Jump to content

Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

10-те най-гледани песни излезли през 2022 до момента

1. Отпусни се - 17.4М

2. Пак ще се броиш - 14.4М

3. Сладкото зло - 11.8М

4. 69 - 10.3M

5. Меди Мария - 10.1M

6. От утре - 9M

7. Единствено - 8.9М

8. План Б - 8.5М

9. Еуфория - 8.4M

10. Женен/На Сиан Шукар - 7.2М

 

Гледанията са пресметнати от оригиналните клипове, фен клипове, топици и спотифай.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:
10-те най-гледани песни излезли през 2022 до момента

1. Отпусни се - 17.4М

2. Пак ще се броиш - 14.4М

3. Сладкото зло - 11.8М

4. 69 - 10.3M

5. Меди Мария - 10.1M

6. От утре - 9M

7. Единствено - 8.9М

8. План Б - 8.5М

9. Еуфория - 8.4M

10. Женен/  На Сиан Шукар -  7.2М

 

Гледанията са пресметнати от оригиналните клипове, фен клипове, топици и спотифай.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DanielPiliov каза:
10-те най-гледани песни излезли през 2022 до момента

1. Отпусни се - 17.4М

2. Пак ще се броиш - 14.4М

3. Сладкото зло - 11.8М

4. 69 - 10.3M

5. Меди Мария - 10.1M

6. От утре - 9M

7. Единствено - 8.9М

8. План Б - 8.5М

9. Еуфория - 8.4M

10. Женен/На Сиан Шукар - 7.2М

 

Гледанията са пресметнати от оригиналните клипове, фен клипове, топици и спотифай.

2 и 3 място супер! 6, 8 и 9 ок, на Фики наистина се оказа хит ама чак за първо място не е тази песен.. А тази на позиция 10 даже не съм я чувал?

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

2 и 3 място супер! 6, 8 и 9 ок, на Фики наистина се оказа хит ама чак за първо място не е тази песен.. А тази на позиция 10 даже не съм я чувал?

На сиан шукар ли? Циганският кавър на Ти не си за мен, доста популярна версия

Женен - Меди и Габриела

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, lucellent каза:

На сиан шукар ли? Циганският кавър на Ти не си за мен, доста популярна версия

Женен - Меди и Габриела

Аз мислех, че е някаква друга песен. Две песни на една и съща позиция. Да, тази песен я знам и на Меди и Габриела. Значи е ок 10 място. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах надежда в Ариа, че ще бъде поне като Яница - 4/5 години някакви хитчета и задържане, но тя още след първата година се осра с тъпи песни и купени гледания. :bye:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Stela каза:

Ама кой е казал, че песента на Анелия ще е някакъв тотален хит? Песента просто е яка. Хит или не, Анелия извади хубаво предложение за лятото. С какво се различава текста и това "ай сиктир" от много други комерси, на които се кефим примерно? Не знам какво толкова ви радва в това някой да флопва и да затъва. Особено за имена като Анелия, които малко или много са оставили следа в жанра. 

Много хора го казаха. 

Да, радва ме, че песента флопва, защото е дяволски тъпа и банална и е смешно именно име като Аня да се завръща с нея след година мълчание. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

О какво виждат очите ми. "Флопът" Еуфория има вече 64к харесвания. Можете ли да познаете кой дуетен "мегахит", излязъл повече от месец по-рано, също е с толкова? 🙃

 

  • Love 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, plambata каза:

О какво виждат очите ми. "Флопът" Еуфория има вече 64к харесвания. Можете ли да познаете кой дуетен "мегахит", излязъл повече от месец по-рано, също е с толкова? 🙃

 

Сега ще ти кажат, че на Галена лайкват заради клиповете.😂😂😂

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

На Анелия си е хит, дали тотален, дали не - все тая. Дори по великите форумски критерии за милиони в тубата - докарала е милион за седмица в нов канал и без реклама. Името е достатъчно силно, за да привлече интерес. аня е любима чалгарка на хиляди и това не се е променило. Кефят й се хората. Много важно, че не е принцеса, кралица, терминаторка или квато искат там да й лижат чепиците - и на нея й е все едно. 

 

Критериите тук се изкривяват понякога. За летва за сравнение кое е хит и кое не се използват имена като Галена и Преслава, които почти винаги гърмят стабилно. Другите по тази логика да вземат да се откажат понеже не могат да ги достигнат... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Критериите тук се изкривяват понякога. За летва за сравнение кое е хит и кое не се използват имена като Галена и Преслава, които почти винаги гърмят стабилно. Другите по тази логика да вземат да се откажат понеже не могат да ги достигнат... 

