Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, plambata каза:

Супер ден за чалгата! Дори тези 500-600 фена на Плейбекслава, които са си купили билет, сега ще се разочароват от тая нещастница. Нейната наглост е възнаградена по най-добрия начин - с пореден провал. 

Твоята не е по-далеч. Галена и Меди на първия им опит в разгара на сезона нямаха и 200 продадени билета, така че техният провал е по-голям. А и да не забравяме, че Преслава е с някаква си сръбска певачица, която няма нито един хит в България, а доби някаква популярност, благодарение на това, че направи кавъри на няколко български песни. 

  • Like 1
  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Hurricane каза:

Твоята не е по-далеч. Галена и Меди на първия им опит в разгара на сезона нямаха и 200 продадени билета, така че техният провал е по-голям. А и да не забравяме, че Преслава е с някаква си сръбска певачица, която няма нито един хит в България, а доби някаква популярност, благодарение на това, че направи кавъри на няколко български песни. 

Моята направи ли концерт? Направи.

Твоята направи ли концерт? Не направи. 

Айде чао.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

С малката разлика, че Галена този компромис го прави веднъж на 10 години или поне не се сещам за друг такъв път. А и пак повтарям, че тук най-вероятно се е съгласила само защото Сашка ѝ е близка приятелка и може би, за да не трябва да отменят концерта за втори път. То, ако тя не се съгласи, това си е чист нож в гърба на една от добрите ѝ приятелки. 

И според теб логиката е къде? Сашка си брои кинтите, а Галя и Медя да духат супата, това ли е? Пределно ми е ясно, че не понасяш Галята, макар че тайно я следиш и ни даваш отчети тук за всяко нейно действие, но сериозно ли смяташ, че е толкова тъпа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, pacho каза:

ММ е ТВ от 1997-ма. Планета се буташе да ги пуска, чак ги викаха на Наградите им, защото ги бяха вкарали в номинации.

Всичките станаха звезди покрай ММ, даже самата телевизия правеше брутални концерти. Помня много добре този, където Сантра и Спенс си изпяха парчето и взривиха света. Тогава Планета бяха на ниво "Топ ТВ" - Шумен. А сега са и по-зле... нямат нито една продукция. Въртят някакви безумно тъпи и излишни класации, озвучени от Хари Янакиев.

Телевизия ММ изобщо не сме имали на нашата кабелна и като цяло я имаше само в София май. Дори не знам някога да сме я имали и в по-късен период.

Звездите ставаха по местните местни кабелни и по радиата. Това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ciaga каза:

И според теб логиката е къде? Сашка си брои кинтите, а Галя и Медя да духат супата, това ли е? Пределно ми е ясно, че не понасяш Галята, макар че тайно я следиш и ни даваш отчети тук за всяко нейно действие, но сериозно ли смяташ, че е толкова тъпа?

Не знам дали е тъпа. Просто го е направила чисто приятелски най-вероятно, а и за себе си и феновете си може би. И това, че не я понасям, не е вярно. Вие имате непоносимост към хората. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега това с концерта и хонорарите си зависи от договора. Чашка-келешчето не може да намаля хонорар както й скимне. Сега ако няма договор е друг въпрос. Аз не мисля, че някой трябва да работи безплатно или на загуба само за да може шефът в случая да излезе на черно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Не знам дали е тъпа. Просто го е направила чисто приятелски най-вероятно, а и за себе си и феновете си може би. И това, че не я понасям, не е вярно. Вие имате непоносимост към хората. 

А, сега пък не било вярно, да се връщам ли назад в коментарите ти и да цитирам всички простотии, които си написал по неин адрес, докато си възхваляваш толбухинската пръчка?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Имам 2 въпроса:

1. Къде Райна ще пее в Гърция с Елена Папаризу?

2. Кого е набил Умрях?

На втория въпрос, Теди Александрова, нали имаха връзка. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Ciaga каза:

А, сега пък не било вярно, да се връщам ли назад в коментарите ти и да цитирам всички простотии, които си написал по неин адрес, докато си възхваляваш толбухинската пръчка?

Това с пръчката и снимката от дует Ритон.... Не мога да спра да се смея , право в целта 😄😄😄😄😄 и каква е тая Сашка? 😄 Андреа май нещо й се кани и на нея?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Това с пръчката и снимката от дует Ритон.... Не мога да спра да се смея , право в целта 😄😄😄😄😄 и каква е тая Сашка? 😄 Андреа май нещо й се кани и на нея?

