Jump to content



Галена x DJ Дамян x Costi - Welcome to Bulgaria


Препоръчани коментари

Хита на 2022-2032 година!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почва адски гнусно. Доповръща ми се.

Продължава пак супер селски. Това е като битак версията на "Турболенция".

Смешно е жена, носеща само haute couture да прави песни за хората, които "без пари живеят като паралии". Ама това е реалността.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е тотален хит и най-вероятно ще е хита на лятото или годината, но всичко много ми помня на Емилия.

- Участват топ актьори точно като в дуетите с Теофиков.

- Танца в клипа е подобен на този на ''Турболенция''.

- Welcome to Bulgaria = от България до Румения.

 

Знам, че веднага ще почнете с цитатите ''Емилия може само да си мечтае за проектите на Галена и т.н.'', но моето мнение е такова. Докато преди всички се вдъхновяваха от Галена и беше недостижима, сега имам чувството, че друга върви по тези стъпки.

 

Иначе пак повтарям, песента е тотален хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Песента е тотален хит и най-вероятно ще е хита на лятото или годината, но всичко много ми помня на Емилия.

- Участват топ актьори точно като в дуетите с Теофиков.

- Танца в клипа е подобен на този на ''Турболенция''.

- Welcome to Bulgaria = от България до Румения.

 

Знам, че веднага ще почнете с цитатите ''Емилия може само да си мечтае за проектите на Галена и т.н.'', но моето мнение е такова. Докато преди всички се вдъхновяваха от Галена и беше недостижима, сега имам чувството, че друга върви по тези стъпки.

 

Иначе пак повтарям, песента е тотален хит.

Не за проектите и самата Емилия, но тази песен Галена и Дамян записаха при Кости още март 2021, което е преди Турбото. Само за клипа няма оправдания, но е повече като бг версия на Пей сърце и Хаваната.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо, Гале! А очаквах нещо брутално. Частта, която се завъртя в интернет пространството е най-яка и явно заради това вдигнах и очакванията. Клипът иначе е много свеж. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Seihi каза:

Оригинала ☺️

Разпродава си песните вече май? Няма нищо, нашата е къде, къде по-яка! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър опит за нещо между “Пей сърце” и “Турбонция”. Доста вайб турболенция дава, но един вид не толкова лъскаво, колкото при Емилия. Готина е, ще се слуша лятото ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако този трак е копие на Турболанс, то значи Турболанс е копие на Хавана Тропикана и Пей сърце. Не намирам никакви прилики между двете песни, по-скоро напомня на Джале, Джале на Фики.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Разпродава си песните вече май? Няма нищо, нашата е къде, къде по-яка! ❤️ 

"Вече"?🥲

Кости го прави от самото начало. Даже преди 10 години имаше една и съща песен в 3-4 различни държави.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недостижима - артист-изпълнител в пълния смисъл на думата. Лидерката няма намерение скоро да слиза от трона. 

Всичко е изпипано до най-малкия детайл - музика, текст, клип, забавни фразички, артистизъм. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизам само да кажа, че песента е пълня тъпотия. После не се чудете, защо всички в чужбина си мислят, че в България живеят само цигани. "Господ е българин", няма да го коментирам дори.

Еуфория е шедьовър пред това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щях да напиша, че изобщо в момента “без пари живеем като паралия”, но зацепих, че годината която пресъздават е 1994 - със сигурност живота е бил по-хубав и по-малко мрачен към днешна дата, както е сега. 

И на мен клипа ми е смеска между Пей сърце и Турбуленция (от втория клип само заради танцуващите баби и дядовци). Песента е топ за лятото, голям хит ще е и не мисля, че ще попречи на Еуфория, и двете ще си се слушат стабилно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете Земята искам да сляза. Сектантите на Емилия и тука плъзнали. Няма как Галена да е копирала Турбуленция при положение,че самата Турбуленция е изкопирана от "Като летен грип" и "Влез".

По песента-по-тъпа е и от "Нашата",а в клипа няма никакви грабващи лафчета,но се моля да стане по-голям хит от музикалното извращение на Счетоводителката,за да може феновете й да се скрият отново по дупките си.

Не изключвам възможността да ме зариби след време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...