Докога ще слагаш Преслава под общ знаменател с Галена? Вече и на децата е ясно какво се опитваш да натякваш във форума от 2 месеца насам. Съвсем безуспешно, разбира се.  

В последните години като гърмеж някои други достигат Галена - Меди, Азис, Емилия, Денис, Коцьо и Софка. Тази година с една песен и Фики. Преслава НЕ е сред тях. Щом изброените могат, Преса, Анелия и другите да се понапънат малко и тогава ще започнем да им признаваме успехите. В момента те са на втори и трети план след изброените и да ги величаем и поставяме на общ пиедестал е умишлено изкривяване на картината.

  • Like 1
  • Ooo 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не е чак толкова по-зле от Преслава и Галена. Просто няма толкова стабилни поддръжници, както някога. Но основните чалга потребители - по-младите - още си я зачитат в една лига с тях. А за по-големите никога не е спирала да бъде по-голяма от Галена.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Анелия не е чак толкова по-зле от Преслава и Галена. Просто няма толкова стабилни поддръжници, както някога. Но основните чалга потребители - по-младите - още си я зачитат в една лига с тях. А за по-големите никога не е спирала да бъде по-голяма от Галена.

Welcome to 2002-2003 г., от която SG-то очевидно никога няма да излезе. Да кажеш, че през 2022 г. младите зачитат еднакво Галена и Анелия е все едно да кажеш, че през 2002 г. най-голямата звезда в чалгата е била Мая Нури примерно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plambata каза:

Докога ще слагаш Преслава под общ знаменател с Галена? Вече и на децата е ясно какво се опитваш да натякваш във форума от 2 месеца насам. Съвсем безуспешно, разбира се.  

В последните години като гърмеж някои други достигат Галена - Меди, Азис, Емилия, Денис, Коцьо и Софка. Тази година с една песен и Фики. Преслава НЕ е сред тях. Щом изброените четирима могат, Преса, Анелия и другите да се понапънат малко и тогава ще започнем да им признаваме успехите. В момента те са на втори и трети план след изброените и да ги величаем и поставяме на общ пиедестал е умишлено изкривяване на картината.

Обясни ми какво натяквам, защото аз явно не разбирам и не знам. 😂

Опитвам се да ти обясня, че една песен може да е яка и да ми харесва е без да има гръмки гледания и да е тотален хит.

Преслава има име, което спокойно я държи в топ 3 и без да има тотален хит в някакви периоди. Може да си позволи някакви паузи, което говори, че може да бъде слагана в подобни сравнения. Всички виждаме, че не е като гледания и гърмеж, като Галена, но е била и може да бъде. По тази логика вие отричате и не искате да признаете, че "Сладкото зло" е хит. Как и кога тогава ще признаеш нещо друго? Стига сега... Каква картина изкривявам по-точно? Посочил си Меди и Азис, а преди дни се възмущавахте, когато написах, че дуета им е хит... Сега ги посочваш ти. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, plambata каза:

Welcome to 2002-2003 г., от която SG-то очевидно никога няма да излезе. Да кажеш, че през 2022 г. младите зачитат еднакво Галена и Анелия е все едно да кажеш, че през 2002 г. най-голямата звезда в чалгата е била Мая Нури примерно.

Казах, че не е толкова по-зле от тях, а не че е като тях. Стандартния чалга таргет й се кефи и на нея още, макар и не на такова ниво както Галена и Преслава. За евъргрийните да не говорим- кой е казал, че изпълнителят е само това, което издава в момента, а не и това, което е оставил зад себе си? "Погледни ме в очите" alone >>> днешната актуалност на Галена.

На мен иначе ми се струва, че форума масово не иска да излезе по-скоро от периода 2010 до 2016, когато покрай борбата на жадните за еднолично лидерство bff-ки системата на монопола като за последно облъчи публиката на все още стабилния тогава жанр. Така че ако трябва да избирам в кое време да съм си останал... да, 2002 е идеално, особено за мен. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Обясни ми какво натяквам, защото аз явно не разбирам и не знам. 😂

Опитвам се да ти обясня, че една песен може да е яка и да ми харесва е без да има гръмки гледания и да е тотален хит.

Преслава има име, което спокойно я държи в топ 3 и без да има тотален хит в някакви периоди. Може да си позволи някакви паузи, което говори, че може да бъде слагана в подобни сравнения. Всички виждаме, че не е като гледания и гърмеж, като Галена, но е била и може да бъде. По тази логика вие отричате и не искате да признаете, че "Сладкото зло" е хит. Как и кога тогава ще признаеш нещо друго? Стига сега... Каква картина изкривявам по-точно? Посочил си Меди и Азис, а преди дни се възмущавахте, когато написах, че дуета им е хит... Сега ги посочваш ти. 

