Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Не и Сашка нарочно да премести концерта на Галена и Меди ден преди Преслава и Теа, за да хората купуват билети към първото събитие и сега Пепа да яде срама със само 600 продадени билети. Поне ще има ли лице да качи едно стори че няма да има концерт?

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , GSA каза:

Ако тия двете отново се провалят на голяма сцена, директно да се пенсионират. Още едно доказателство, че опашките пред клубовете, които толкова натрапвате не са заради еди кой си изпълнител. 
Затова най-голямата поп-фолк певица в истинския смисъл на думата си остава:

И Софка донякъде, но и тя пълни Арена, с помоща на Слави и още 10 гости. 

Глория има най-голямата и най-стабилната фенска маса у нас и всяка, която се опитва да прави концерти и да събира хора с билети само може да го доказва и затвърждава този факт!

Де са им милионите от тубата, де са им пълните клубове сега? Ама то нали вече концертите не били важни :D, нищо че в световен мащаб големите продължават с концерти и турнета. 

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Глория има най-голямата и най-стабилната фенска маса у нас и всяка, която се опитва да прави концерти и да събира хора с билети само може да го доказва и затвърждава този факт!

Де са им милионите от тубата, де са им пълните клубове сега? Ама то нали вече концертите не били важни :D, нищо че в световен мащаб големите продължават с концерти и турнета. 

Толкова са смешни чалгарките, че не е истина. Въпрос на време е, YouTube да премахне и броячът за гледания и лайкове и тогава ще има масови харакирита. Ще им останат едни голи плейбек участия… 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

qmbv4P8.png

Къде е Сашка да спасява кариери сега? Уж беше много отворена и тя. Да си стоят в клубовете най-добре.

Смяхте се на 1000 човека на концерта на Глория преди месец в пороен дъжд. Сега на какво ще се смеете се чудя…

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

А като цяло какво са виновни самите изпълнители, че на хората не им се ходи по концерти и им се свидят 20-30 лв за вход, но без проблем биха дали 40 вход за дискотека и съответно още големи трицифрени/четирицифрени суми за алкохол? Самото поколение е друго явно.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

А като цяло какво са виновни самите изпълнители, че на хората не им се ходи по концерти и им се свидят 20-30 лв за вход, но без проблем биха дали 40 вход за дискотека и съответно още големи трицифрени/четирицифрени суми за алкохол? Самото поколение е друго явно.

Виновни са доста. Как може Графа да пълни Армеец и да има участия за 7 бона, а Глория и Галена, които са от също толкова време, имат по - популярни песни и т.н. да не могат? Едни Сканду напълниха няколко хиляди дето нямат 1/10 от хитовете на Преслава? И ги напълниха с предимно същите тези хора, които слушат и нея. 

Само Емилия Башур държи ниво, но и на нея й е трудно вече. 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Виновни са доста. Как може Графа да пълни Армеец и да има участия за 7 бона, а Глория и Галена, които са от също толкова време, имат по - популярни песни и т.н. да не могат? Едни Сканду напълниха няколко хиляди дето нямат 1/10 от хитовете на Преслава? И ги напълниха с предимно същите тези хора, които слушат и нея. 

Само Емилия Башур държи ниво, но и на нея й е трудно вече. 

И Емилия Велева държеше първенство през 2001 с розовата си коса и Река на любовта!

❤️ 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, xroflx9 каза:

Феновете на Гюрга,Райна и други залезли певачки пак се появиха и се разсмърдя на нафталин.

Аз съм тук от 2007 година, кака. За Райна и Гюрга няма какво да се притесняваме. Едната пълни летни театри и Зала 1 на НДК. Другата след броени дни излиза на една сцена с Елена Папаризу в Гърция. Да му мислят тези, които пеят единствено по шмъркотеките и един концерт не могат да разпродадат. И тия ми били топа в чалгата. Мале - до къде го докарахме. 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, GSA каза:

Аз съм тук от 2007 година, кака. За Райна и Гюрга няма какво да се притесняваме. Едната пълни летни театри и Зала 1 на НДК. Другата след броени дни излиза на една сцена с Елена Папаризу в Гърция. Да му мислят тези, които пеят единствено по шмъркотеките и един концерт не могат да разпродадат. И тия ми били топа в чалгата. Мале - до къде го докарахме. 

Не ми пробутвай успехи отпреди почти 10 години какиното. Виждаме я баба Глорче колко ги пълни към днешна дата-за този в Пловдив й отне 1 година след сумати отменени концерти. А за Райна най-вероятно ще е подгряваща,така че аз на твое място не бих се хвалил с нещо подобно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за Ку-Ку Бенд си мислеха, че без Слави нямаше да стане нищо, а гледайте какво става - във всеки град фурор, следя и тяхната страница, и тази на Венелин Венков. Отделно и всичко, което се случи покрай ИТН, не им попречи да си напълнят концертите и не пишете, че не може да се сравнява, защото били повече от един.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато повечето колежки на Райна показват увиснали цици и дупе в Гърция, тя ще пее на една сцена с голямата Елена Папаризу!

