Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 34 минути, SG каза:

Тогава чалгата се слушаше масово и се пуснаха по 100 клипа на година, почти всяка година се издаваха албуми... А Галена конкретно беше бедна и треторазрядна, почти никой нямаше да й се върже за дует така или иначе. :D докато Алфите добре си гръмнаха още с първите песнички, пък били те и дуетни. :)

То и на Алфите никой не им връзва за дует, затова се въртят между тях си. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Ами да, тоест не й е от първите години на кариерата, за които говорим.

Галена почва 2004та, а Нищо Общо е от края на 2007ма, началото на 2008ма. 

Цитат

На 19 декември 2007 се появява песента „Нищо общо“, а на 28 януари 2008 излиза и клипа.

Спокойно и влиза в първите години на кариерата, Либия и компания хората още ги мислят за дебютантки, нищо че замърсяват звуковия пейзаж вече май повече от петилетка. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Между другото, шокирах се да видя, че Ти не си за мен е настигнала Пиян като гледания. Крайно нереално да я догони толкова бързо, за този клип на Преслава разбра цялата държава, я после дълго време си гърмеше мощно из чалга средите. И си въртеше милионите в много по-силен период за YouTube.

Всички сензации са само в началото. Сузанита прави ли още гледания примерно? Ти не си за мен е ударна и като музика и като тематика на текст. Още мачка и в ютуб и в спотифай, коментари и лайкове вървят всеки ден, итн...

(Не) знам какво намекваш, но може да провериш всички сайтове ден по ден и няма нищо нереално. Преслава и Галена тук се следят яко и от феновете и от антифеновете за нещо нередно. Ако имаше нещо, щеше да гръмне яко.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Анита от Но Бамбино е различна - Анита Майзер, оная "мисис" България дето не само ни накара да оценим "красотата" на мис Крокодил, ами и лежа мъжа си в Сливенския затвор че го удушила със свински опашки докато се забавлявали в спалнята. 

А сега следва материала на Бейза Ходжа посвен на въпросната Анита от времената преди горните истории

 

Мислех, че е тази Анита за която говорим, ясно, това плашило със свинските опашки и в песен ли участвала? Гадост! Чудех се защо ми е толкова гнусна тая песен даже!

  • Like 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

С Джорджо пя Мейзер ;) Анита имаше 5-6 клипа, сега някаква фирма върти за дизайн интериорен. 

Знаеш ли другото А - Амалия? :P 

 

Хаха, вярно, че имаше Амалия! Има ли и друга песен?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

То и на Алфите никой не им връзва за дует, затова се въртят между тях си. 

Лидия само в първата година на кариерата си има с Десислава и Алисия... После и с Теди Александрова, Константин, Преслава. То ясно, че Гальо й ги е уреждал тия, за да я наложи, ама това пак го показва като работещ за имената си продуцент, каквато беше изначалната тема.

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Галена почва 2004та, а Нищо Общо е от края на 2007ма, началото на 2008ма. 

Спокойно и влиза в първите години на кариерата, Либия и компания хората още ги мислят за дебютантки, нищо че замърсяват звуковия пейзаж вече май повече от петилетка. 

 

Лидия и Десита са в чалгата от 3 години и половина. Галена във въпросния етап на кариерата си още не се и доближаваше до ТОП име.

преди 6 минути, Willy каза:

Всички сензации са само в началото. Сузанита прави ли още гледания примерно? Ти не си за мен е ударна и като музика и като тематика на текст. 

(Не) знам какво намекваш, но може да провериш всички сайтове ден по ден и няма нищо нереално.

То е ясно какво намеквам. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

 Истинскaтa aнитa! 

 

 

Ама това е Секирата!!! О, Фаталния петък на Поля! 
Не тъгувай, чедо! :D 

Още ли си мисли, че на дъщеря й някой е виновен? Откога са тия клипове? Сигурно сега се радва за глобата на Глория! 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

 

Лидия и Десита са в чалгата от 3 години и половина. Галена във въпросния етап на кариерата си още не се и доближаваше до ТОП име.

