Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Blueberry каза:

Това е да нямаш песен от 3 месеца и хит от година и половина, но да имаш 31 участия за месец 😘 

May be an image of 1 person and text

image.png.04af3fc9b286d704a35b5fc197e65c55.png

Не че нещо, но щом участието почва, свършва, и се придвижваш до следващото за да започне в рамките на 60 минути, може и 120 участия посещения на кръчмотеки да навърти за месеца. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 23 минути, HIStory каза:

Ако мислиш, че Феникс и сие са най-големите й хитове във времето, си в голяма заблуда. И явно през деветдесетте не си бил роден.

Много ясно,че към днешна дата Феникс,Не сме безгрешни,Крепост и още 1-2 песни,чийто заглавия забравих са най-големите хитове на Глория. Преди 25-30 години когато Баба е била нещо като Гери Никол и дори разни пенсионерски песнички тип "Ако бях родила се река" или както беше там са били хитове не е от значение. Важно е какво се помни сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая фолклорна халтура, която рекламират Азис и ко., усещам как ще се превърне в благодатна дъвка за подигравки - има потенциал, не може да се отрече, и не мога да виня хейтърите, които ще замезят с него. 😄

  • Like 1
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Много ясно,че към днешна дата Феникс,Не сме безгрешни,Крепост и още 1-2 песни,чийто заглавия забравих са най-големите хитове на Глория. Преди 25-30 години когато Баба е била нещо като Гери Никол и дори разни пенсионерски песнички тип "Ако бях родила се река" или както беше там са били хитове не е от значение. Важно е какво се помни сега.

По-скоро въпросните проекти бяха върха в кариерата на Глория. Аз обаче съм на мнение, че нейните най-големи хитове са си от 90те, когато името Глория се изграждаше. Бих споменал “Носталгия”, “Златна клетка”, “100 процентова жена”, “Откраднат миг”, “За добро или зло” и още много. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

image.png.04af3fc9b286d704a35b5fc197e65c55.png

Не че нещо, но щом участието почва, свършва, и се придвижваш до следващото за да започне в рамките на 60 минути, може и 120 участия посещения на кръчмотеки да навърти за месеца. 

Тъкмо се наежих да я защитавам, мислейки си, че Созопол и Приморско са като Слънчев бряг и Свети влас и видях, че разстоянието между двете дискотеки е 25 километра. 

ИСКАМЕ ОБЯСНЕНИЕ!!! 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

По-скоро въпросните проекти бяха върха в кариерата на Глория. Аз обаче съм на мнение, че нейните най-големи хитове са си от 90те, когато името Глория се изграждаше. Бих споменал “Носталгия”, “Златна клетка”, “100 процентова жена”, “Откраднат миг”, “За добро или зло” и още много. 

Сега е момента тич песни да влезнат здраво в участията й. Първите две са точно за клуб. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DanielPiliov каза:

ТОВА ФИЛИП БУКОВ ЛИ Е?

Който доскоро се подиграваше на всичко, свързано с чалгата и дори на снимащите се в чалга клипове?

Интересно...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Сега е момента тич песни да влезнат здраво в участията й. Първите две са точно за клуб. 

Те са в участията ѝ. Пее си и "Не заслужаваш", чат-пат и "Дива нощ" и "Сбогом, адиос". Майстора като забие, което е рядко, също вдига градуса. Но маркираните от теб ги пее често. Баладите повече акапелно. Аз искам да чуя и "Не остарявай, мамо", ама пее другата. Скоро не е пяла "Ненаситна" обаче.

"Очакване" е умерена, но става купон и на нея винаги. Отскоро пак вкара и "Добре дошъл" и хората се кефят, както и на "По навик". Песни колкото искаш.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

По-скоро въпросните проекти бяха върха в кариерата на Глория. Аз обаче съм на мнение, че нейните най-големи хитове са си от 90те, когато името Глория се изграждаше. Бих споменал “Носталгия”, “Златна клетка”, “100 процентова жена”, “Откраднат миг”, “За добро или зло” и още много. 

Нито едно заглавие не буди мелодия в мен, а може и да знам някоя. Добър отговор може да е "просто не си бил роден преди 25-30 години", но песните на Камелия от 90-те как са стигнали до мен и без да си правя труда да се запознавам сам с тях? Най-запазените песни на Глория към младото поколение са точно Крепост, Феникс и най-вече Не сме безгрешни.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Нито едно заглавие не буди мелодия в мен, а може и да знам някоя. Добър отговор може да е "просто не си бил роден преди 25-30 години", но песните на Камелия от 90-те как са стигнали до мен и без да си правя труда да се запознавам сам с тях? Най-запазените песни на Глория към младото поколение са точно Крепост, Феникс и най-вече Не сме безгрешни.

Е Носталгия й е по - голям хит от Феникс и Крепост. Отделно е на ниво Не сме безгрешни. Но не е хит който ще се върти в дискотеките.

  • Like 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е Носталгия й е по - голям хит от Феникс и Крепост. Отделно е на ниво Не сме безгрешни. Но не е хит който ще се върти в дискотеките.

Пуснах си я и гледам че най-гледано клипче на тази песен има само 47К, което потвърждава теорията ми че песните й от 90те не са наложени сред новото поколение, докато другите две ги знам от-до, както и доста други като Ако те няма, Можеш ли да ме обичаш итн... 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Пуснах си я и гледам че най-гледано клипче на тази песен има само 47К, което потвърждава теорията ми че песните й от 90те не са наложени сред новото поколение, докато другите две ги знам от-до, както и доста други като Ако те няма, Можеш ли да ме обичаш итн... 