@GSA, от юли досега Райна капитулира между 6 и 10 участия на месец! Факт, че почти всички са на фолклорна основа и по събори, но важното е, че прибира хонорар и няма да гладува!

  • Like 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Виновни са доста. Как може Графа да пълни Армеец и да има участия за 7 бона, а Глория и Галена, които са от също толкова време, имат по - популярни песни и т.н. да не могат? Едни Сканду напълниха няколко хиляди дето нямат 1/10 от хитовете на Преслава? И ги напълниха с предимно същите тези хора, които слушат и нея. 

Само Емилия Башур държи ниво, но и на нея й е трудно вече. 

Защо намесваш сега попа.... говорим за чалгарките.

Глория няма милионите гледания на Галена и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Защо намесваш сега попа.... говорим за чалгарките.

Глория няма милионите гледания на Галена и Преслава.

А защо да не го намесвам? Доста по - малко слушан е като жанр,а Глория няма милионите, но има 20 години кариера почти пред тях. И кво от тва? Тя също като Преслава в златни години е била на върха и максимума й е към днешна дата зала 1 на НДК. И тя е головодница като другите. Щом некви от попа могат, кво им пречи на тия кози? А?

Но Преслава е най - големия резил. Глория може да е имала не знам си какво, но Преса концерт не е имала от 100 години и не можа нищо да направи. Е тва си е резила на десетилетието. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Защо намесваш сега попа.... говорим за чалгарките.

Глория няма милионите гледания на Галена и Преслава.

Прав е по принцип, Графа от бая време насам е скучен и като цяло една стабилна част от песните му са меланхолични и въобще не са за клуб. Харесвам го, но след последният му албум не става, отделно той също няма кой знае какви гледания и фен базата му се състои основно от хора над 30-40 години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

Прав е по принцип, Графа от бая време насам е скучен и като цяло една стабилна част от песните му са меланхолични и въобще не са за клуб. Харесвам го, но след последният му албум не става, отделно той също няма кой знае какви гледания и фен базата му се състои основно от хора над 30-40 години.

A Сканду? Истината е, че няма оправдание за нашите чалгаджийки. Всичко ги бие - от Николина през Сканду, та чак до Лили и Веско Маринов. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

A Сканду? Истината е, че няма оправдание за нашите чалгаджийки. Всичко ги бие - от Николина през Сканду, та чак до Лили и Веско Маринов. 

Скандау не ме кефят, просто не е моето, при тях е по-лесно, защото правят песни тип "Тик-Ток" и не са умрели. Просто те са хванали тази ниша и затова им се получава, чрез Тик-Ток дори и с една песен можеш да станеш популярен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние не сме нито Гърция, нито Сърбия. Тука има разделение на жанровете и постоянно се хули фолка у нас. Въпросът е защо Галена и Преслава в топ годините си не правеха концертна дейност.

Концертите създават емоции и спомени и когато човек веднъж отиде - после пак иска и пак отива.

Само че никой не дава 5 стотинки за тях двете. Смяхте ми се на коментара за твърдата фенска маса на Глория, ама жената албумите си разпродава, книгата си продаде, парфюмите си продаде, календарчета и чаши има в сайта, билетите за концертите доволно си продава. Щото на година 3 от кариерата си е правела емоции и спомени на хората.

А и то чекия след чекия да пускаш, после се чудиш къде ти е публиката...

Лъснаха сериозно, излишно е да ги оправдавате, като намесвате попа. Те са интернет звезди и това е. Поне направиха опит, заслужават потупване по рамото.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Ние не сме нито Гърция, нито Сърбия. Тука има разделение на жанровете и постоянно се хули фолка у нас. Въпросът е защо Галена и Преслава в топ годините си не правеха концертна дейност.

Концертите създават емоции и спомени и когато човек веднъж отиде - после пак иска и пак отива.

Само че никой не дава 5 стотинки за тях двете. Смяхте ми се на коментара за твърдата фенска маса на Глория, ама жената албумите си разпродава, книгата си продаде, парфюмите си продаде, календарчета и чаши има в сайта, билетите за концертите доволно си продава. Щото на година 3 от кариерата си е правела емоции и спомени на хората.

А и то чекия след чекия да пускаш, после се чудиш къде ти е публиката...

Лъснаха сериозно, излишно е да ги оправдавате, като намесвате попа. Те са интернет звезди.

Глория отдавна не е интересна и не знам защо продължаваш да отричаш фактите. Песента ѝ със Стораро е добра, да, но едвам направи дори милион. Отделно не смятам, че съм единственият, на когото му е писнало да вижда нея и дъщеря ѝ да хвърчат по медиите като луди понеже някоя от тях пръднала и хоп - интервю. Каквото е било преди - си е за преди, времето на Жоро Илиев приключи преди почти 20 години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...