старите ленти до такава степен, че вече и излагациите не будят дори минимален интерес. 

Предостатъчно благотворителност правим като изобщо коментираме нафталини като Гюрга и Дора,цяла България слуша новата лидерка и мръсница

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Предостатъчно благотворителност правим като изобщо коментираме нафталини като Гюрга и Дора,цяла България слуша новата лидерка и мръсница

 

Нищо няма да стане от нея, Галин с идиотското си продуциране я закопа. С 2-3 самостоятелни песни без повече дуети за тази години - и щеше да е топ име, уви....

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

А, и Галин не трябваше да я кара да се изрусява, така загуби целия си чар и се оеднакви с всички.

Ти па от Гина акъл очакваш, тя си е типична чалгарска курволетка.

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Нищо няма да стане от нея, Галин с идиотското си продуциране я закопа. С 2-3 самостоятелни песни без повече дуети за тази години - и щеше да е топ име, уви....

В инстаграм Галин написа че имали много демота за следващата ѝ песен, но не могат да решат кое да изберат.

Някъде се спекулираше че ще има дует с Десита, но следващата песен на Десита ще е солова.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Emanuela.Carey каза:

Ara Music & Diapason Records организират кастинг за нови фолк звезди

https://aramusic.bg/2022/10/21/кастинг-стани-новата-попфолк-звезда/

Изключителен професионализъм и грамотност демонстрират - поп-фолк е изписано по 3 различни начина в рамките на само една статия. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък с нетърпение, чакам да видя какво са сътворили Димана и Живко, колкото и нелицеприятен да е станала дубайската снаха :D . До колкото знам, ще е от Оцко песента. Последната им песен беше страшен хит, май и последната за Живко като цяло: 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ANGEL каза:

Аз пък с нетърпение, чакам да видя какво са сътворили Димана и Живко, колкото и нелицеприятен да е станала дубайската снаха :D . До колкото знам, ще е от Оцко песента. Последната им песен беше страшен хит, май и последната за Живко като цяло: 

 

Какво могат да сътворят освен някаква боза?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

Рено, душа, требеше вместо газели и хиени да я наречете глигани и хиени. Та и ти да си у заглавието ма. 

Еклери и Торти най-добре!

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
преди 1 час, DevilWish каза:

Еклери и Торти най-добре!

Са като са я обрали може от нерви да отслабне, но може и обратното. Иначе според мен е някое от децата й. Как друг ше знае къде са й парите.

  • Thanks 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каналът на Планета е тотално умрял. Дори потенциални, сносни песни едва минават половин милион. 

От последните им 10 нямат нито една с над половин милион гледания. А от половин година насам имат

2 песни с над 2 млн гледания

и едва 8 с над 1 млн. 

И над 40 качени песни...

Това ако не е падение...

Дори Яница вече е посредствена с 600к едвам едвам за 4 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да наиатина каналът е зле доста. Имат толкова много абонати, а продукцията им е шибана и явно никой не ги гледа.

Пък и най-големите им звезди качват отдавна в собствени канали. Преслава, Галена, Джена, Емануела…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Каналът на Планета е тотално умрял. Дори потенциални, сносни песни едва минават половин милион. 

От последните им 10 нямат нито една с над половин милион гледания. А от половин година насам имат

2 песни с над 2 млн гледания

и едва 8 с над 1 млн. 

И над 40 качени песни...

Това ако не е падение...

Дори Яница вече е посредствена с 600к едвам едвам за 4 месеца.

Те и тия са купени. Всичките изведнъж скачат от 10 хилки на 300 за 2-3 дни и после забиват. 

  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

Да наиатина каналът е зле доста. Имат толкова много абонати, а продукцията им е шибана и явно никой не ги гледа.

Пък и най-големите им звезди качват отдавна в собствени канали. Преслава, Галена, Джена, Емануела…

Джена качва в общия канал, но и при нея е зле положението. От Яко ми е (ноември 2018) насам не е имала песен с над 10 милиона гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да се досеща коя беше песента на Пайнер от периода 2008-2011, в чийто клип в началото едно момиченце казва: "Когато порасна искам да повярвам в любовта". ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...