да, тази ако те няма е много популярна сред всички и двойно толкова неприятна. Иначе Носталгия имаше клипче с 4/5 милиона, откраднат миг и присъда също. Но ги изтриха май. Някой беше пуснал статистика,

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Тъкмо се наежих да я защитавам, мислейки си, че Созопол и Приморско са като Слънчев бряг и Свети влас и видях, че разстоянието между двете дискотеки е 25 километра. 

ИСКАМЕ ОБЯСНЕНИЕ!!! 

На Зайка бакшиша ще я кара в таксито. Няма страшно.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Носталгия" е една от най-тъпите и скучни песни на Глория. Текстът е на ниво трети клас, нямам спомен някога да съм я слушал доброволно. Факт е, че имаше супер песни навремето, но и тотални боклуци като горната, Ти роден дом, Ех море и още една камара, които за щастие никой не помни.  Това също можеше да се наложи във времето, ако не го беше зарязала, голям хит беше, определено по-голям от всичко от Крепост: 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"12 диаманта", "Илюзия" и "Крепост" са мен са есенцията на кариерата й. За мен лично трябва да си прави участията предимно с тези песни - хитови албуми, страшно разнообразни и достатъчно на брой парчета, за да ги редува и да не й омръзват и на нея. На пръстите на едната ръка се броят изпълнителите с такава възможност.

  • Like 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Носталгия" беше абсолютен национален мегахит поне 2-3 години след излизането си. Всеки общ концерт на Пайнер се закриваше с тази песен, тематиката докосваше целия народ предвид масовата миграция на българи в чужбина заради икономическата криза. Много сълзи са се пролели на тази балада.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сряда: 

1. Фики 139К

2. Галена 117К

3. Данна и Алекс Робов 100К

4. Преслава и Константин 86К

5. Глория и Тони Стораро 68К

----------

За хит на годината ще си имаме мазен кючек, какъв обрат в кариерата на обявения за бита карта Фики.

Разликата между Галена и Преслава продължава да се топи.

А Глория видимо е с хит. Очаквам през уикенда дори да вдигне гледания.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , adorable каза:

Те са в участията ѝ. Пее си и "Не заслужаваш", чат-пат и "Дива нощ" и "Сбогом, адиос". Майстора като забие, което е рядко, също вдига градуса. Но маркираните от теб ги пее често. Баладите повече акапелно. Аз искам да чуя и "Не остарявай, мамо", ама пее другата. Скоро не е пяла "Ненаситна" обаче.

"Очакване" е умерена, но става купон и на нея винаги. Отскоро пак вкара и "Добре дошъл" и хората се кефят, както и на "По навик". Песни колкото искаш.

Не мога да свържа нито едно заглавие с дадена музика и текст. Може и да знам някоя, но това по-скоро за мен не са никакви хитове към днешна дата. Забравени като самата Глория…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

"12 диаманта", "Илюзия" и "Крепост" са мен са есенцията на кариерата й. За мен лично трябва да си прави участията предимно с тези песни - хитови албуми, страшно разнообразни и достатъчно на брой парчета, за да ги редува и да не й омръзват и на нея. На пръстите на едната ръка се броят изпълнителите с такава възможност.

Съвсем спокойно можеше и "Благодаря" да е в тази група, ако го беше реализирала по правилния начин. Абсолютно брутален албум.

Но на мен най-любим си ми остава "За добро или зло" - има нещо в този албум, което просто го прави велик. Все пак в него са едни от големите й хитове - "Приятелко ти моя", "За тебе, майко", "Оставете ме на мира", "За добро или зло" + шедьоври като "Иди си, тъга" и ей това долу. :)

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория дори Стораро не може да й докара хит. 😭😭😭

60К на 6ти ден и то от две клипчета. И не измествайте стандартите за успешна песен, само защото става въпрос за Глория. Който и да беше друг с тези цифри на ден 6, щеше да бъде подиграван и изсмяван тук, дори и самият Стораро, дето участва в песента. Върви по-добре от предишните й песни, да, но това не означава нищо, защото the bar is low. 🙃

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си пуснах на Глория и Тони и не ми звучи никак хитово, просто приятна песен и дотам. 

Самият Тони Стораро не може вече да извади хит, ако песента не е кючек. 

Но пък 600к за 6 дни за нея е супер. Дори топ имена вече не успяват да направят толкова. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, DenFevgo каза:

 

Мале мале, бях забравил за съществуването на тази песен и този клип. Абе вие представяте ли си Глория колко по-различна е била, абе това тук е направо друг доста разчупен човек ... кога ще видим към днешна дата Глория облечена по подобен "гангстерски" начин, кога бихме я видяли с такива танци и движения ... егати яката е тук! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, gotiniq каза:

Мале мале, бях забравил за съществуването на тази песен и този клип. Абе вие представяте ли си Глория колко по-различна е била, абе това тук е направо друг доста разчупен човек ... кога ще видим към днешна дата Глория облечена по подобен "гангстерски" начин, кога бихме я видяли с такива танци и движения ... егати яката е тук! 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

На Глория дори Стораро не може да й докара хит. 😭😭😭

60К на 6ти ден и то от две клипчета. И не измествайте стандартите за успешна песен, само защото става въпрос за Глория. Който и да беше друг с тези цифри на ден 6, щеше да бъде подиграван и изсмяван тук, дори и самият Стораро, дето участва в песента. Върви по-добре от предишните й песни, да, но това не означава нищо, защото the bar is low. 🙃

Пак е в прашилната посока. Ся 30 години след старта на кариерата й е в топ 5, където й трябваше да бъде. Още няколко такива популярни песни и няма да е толкова забравена. 

Не може да я сравняваме с Галена, която е на върха или песента на Фики, която е най - големият хит по случайност. 

Има 700к за 6 дена от три клипчета. Това не е толкова зле. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...