Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Дайте гледанията от снощи, гледам, че официалният клип на WTB най-после изпревари този на Пистолет. Доста добре се задържаха Меди и Азис с тази слаба песен, не очаквах, но явно имената им са адски силни. 

Песните в топ 5 иначе са точно тези, които преди месец ви казах, че са мегахитовете на лятото по морето и гърмят много по-мощно от всичко останало - освен горните 2, също Отпусни се, Турбуленция, А+Г. После пак обяснявайте, че гледанията не показвали коя песен колко голям хит е. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 минути, plambata каза:

Голям парцал изкара Теда тоя път, но май голям хит при нея вече е трудно да се получи. 

 

 

и защо? Avtomata и Darpay ya бяха летните хитове на 2022 г

  • Like 5
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 5 от вчера:

1. Меди и Азис - 175К

2. Галена и Дамян - 172К

3. Фики - 129К

4. Джена - 93К

5. Емили, Кости и Флорин Салам - 70К

Джена с най-голям хит от "Яко ми е" насам?

Тая тъпата цигания на 3 място няма да я коментирам.

"Сладкото зло" и "Еуфория" са с по 60К.

"В твоето легло" има 12К от вчера.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е започнало да прави между 10 и 15к хиляди дневно. Като за никакъв канал е доста добре. Има и много лайкове. Ясно е, че е заради Александра, но Кали пак намаза. :D 

Иначе песента е яка.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , plambata каза:

Голям парцал изкара Теда тоя път, но май голям хит при нея вече е трудно да се получи. 

 

 

Тази песен трябваше да е самостоятелна. Опитала се е да повтори “Най-боли ме” с тази комбинация с другите имена, но този Щилян разваля песента, а за Dj Нед е ясно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Тази песен трябваше да е самостоятелна. Опитала се е да повтори “Най-боли ме” с тази комбинация с другите имена, но този Щилян разваля песента, а за Dj Нед е ясно. 

Мен частта на Щилян не ме дразни, за разлика от тази на Нед. Мелодична е песента, има потенциал,. Доста по-яка е последния й хит - Автомата. Дано диджеите й дадат шанс.

преди 40 минути, DanielPiliov каза:

Топ 5 от вчера:

1. Меди и Азис - 175К

2. Галена и Дамян - 172К

3. Фики - 129К

4. Джена - 93К

5. Емили, Кости и Флорин Салам - 70К

Джена с най-голям хит от "Яко ми е" насам?

Тая тъпата цигания на 3 място няма да я коментирам.

"Сладкото зло" и "Еуфория" са с по 60К.

"В твоето легло" има 12К от вчера.

Джена е голямата изненада на лятото. С повечко слушания не е чак толкова гадна песента, но е доста далеч от яките й парчета. Брандът "Джена" обаче явно още си го бива, за разлика от "Анелия", "Алисия", "Мария"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, -A. каза:

Това е започнало да прави между 10 и 15к хиляди дневно. Като за никакъв канал е доста добре. Има и много лайкове. Ясно е, че е заради Александра, но Кали пак намаза. :D 

Иначе песента е яка.

Каква е тая Александра? Песента е яка да я чуеш 3 пъти и дотам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@plambata коментирай, че вече Еуфория е втората най-стриймвана песен за годината в Spotify, а след време може да догони и първото място на Пак ще се броиш.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Флопа на Лидия, който си правеше по 80-90к през седмицата, в събота вечер е паднал на 32к. Къде е @SGда дойде и да каже, че Галена е със съмнителни гледания. :D 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Флопа на Лидия, който си правеше по 80-90к през седмицата, в събота вечер е паднал на 32к. Къде е @SGда дойде и да каже, че Галена е със съмнителни гледания. :D 

Галена е със съмнителни гледания.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , -A. каза:

Това е започнало да прави между 10 и 15к хиляди дневно. Като за никакъв канал е доста добре. Има и много лайкове. Ясно е, че е заради Александра, но Кали пак намаза. :D 

Иначе песента е яка.

Изключително скучна песен, заспах на дивана.

преди 4 часа , plambata каза:

Каква е тая Александра? Песента е яка да я чуеш 3 пъти и дотам. 

Поредната тъпа тик-токърка.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

@plambata коментирай, че вече Еуфория е втората най-стриймвана песен за годината в Spotify, а след време може да догони и първото място на Пак ще се броиш.

Няма да се изненадам, ако покаже много голямо задържане Еуфория. Само тук във форума няколко души казаха, че са я преоткрили и е започнала яко да ги кефи напоследък. Самият факт, че голям хит като WTB не я заби, говори, че Еуфория ще се слуша доста време. Аз лично даже май сега я слушам също повече и от преди - след WTB винаги си пускам и нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...