То е ясно какво намеквам. ;)

То и аз мога да си измисля, че нищо на Десислава не е хит и че е с купени гледания, но имам ли доказателства?

Иначе Галена първите 3 години не е била топ имена, но времената са други и не се е залагало на нея, още повече че е нямала колаборации с почти всички топ имена. Няма как да ги сравниш. 

И все пак Утешителна награда, Чупката, Душата ми крещи и Намерих те са достатъчно известни песни на Галена от първите 3 години кариера.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Лидия само в първата година на кариерата си има с Десислава и Алисия... После и с Теди Александрова, Константин, Преслава. То ясно, че Гальо й ги е уреждал тия, за да я наложи, ама това пак го показва като работещ за имената си продуцент, каквато беше изначалната тема.

Лидия и Десита са в чалгата от 3 години и половина. Галена във въпросния етап на кариерата си още не се и доближаваше до ТОП име.

То е ясно какво намеквам. ;)

Галена във въпросния етап от кариерата си беше много повече топ име, отколкото Омега Тройниците ще бъдат някога. 

Щом не броим дуети с Милко, защо броим такива с никога неотказващите ... Тройниците да се обадят като направят такава неповторима колаборация с истински ТОП имена. 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Забрави:

 

Говорехме за дуети, но приемаме и триота ;)

преди 8 минути, DevilWish каза:

Хаха, вярно, че имаше Амалия! Има ли и друга песен?

 

Имаше десетина! Първата като просто ани! После Да не се следим, любимата ми, но я няма в тубата, готин клип имаше... и кавър от атанаска :) 

Check Vbox for more:

https://www.vbox7.com/play:e9026b44 

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Галена във въпросния етап от кариерата си беше много повече топ име, отколкото Омега Тройниците ще бъдат някога. 

Щом не броим дуети с Милко, защо броим такива с никога неотказващите ... Тройниците да се обадят като направят такава неповторима колаборация с истински ТОП имена. 

 

 

преди 1 минута, asylum каза:

 

 

 

 

 

Грешни линкове!

Това е по-айконик от цялата кариера на Лидъл!

  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

То и аз мога да си измисля, че нищо на Десислава не е хит и че е с купени гледания, но имам ли доказателства?

Иначе Галена първите 3 години не е била топ имена, но времената са други и не се е залагало на нея, още повече че е нямала колаборации с почти всички топ имена. Няма как да ги сравниш. 

И все пак Утешителна награда, Чупката, Душата ми крещи и Намерих те са достатъчно известни песни на Галена от първите 3 години кариера.

И на "Как не те е срам" се кефеха, въпреки, че нямаше клип тогава! :D 

  • Like 3
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Говорехме за дуети, но приемаме и триота ;)

 

Имаше десетина! Първата като просто ани! После Да не се следим, любимата ми, но я няма в тубата, готин клип имаше... и кавър от атанаска :) 

Check Vbox for more:

https://www.vbox7.com/play:e9026b44 

 

 

Този клип за "Моя територия" си го спомням, само, че не се сещам по Планета ли я въртяха или по Фен тв. Тя май не беше към Пайнер , Ара и подобни, сигурно е била самопродуцираща се.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се сравнява Галена с Лидия и Десита, е меко казано смешно. Колкото и да не ми е най-любимата певица Галена, тя е друга класа в сравнение с горните две госпожици. Навремето Галена си е била доволно известна, посочиха се вече хитовете ѝ от първите години. Говорим за години, в които не е имало нито Фейсбук, нито Инстаграм, за да печелят популярност и лайкове със снимки по бельо на плажа, нито пък възможност да бъдат инфлуенсърки, промотирайки каквото им падне. Лидия има глас и талант, но едно на ръка, че обезобрази лицето си с тези две ринопластики, друго на ръка, че пропилява възможностите си, подражавайки на Преслава. Ясно е, че Лидия никога не би доближила Преслава в каквото и да било отношение, но имитациите ѝ не са сполучливи. Десита е интересна като артист, но повече като текстописец и музикант, отколкото като изпълнител. Гласът ѝ ми идва малко бебешки и лигав. Успехите във времена, в които телевизията, радиата и дисковете са били основният източник до музикалното творчество на изпълнителите, са несравними с успехи в ерата, в която всичко е на един клик разстояние - като се започне от достъпа до музикално съдържание и се стигне до купуването на гледания, последователи и популярност.