Натякваш, че Преслава днес се нарежда наравно с Галена, което като твърдение е смешно и няма нищо общо с действителността. 

Слави Тр. също има име, но хитове йок. Това прави ли го в топ 3 в момента?

Дуетът на Меди и Азис не е хит на нивото на другите им хитове като "Не, мерси", "Да си тук", дуетите със Северина и Галена. За такива като Хабиби и Мотел е безпредметно да говорим. 

Всички трезвомислещи виждат какво изкривяваш, не е нужно да го обяснявам подробно. 

  • Like 2
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, plambata каза:

Натякваш, че Преслава днес се нарежда наравно с Галена, което като твърдение е смешно и няма нищо общо с действителността. 

Слави Тр. също има име, но хитове йок. Това прави ли го в топ 3 в момента?

Дуетът на Меди и Азис не е хит на нивото на другите им хитове като "Не, мерси", "Да си тук", дуетите със Северина и Галена. За такива като Хабиби и Мотел е безпредметно да говорим. 

Всички трезвомислещи виждат какво изкривяваш, не е нужно да го обяснявам подробно. 

Слави Трифонов е съвсем друга ситуация. Той има цяла дискография с хитове за каквито много други могат да мечтаят. Просто в момента не се занимава толкова с музика и политическите му залитания много промениха виждането на хората за него. Иначе преди когато пълнеше зали, площади и стадиони с десетки хиляди сме виждали за какво става дума. Реално дори по това време не е имал нови актуалти тотални хитове, но препълваше концертите с името и златните си такива. Преслава, Галена и останалите не могат да направят такъв концерт, видя какво стана в Созопол. Дори тоталните хитове на Галена не стигат за да напълни малък стадион. По тази причина сравнението със Слави не е логично.

От друга страна Преслава има активна кариера, прави песни, ходи на участия и да я отпишеш така не се вписва в реалната картинка. И тя има активен хит в лицето на "Сладкото зло", който е нормално да почне да пада след месеци от премиерата. Не всичко трябва да се мери по броя на гледанията и хитовете. Да, Галена е много по-силна от години в това отношение, но пък Преслава не е загубила интереса към себе си въпреки, че не е на това ниво по гледания и брой хитове 

И Пламба, слагането на двете имена едно до друго не значи, че съм ги сравнила или поставила на едно ниво. Не съм сляпа и глуха и виждам нещата. Но като име заслужава и си е спечелила мястото в топ-а. Не виждам оправдана причина да ми скачате толкова. Но има такава, която както ти каза е ясна като бял ден. Честно уморих се да влизам в оправдателни режими пред теб и още 1-2 човека, които броите за предателство само споменаването на Преса. Всеки ден принизявате другите, дето имат по-малки успехи и пишете ехидни коментарчета как тоя и оня флопвал, а Галена пак е над всички. Ми то видните неща не е нужно да се напомнят постоянно, разбираш ли? Ясно е, че това е така и дори не съм против този факт. Не може и да не казваме когато нещо друго ни е дападнало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Последният истински мегахит на Анелия, който се знаеше масово и гърмеше в дискотеките по 3-4 пъти на вечер. 

Но пък е ужасна... Още един пример, че не всичко, което е хит е яко, и не всичко, което не става хит не струва... 😉

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво сте погнали Стела, Преслава е има което Е наравно с Галена. Пълни толкова участията, колкото и другата.  Пеят ли й песните? Ако излезнат на концерт, ама голям според мен обаче Преса ще пръсне лидерката. Тя я пръсна с Хавана и кой, какво остава сега не се правете на луди, ного ви моля

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Danger. каза:

Последният истински мегахит на Анелия, който се знаеше масово и гърмеше в дискотеките по 3-4 пъти на вечер. 

Или как докато Рамания си живее с Феноменален и Да гори в любов, на Джулия всичко от въпросната година днес й е с 10М+ гледания, за разлика от някои тогавашни песни на въпросните лидерки.

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Какво сте погнали Стела, Преслава е има което Е наравно с Галена. Пълни толкова участията, колкото и другата.  Пеят ли й песните? Ако излезнат на концерт, ама голям според мен обаче Преса ще пръсне лидерката. Тя я пръсна с Хавана и кой, какво остава сега не се правете на луди, ного ви моля

Преслава просто си има тежестта на голяма звезда от старите ленти. Не знам дали и тя самата може да зацепи, че ако пробва да зареже комерсите и да издаде нещо силно, кахърно, народа ще я награби пак като топъл хляб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...