Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Stela каза:

Еви ли? Той е от моя град, не знам дали знаеш. 😁 Баща му е известен кръчмарски музикант. Българи са определено 😂😂

Не знаех, той първо не беше ли футболист? Еви ли е истинското му име? 🙂

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, ANGEL каза:

Как ще е българин Еви Аспарухов, вие съвсем откачихте... Чисто цигане е, амаа има глас и първите му две песни са си доста яки всъшност

И на мен ми прилича и за това и попитах , той вече не бил в лейбъла на Теди Александрова.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ANGEL каза:

Как ще е българин Еви Аспарухов, вие съвсем откачихте... Чисто цигане е, амаа има глас и първите му две песни са си доста яки всъшност

Е казах го шеговито, че е българин. Цигани са разбира се, но са доста талантливи. От години пеят по сватби и други тържества в много градове. Алекси има песни в ютуб с по 2-3 милиона гледания. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Евелин е истинското му име. 

Ето го баща му:

 

Мерси, е знаех си аз че е циганин, то си личи, но наистина пее за разлика от колегата си Моан ли беше... Милан или каквото е там хаха 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Невероятна е, след малко очаквайте поздравче и от мен ❤️❤️❤️❤️💓💓💓

Както обещах, @Stela @THE IIconic

Не знам дали е от най-известните й песни, но на мен ми е страшно любима! 

  • Like 1
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Евелин е истинското му име. 

Ето го баща му:

 

Дано Еви не се изруси, че видяхме какво стана с Лео. Не знам каква е тая мода всички мъже да се изрусяват, аз не съм си го и помислял като гледам някои от моите познати на какво заприличаха. И дадох Лео за пример понеже сега като видях бащата на Еви се сетих за приликата между него и баща му Краси Леона.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ciaga каза:

Дано Еви не се изруси, че видяхме какво стана с Лео. Не знам каква е тая мода всички мъже да се изрусяват, аз не съм си го и помислял като гледам някои от моите познати на какво заприличаха. И дадох Лео за пример понеже сега като видях бащата на Еви се сетих за приликата между него и баща му Краси Леона.

Еви е доста по-черничък от Лео, така чеее ако се изруси хич няма да е добре, но на Лео му отива. Лео е бял и не му личи да е циганин. Онзи Антонио и той нали вече е изрусен... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Еви е доста по-черничък от Лео, така чеее ако се изруси хич няма да е добре, но на Лео му отива. Лео е бял и не му личи да е циганин. Онзи Антонио и той нали вече е изрусен... 

Те някои и без да са черни си мислят, че русото им ходи, а да не споменавам на какво ми приличат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Или гениталиите! 😘 
Снощи между другото (без да се шегувам) сънувах Галена с тесен бански и от там излизаха косми от сливата й! Беше потресаващо гнусно! :& Ужасно беше космата! Направо като храсталак! 

 

Добре поне, че не си видял мъжки полови органи, че с тези инжекции тестостерон...

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DarkChild каза:

Добре поне, че не си видял мъжки полови органи, че с тези инжекции тестостерон...

Е, то тогава трябваше да бъде Галена Парини! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новината за затворената дискотека в Слънчев Бряг обикаля всички сайтове + този на BTV, ама иначе вчера Камелия, Торино и Пашата са си пяли там 🤣

Или някой е излъгал нарочно, за да направи мръсно на Сикретс, или собственикът на клуба е кихнал една торба с пари на който е трябвало 😂 Странна работа!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Е, то тогава трябваше да бъде Галена Парини! :D 

Значи заради твоя коментар със съня ти, снощи сънувах Преслава.. Поне не беше гнусно. 😁 Сънувах, че пее на площада пред работното ми място и имаше група от хора, които я нареждахаи освиркваха. Друга групичка от хора пък и се радваха. Беше си като старата Преси по килограми - напълняла, но с филъри в джуките и огромни мигли. 😁😁😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А дубруутро с международния хит!

За 91-ва българката и българинът много умеят гюбека.... :D Чак не мога да повярвам, уж ние поколението на 90-те поехме вината, а то какво било...

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

Това и на мен ми е любимата на Кати, въпреки че в привеа на моменти вие като гладно куче.

А този бийт едно време от Ара и Диапазон го ползваха за всяка втора песен. Май дойде от Супер Експрес, дето пееха със Софка. После имаше една Виктория, на Лия го бутаха, на Кондьо - направо запазената им марка, чуеш ли го бийта, знаеш, че не е пайнерско. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

А дубруутро с международния хит!

За 91-ва българката и българинът много умеят гюбека.... :D Чак не мога да повярвам, уж ние поколението на 90-те поехме вината, а то какво било...

 

Това е поколението на нашите родители - те са били като отвързани тогава, тъкмо в началото на промените.

Зависи и в кой регион на държавата е било, но още през комунизма мисля, че са се мятали яко гюбеци. Изобщо не смятам, че е имало кой знае какви забрани, защото и тогава е имало цигански оркестри и т.н. Да не приписват вината за всичко на чалгата. Просто сме си такива. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...