Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Willy каза:

Тая пача заслужено замина на дъното с тия бози, след куп бруталки до Живее ми се.

 

Уау, клип сниман на хеликоптерната площадка над сграда в Младост, тортата Японска матча, нощно каране из София ... единственото оригинално в клипа, е че няма сцени как шофира в новата югоизточна част на околовръстното.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата треторазрядница с нечувания хитов хит "Ай сиктир" вече е изпреварена по гледания от Еуфория, Турбуленция, че даже и от Нашата. 😆 Ах как обичам да съм прав.🤗

За сметка на това Джен се развива учудващо добре, вкл. с топика. 

Но кралицата на сезона пак е същата като всяко лято - с 3 песни в топ 10. Недостижимата ни лидерка тя!

  • Love 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

На такъв тип песни трябваше да заложи Рени Еклера, а не на извращения като искам бебе да ме е*е

 

Рени винаги е залагала на такива песни, до 2016 г. плътно. Разбира се, разнообразявала е със звученето, но компромис с текста не е правила. Специално “Магия” я пя в 6 предавания в праймтайм, поне за толкова се сещам. И се задържа 15 седмици в класацията на Сигнал. Както добре помним, точно с такава мелодична песен, с живи инструменти, се завърна и последния път, но има 600 000 гледания сборно от българската и сръбската версия. А “боклука” има 800 000 реални в ютуб и 270 000 от фейсбук, като стигна до #9 в трендинг и почти стана тренд в Тик ток. Щом вече трябва да има доза провокация, за да достигне до по-голям кръг от хора, така да бъде. Та това е бизнес, няма да налива от пусто в празно - опитва се да се адаптира, а не тъпче на едно място с неразличими проекти. До колко успешно вече е друг въпрос. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Някой многознайко вчера беше казал, че песента е с Ампер Чочев😂. За всичко са осведомени, ама нищо не знаят

И аз не знам защо някой повтори 15 пъти, че е с Алпер 😅Такава мазнотия, ако не е с Тони Стораро, няма с кой друг да е 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Hei, momiche, ot manichki Iskaha da ni sgodyavat vsichki. Vseki vtori ni se radva Yasno beshe, che shte vdignem svadba. Ti si moia detska mechta Talantliva i dobra S men da spodelish lyubovta Prasten shte ti podarq Nyama drug kato men Zet kato med Tova e tvoq kasmet Obeshtavam mila S men da si shtastliva i vsichko da ni e nared! Moia svekar generala svoiata princesa trudno dava. Tya si ima maika zlatna Mnogo me obicha i mi se radva. Mnogo e krasiva tya! Vsichkite ubiva tya! Mnogo me obicha! Luda, luda, luda e po mene tya!

 

преди 1 час , THE IIconic каза:

....

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Hei, momiche, ot manichki Iskaha da ni sgodyavat vsichki. Vseki vtori ni se radva Yasno beshe, che shte vdignem svadba. Ti si moia detska mechta Talantliva i dobra S men da spodelish lyubovta Prasten shte ti podarq Nyama drug kato men Zet kato med Tova e tvoq kasmet Obeshtavam mila S men da si shtastliva i vsichko da ni e nared! Moia svekar generala svoiata princesa trudno dava. Tya si ima maika zlatna Mnogo me obicha i mi se radva. Mnogo e krasiva tya! Vsichkite ubiva tya! Mnogo me obicha! Luda, luda, luda e po mene tya!

 

 

Тоя кой го е пуснал да завърши 12-ти клас? Нито мисъл като хората, нито препинателни знаци, какво остава за кирилицата...

"Talantliva i dobra S men.." Хвалиш я колко е тарантлива в леглото ли цигле :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Някой многознайко вчера беше казал, че песента е с Ампер Чочев😂. За всичко са осведомени, ама нищо не знаят

Да защото това ѝ беше предизвикателството от неговия клип + когато в ТикТок я питаха дали песента е с него тя не отрече нито веднъж и точно намекваше че е с Алпер.

Аз какво съм виновен че филърите са ѝ пропили в мозъка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, FolkEmpire каза:

Тоя кой го е пуснал да завърши 12-ти клас? Нито мисъл като хората, нито препинателни знаци, какво остава за кирилицата...

"Talantliva i dobra S men.." Хвалиш я колко е тарантлива в леглото ли цигле :D

Пълен нещастник! Синан Акчъл! Ай чупка в Турция, егати простото същество! Като живееш тук, ще се научиш на български, мангооооооооо! Много ме дразнят такива! Зет като мед! Егати простото същество! Секиджем секиджем парава джем! 

  • Haha 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

диАрия май наистина си обича футболистчето или просто я шиба добре и затова го държи. Очевидно няма достатъчно пари,за да й поддържа чалга кариерката и най-сетне замина на дъното където й беше мястото.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алооооооооооооооооо! Искам да ти кажа само едно! Не се занимавай с т'ва лайно!!!

С 300 бягай ти от този психопат проклет!!!
Вкара ме, вкара ме и във филма за дете! К'во му е? Луд ли е? Я да ходи да пасе! :D 
❤️❤️❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Runevski каза:

Рени винаги е залагала на такива песни, до 2016 г. плътно. Разбира се, разнообразявала е със звученето, но компромис с текста не е правила. Специално “Магия” я пя в 6 предавания в праймтайм, поне за толкова се сещам. И се задържа 15 седмици в класацията на Сигнал. Както добре помним, точно с такава мелодична песен, с живи инструменти, се завърна и последния път, но има 600 000 гледания сборно от българската и сръбската версия. А “боклука” има 800 000 реални в ютуб и 270 000 от фейсбук, като стигна до #9 в трендинг и почти стана тренд в Тик ток. Щом вече трябва да има доза провокация, за да достигне до по-голям кръг от хора, така да бъде. Та това е бизнес, няма да налива от пусто в празно - опитва се да се адаптира, а не тъпче на едно място с неразличими проекти. До колко успешно вече е друг въпрос. 

Като се има предвид кога е пусната едната и другата песен, разликата в гледанията не е голяма.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FolkEmpire каза:

Вип курвите на Ара едно време как са си пеели :D А Кристианчето с вирната ръчичка и леко кършим снагичка :D

 

Ема и Йосма са един неповторим феномен в чалгата. Дискография левъл Пайнерки и завиден селско изпипан махленски PR трейнинг. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...