Jump to content


ДЕСИТА - ПЪРВИЯТ


Препоръчани коментари

За съжаление освен красива Десита не мога да кажа нищо повече. Много слаб проект и какво за бога прави Емрах в тая песен.... Десито, Десито........

От коя ретро песен беше отсвира? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушах я няколко пъти, но така и не ме зариби.

Слаба композиция, слабо вокално изпълнение, клипа сме го гледали, отново продуктовото позициониране  е закърпено.

Мисля че като изпълнител Десита толкова си може, трябва да се преквалифицира като текстописец/композитор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост песента е меко казано слаба и като чух че и Емрах има участие в песента им на Десита и направо я спрях и не бих сия пуснал повече не ме грабна като цяло. Няма да коментирам Асенов защото е излишно... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Красиво момиче и толкова! Не е кой знае какво! Рядко нещо на Десита ми харесва, трябва й силна песен, не такива неща! Все едно не е пускала песен!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първияяя това като го каже звучи като все едно бърка в контакта или пипа горещ котлон :D
Тоя отсвир бие на Радко пиратко/Коко джъмбо :D Тенекията пак леко краднал първите акорди :D

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия провиквания бе, Данна не можеш я позна, тая верно пищи се едно се е опарила на котлона... 

Не случайно Галин ги кара на вокален педагог, ама нама файда май...

Ако пищят така в някоя Оцкова какафония ще е брутален саунда, може да се ползва за аудио мъчения. Даже може и с кадри на Гибо, тогава ще са аудио-визуални мъчения.

Тая принципно знам , че е ходила с Емрах, предполагам и е отпушил тръбите той, предвид , че го е поканила в дует на песен със заглавие "първият" . Не бях чувал някой да си възпява сефтето.

Тая година кво им става бе...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.06.2022 г. от 18:53, z_o_ каза:

От 1:05 до 1:12 ето откъде ми е познат този отсвир

 

Музика Десита и Емрах, Аранжимент Деян Асенов :laughing:

А после се чудят защо Галин видимо бута повече Лидия....Не че и тя не е същия въздух под налягане, ама поне не копира хитове от 90-те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...