Колкото и да се опитват някои нови попълнения да подражават на вече изградени артисти, чиито имена говорят за тях сами по себе си, няма да им се получи. Човек трябва да носи индивидуалността си, защото разстоянието между прогресиращ изпълнител и треторазрядна певачка от дебютанската ложа е изключително късо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Галена във въпросния етап от кариерата си беше много повече топ име, отколкото Омега Тройниците ще бъдат някога. 

Щом не броим дуети с Милко, защо броим такива с никога неотказващите ... Тройниците да се обадят като направят такава неповторима колаборация с истински ТОП имена. 

 

Беше ТОП име... в друга категория. :D

преди 16 минути, Willy каза:

То и аз мога да си измисля, че нищо на Десислава не е хит и че е с купени гледания, но имам ли доказателства?

Иначе Галена първите 3 години не е била топ имена, но времената са други и не се е залагало на нея, още повече че е нямала колаборации с почти всички топ имена. Няма как да ги сравниш. 

И все пак Утешителна награда, Чупката, Душата ми крещи и Намерих те са достатъчно известни песни на Галена от първите 3 години кариера.

За тези прословути първи години не ми е идеята да shade-вам на всяка цена Галена (макар че е добре да си припомняме откъде са тръгнали такива като нея). Аз самия съм я защитавал, че е имала хитове, просто като име въобще не беше актуална, докато това не може да се каже за Алфите. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

То и аз мога да си измисля, че нищо на Десислава не е хит и че е с купени гледания, но имам ли доказателства?

Иначе Галена първите 3 години не е била топ имена, но времената са други и не се е залагало на нея, още повече че е нямала колаборации с почти всички топ имена. Няма как да ги сравниш. 

И все пак Утешителна награда, Чупката, Душата ми крещи и Намерих те са достатъчно известни песни на Галена от първите 3 години кариера.

Беше си набиращо скорост име при жестока конкуренция. На година се опитваха да лансират десетки новачки. Всички хубави песни даваха на Преса, но Галя изпъкваше с харизма и се отличи сред Полина, Милица, Соня, Елена, Биляна, Димана, Боряна, Яница и кои ли още не. Хабиби също изпъкна, но роди и се отказа. 

преди 23 минути, Willy каза:

 

Грешни линкове!

Това е по-айконик от цялата кариера на Лидъл!

Оставих на теб, а и исках да наблегна на партньорите й! 

преди 22 минути, DevilWish каза:

И на "Как не те е срам" се кефеха, въпреки, че нямаше клип тогава! :D 

Тогава все още имаше много хубав глас

преди 19 минути, DevilWish каза:

Този клип за "Моя територия" си го спомням, само, че не се сещам по Планета ли я въртяха или по Фен тв. Тя май не беше към Пайнер , Ара и подобни, сигурно е била самопродуцираща се.

Сама май беше, но работеше с Фен, по едно време се присъедини към Ара и щеше албум да издава, даде интелигентно интервю в Сигнал, но безследно изчезна. 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време е да разберете, че Алфа мюзик не са топ имена в попфолка, а група инфлуенсъри, които през предните 2-3 години имаха някакви попадения за големи хитове, които в момента са забравени и дотам. Те ако бяха топ имена, щяха тях да търсят за дуети, а не те да се бутат.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Беше ТОП име... в друга категория. :D

За тези прословути първи години не ми е идеята да shade-вам Галена (макар че е добре да си припомняме откъде са тръгнали такива като нея). Аз самия съм я защитавал, че е имала хитове, просто като име въобще не беше актуална, докато това не може да се каже за Алфите. ;)

Алфите не са актуални дори тука във форума, та си представям какво е извън ;) Галена дори преди ваната буди интерес! 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...