Сашка е тая, дето се занимава с участията на Софи Маринова, Меди, Десислава и ако не се лъжа май и Лорена барабар с други хора.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

Сашка е тая, дето се занимава с участията на Софи Маринова, Меди, Десислава и ако не се лъжа май и Лорена барабар с други хора.

И в това число има ли нещо общо с Преслава и Галена? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

И в това число има ли нещо общо с Преслава и Галена? 

Има, тя се занимава с тия концерти, за които се спами днес цял ден - проваленият и този на Галя и Медя.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Fast каза:

Някои от тези изпълнители имат чалга корени (лейбъла на Слави - БМК) а други си плащаха за ротация по Планета, защото MM не беше много гледан. Чак след старта на City и The Voice нещата започнаха да се оправят в жанра им.

ММ не била гледана? Ти в ред ли си? Аз в най-дълбоката провинция я имах в кабела и я гледах, какво остава за другите?

  • Like 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Абе има си музика и музика. Е Глория си е тъпа чалгаджийка, и респективно такива харесват й феновете й:

Няма налично описание.

Ние феновете на Емануела харесваме по други неща от чалгата:

Няма налично описание.

Да си вземеш слушалки за 300 лева и да слушаш Емануела... защо си мразиш слуха? :( 

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, pacho каза:

ММ е ТВ от 1997-ма. Планета се буташе да ги пуска, чак ги викаха на Наградите им, защото ги бяха вкарали в номинации.

Всичките станаха звезди покрай ММ, даже самата телевизия правеше брутални концерти. Помня много добре този, където Сантра и Спенс си изпяха парчето и взривиха света. Тогава Планета бяха на ниво "Топ ТВ" - Шумен. А сега са и по-зле... нямат нито една продукция. Въртят някакви безумно тъпи и излишни класации, озвучени от Хари Янакиев.

Настрана дори ако оставим ММ, имаха си Българския Топ 100 по бТВ, имаха си и МелоТВмания по БНТ (които също имаха годишни награди). А и по местните кабеларки също ги излъчваха - мит е, че кабеларките са били запазена територия само за фолка.

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Да си вземеш слушалки за 300 лева и да слушаш Емануела... защо си мразиш слуха? :( 

Емануела има страхотен глас и рядък тембър.

Ама малко по техниката си да поработи.

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, plambata каза:

Супер ден за чалгата! Дори тези 500-600 фена на Плейбекслава, които са си купили билет, сега ще се разочароват от тая нещастница. Нейната наглост е възнаградена по най-добрия начин - с пореден провал. 

То щото успеха на другата е голям, предрусала с пико и инжекции за отслабване и не може да си поеме участията 😆

535-E5-CA7-F9-DD-4719-A68-B-E64-DD285943
818-CE99-F-F2-A4-45-FF-B2-D2-29-C04-E47-

  • Haha 3
  • Wow 3
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Емануела има страхотен глас и рядка бленда.

 

Това и Като те почна на Кали са най яките й песни в Пайнер, тук Ема прави песента още по-добра!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Това и Като те почна на Кали са най яките й песни в Пайнер, тук Ема прави песента още по-добра!

И "Недей, сърце", тя по-добра балада не е имала в кариерата си.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

То щото успеха на другата е голям, предрусала с пико и инжекции за отслабване и не може да си поеме участията 😆

535-E5-CA7-F9-DD-4719-A68-B-E64-DD285943
818-CE99-F-F2-A4-45-FF-B2-D2-29-C04-E47-

Какво се е случило? Някъде четох, че било заради инсулина който си инжектира? Ако това не са просто клюки? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

И "Недей, сърце", тя по-добра балада не е имала в кариерата си.

 

Да, не са силната й част баладите, на мен и Фалшива ми харесва, но тя е преди Пайнер.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, omline каза:

ММ не била гледана? Ти в ред ли си? Аз в най-дълбоката провинция я имах в кабела и я гледах, какво остава за другите?

Аз я нямах.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Гальо каза:

То щото успеха на другата е голям, предрусала с пико и инжекции за отслабване и не може да си поеме участията 😆

535-E5-CA7-F9-DD-4719-A68-B-E64-DD285943
818-CE99-F-F2-A4-45-FF-B2-D2-29-C04-E47-

Ама сега последно на Галена концерта отменен ли е бил или не? Никъде не видях сторите или клипчета? Нито от нея, нито от Меди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...