Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

И аз ще ставам продуцент, ще продуцирам пеене във всичките му форми. Ще пеят на много и различни видове микрофон - черни, бели, Абе каквото има пари и дойде 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз ще ставам продуцент, ще продуцирам пеене във всичките му форми. Ще пеят на много и различни видове микрофон - черни, бели, Абе каквото има пари и дойде 

Ще направиш ли дуети с всичките ти артисти като Галин?!🤭

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , NazzkO каза:

😂😂😂😂😂 е, не ти вече съвсем ме заби 😂😂😂

може ли да 347 ден за 641 и за 212?

Ако може и за 145 ден в диапазона между 13:34-14:46 да пресметнеш колко са гледанията и горе-долу по колко гледания на минута правят самите песни?

 

😊😊😊😊 

Е ти ако наистина си мислиш, че ги следя по секунди и минути. Видях ги в попнабле просто за съответния ден😃

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Hitovi Hits!

 

Айде да я видим колко е свиркава и палава!

Ти си нежен ангел по пишле, ала имаш дяволско мъде! ❤️ 😘 

 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , NazzkO каза:

😂😂😂😂😂 е, не ти вече съвсем ме заби 😂😂😂

може ли да 347 ден за 641 и за 212?

Ако може и за 145 ден в диапазона между 13:34-14:46 да пресметнеш колко са гледанията и горе-долу по колко гледания на минута правят самите песни?

 

😊😊😊😊 

Кой си играе да смята, в нейбъла има всички данни ... Хубаво е, че има такава информация за да си отговориш на съмненията 😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

Диона и тя ще пуска нова песен до дни - "Камшика". 

Диона хвана камшика, мрежата прегря/ ВИЖ

Снимка от клипът, обаче се чудя едно и Антонина го е изпяла много вярно:

 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Данна с над 3,3М гледния за 2 месеца от официалния и топика. Почти минава всичко на Алфа от тази година, а като махнем купените им гледания, е минала всичките им песни

Алекс Робов -Забравен - почти 3М 

Дуета им - 2,5М

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Топ-а за вчера:

1. Пистолет - 241К

2. Галена и Дамян - 218К

3. Фики - 113К

4. Джена - 91К

5. Третият джин - 83К

 

 

И "елфоря" на #6. До дни леля данна ще й отвори път за топ 5! 🥰

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

Данна с над 3,3М гледния за 2 месеца от официалния и топика. Почти минава всичко на Алфа от тази година, а като махнем купените им гледания, е минала всичките им песни

Алекс Робов -Забравен - почти 3М 

Дуета им - 2,5М

Тази година определено е на Данна (от новите имена), както миналата година беше на Симона. Само се надявам да наблягат на повече самостоятелни песни, иначе ще се случи както с всички от Алфа

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

И "елфоря" на #6. До дни леля данна ще й отвори път за топ 5! 🥰

А защо се броят само определени топик видеа ? И нека сме конкретни - тези на Галена и Преслава. Ако някога друга разбие с добър топик също се има предвид като този на Джена или Фики, но адски рядко. Без да съм фен на Алфа топика им има над 250к, този на ''Пистолет'' за 7 дни има над 80к, на Анелия също трябва да генерира някакъв трафик. 

 

Истината е, че в този форум не се дава реална представа на трафика защото този на Галена и Преслава винаги е ''надут'' с topic. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

И "елфоря" на #6. До дни леля данна ще й отвори път за топ 5! 🥰

Да, със 72К. Разликата им е 11К, не е голяма. Доста добре се задържа "Еуфория". На Данна ме кефи, не е лоша. Може би е най-добрата й песен след "Той". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, -A. каза:

А защо се броят само определени топик видеа ? И нека сме конкретни - тези на Галена и Преслава. Ако някога друга разбие с добър топик също се има предвид като този на Джена или Фики, но адски рядко. Без да съм фен на Алфа топика им има над 250к, този на ''Пистолет'' за 7 дни има над 80к, на Анелия също трябва да генерира някакъв трафик. 

 

Истината е, че в този форум не се дава реална представа на трафика защото този на Галена и Преслава винаги е ''надут'' с topic. 

Защото броим тези, които влизат в дневния топ 100 на нейбъла. Ако ги няма значи правят под 10К на ден. Винаги ги събирам без значение на коя са. Тия които не са в нейбъла няма как коректно да се каже колко точно имат за ден за да ги сметна. Някои са ги натрупали в началото и после падат под 10К и излизат от нейбъла. Какво значи, че трафика на Галена и Преслава е надут? От топик или не, това са реални гледания. За тези на Алфа и Пистолет съм съгласна. Може да не са добавени в нейбъла, аз не съм ги засичала. После ще видя и ще ги добавя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Защото броим тези, които влизат в дневния топ 100 на нейбъла. Ако ги няма значи правят под 10К на ден. Винаги ги събирам без значение на коя са. Тия които не са в нейбъла няма как коректно да се каже колко точно имат за ден за да ги сметна. Някои са ги натрупали в началото и после падат под 10К и излизат от нейбъла. Какво значи, че трафика на Галена и Преслава е надут? От топик или не, това са реални гледания. За тези на Алфа и Пистолет съм съгласна. Може да не са добавени в нейбъла, аз не съм ги засичала. После ще видя и ще ги добавя. 

Ако самите клипове не са добавени в нейбъла, няма как да бъдат включени дори и да правят над 10к на ден. ''Пистолет'' щом е в тренда със сигурност ги прави, но ги няма там. Реално се добавят топик на любимките на форума (Галена и Преслава) и някой друг успешен топик. Съмнява ме на всеки трак ти или който и друг да е да ги добавя. Например този на ''Пак ще се броиш'' го добавих аз като имаше над 1,6 милиона, щом никой не се беше сетил до този момент ме съмнява да се сети да добави този на алфа с 250к.

Надут от гледна точка на това, че при конкретните изпълнителки винаги се сумира официално видео плюс топик а при другите не. ;)

Или при всички трябва да се броят и двете (било то и мизерни гледания тип 4к на ден) или при никой защото гледанията за последните 24 часа на ''Пистолет'' не са 241к както и тези на Галена х Дамян не са 207 а както ти си написала 218к.

Равенство за всички! Сила и чест! Джена или смърт!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

А защо се броят само определени топик видеа ? И нека сме конкретни - тези на Галена и Преслава. Ако някога друга разбие с добър топик също се има предвид като този на Джена или Фики, но адски рядко. Без да съм фен на Алфа топика им има над 250к, този на ''Пистолет'' за 7 дни има над 80к, на Анелия също трябва да генерира някакъв трафик. 

 

Истината е, че в този форум не се дава реална представа на трафика защото този на Галена и Преслава винаги е ''надут'' с topic. 

Да сте ги добавили в Popnable. Аз ли съм виновен че не излизат там и не ги смятаме.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Диона и тя ще пуска нова песен до дни - "Камшика". 

Дион по-добре да си бие камшика на някъде, далече от музиката, вместо да го пуска! 

 

преди 57 минути, THE IIconic каза:

Ваня Великова

Очаквайте #скоро -"Махай се от тука!"💋

 

FB_IMG_1659039210695.jpg

Явно е чула за плановете на Дион и се е вдъхновила на мига за нов гърмеж!

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...