Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Danger. каза:

Не смятам, че Сладкото зло е по-голям хит от Еуфория, нито съм на мнение, че Еуфория е мегахит със staying power на нивото на Ти не си за мен или Феноменален, които къртят все още. Но това ще го видим след година, още не е минал дори и месец. Като цяло очаквам с Дамян да е по-големия хит. 

Едната теза, която изказваш е очевидната истината. Еуфория не била на нивото на Ти не си за мен и Феноменален - това го знаят и мъртвите. Казваш го, за да излезеш в очите ни като по-обективен, ама не си, защото ако беше, нямаше да твърдиш, че песента на Преслава е по-малкия хит.

И като гледания, и като задържане е по-силна. Личните впечатления от града ми показват същото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 8 минути, Balkandji каза:

И като гледания, и като задържане е по-силна. Личните впечатления от града ми показват същото.

Като гледания - да. Като лични впечатления Еуфория е една идея по-голяма сила в дискотеките, в стрийминг платформите върви доста по-добре, в Тикток също е сила. 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, SG каза:

А тъжната действителност към 2022 е, че дори и осезаемо успешни песни като Сладкото зло и Еуфория всъщност не са Хитове в истинския смисъл на думата.

Еуфория продължава да има сериозна ротация по всякви радиоточки в цяла Европа, как ще не е хит в истинския смисъл на думата? 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

Той по едно време разправяше че и по 20 бона искал, или аз поне имам имам такива спомени, щото му било под нивото да пее из задимените кръчмотеки. Според мен просто оправдаваше липсата на реален интерес. Когато имаше уж по редовни участия преди 20на години имаше цифра истории как закъснявал, отбивал номера, плейбек, редовните. 

12-13 хиляди за участие у Булгаристан няма кой да му ги даде, то затова и няма такива. 

Но е смазала циганката, в 40 хилядно градче, в което всяка седмица пеят най-големите сръбски звезди, а бг звезди идват веднъж на 5 години, нищо че сме до границата. Не очаквах чак толкова интерес към плейбек стар...все ще разбера колко е взела.

https://www.instagram.com/reel/CfQ6xfHjcdW/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Андреа наистина има сериозни проблеми и докато ние и се подиграваме, жената пропада много сериозно. Може би става въпрос за злоупотреба с алкохол и е постоянно пияна или за психически проблем, а нищо чудно от както напълня да се тъпче с някакви хормони, които я правят неадекватна, но във всеки случай има нужда от помощ. Родителите й трябва да вземат спешни мерки, преди да стане някоя беля. 

Дори смятам, че Диона е изтрила сторитата, защото се е почуствала гадно, че злепоставя болна жена. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Но е смазала циганката, в 40 хилядно градче, в което всяка седмица пеят най-големите сръбски звезди, а бг звезди идват веднъж на 5 години, нищо че сме до границата. Не очаквах чак толкова интерес към плейбек стар...все ще разбера колко е взела.

https://www.instagram.com/reel/CfQ6xfHjcdW/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Именно. Липсата на предлагане определено е вдигнала интереса. Ако почне да идва и тоя всяка седмица, бързо ще се окаже как 20 лева няма да е оправдан вход. 

В тоя ред на мисли, Василка може и да не е взела нещо по-различно от другите, които споменаваш, а от вашта кръчмотека да са вдигнали входа двойно поради завишения интерес. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Еуфория продължава да има сериозна ротация по всякви радиоточки в цяла Европа, как ще не е хит в истинския смисъл на думата? 

 

Тази даже и към златен хит отива вече... Голяма еуфория е. :)

Нашата си Галкина... не съвсем, макар и да си мисля, че подобни песни се открояват постепенно с времето. Но някак си самото име на Галена и до ден днешен не се приема толкова сериозно от по-зрелите хора и това може би е най-голямата пречка в нейното творчество изобщо.

преди 16 минути, fearless` каза:

Обаче Андреа наистина има сериозни проблеми и докато ние и се подиграваме, жената пропада много сериозно. Може би става въпрос за злоупотреба с алкохол и е постоянно пияна или за психически проблем, а нищо чудно от както напълня да се тъпче с някакви хормони, които я правят неадекватна, но във всеки случай има нужда от помощ. Родителите й трябва да вземат спешни мерки, преди да стане някоя беля. 

Дори смятам, че Диона е изтрила сторитата, защото се е почуствала гадно, че злепоставя болна жена. 

Според мен проблемът си идва чисто от нея и е синдром на разглезеното момиче, което някой ден се сблъсква със суровия живот. Беше свикнала всичко да й се дава наготово и да е на върха. В този период обаче тотално се измени като човек и започна да гледа от високо на другите. Затова в последствие падението при нея на всички фронтове- кариера, личен живот, визия, пари- повлия пагубно на егото и психиката й. Несправедливостта също, де.

Но все си мисля, че ако тя самата си промени някои инатливи възгледи може да се оправи. Някои неща и с психолози и клиники не се получават ако ние сами не си ги направим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Тази даже и към златен хит отива вече... Голяма еуфория е. :)

Нашата си Галкина... не съвсем, макар и да си мисля, че подобни песни се открояват постепенно с времето. Но някак си самото име на Галена и до ден днешен не се приема толкова сериозно от по-зрелите хора и това може би е най-голямата пречка в нейното творчество изобщо.

Според мен проблемът си идва чисто от нея и е синдром на разглезеното момиче, което някой ден се сблъсква със суровия живот. Беше свикнала всичко да й се дава наготово и да е на върха. В този период обаче тотално се измени като човек и започна да гледа от високо на другите. Затова в последствие падението при нея на всички фронтове- кариера, личен живот, визия, пари- повлия пагубно на егото и психиката й.

Но все си мисля, че ако тя самата си промени някои инатливи възгледи може да се оправи. Някои неща и с психолози и клиники не се получават ако ние сами не си ги направим.

Тва падение вече продължава поредна петилетка при Дора, очевидно няма желание или възможност да си помогне сама или потърси специализана помощ. Напълно подркрепям коалицата Дора за лудницата, време е да получи лечението от което очевидно се нуждае. С гледане на неспиращия сеир и молитва на иконите няма да стане ;) 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DanielPiliov каза:

 

Само едно от нещата е това.

Да ви имам смешните аргументи. На прима виста се сещам за поне 3 фактора, обясняващи тази разлика в 28 ден на двете песни. Първо, 28 ден на Преса и Коце е в четвъртък - осезаемо по-силен ден от вторник - 28 ден на Галя. Второ, вече е лято и общите гледания обичайно падат. Трето, 28-ми ден на Петуния е в разгара на баловете, когато гледанията бяха пикови.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Lelqtian каза:

Тва падение вече продължава поредна петилетка при Дора, очевидно няма желание или възможност да си помогне сама или потърси специализана помощ. Напълно подркрепям коалицата Дора за лудницата, време е да получи лечението от което очевидно се нуждае. С гледане на неспиращия сеир и молитва на иконите няма да стане ;) 

 

Или да я подкрепим с някой лев (те понеже чалга певиците са толкова по-бедни от обикновения народ и явно не могат и сами да влагат) в създаването на екип, който да работи за нея, имиджа й и участията. Току-виж разбрала какъв интерес можеше да предизвика още преди една петилетка и отгоре ако беше раздрусала необработен едър бедър като някоя ТОП кралица.

преди 28 минути, NazzkO каза:

Какво са се карали диони и дорчето🤓 изпуснал съм…

 

преди 20 часа , Jouey каза:

6F1123F8-E945-40EA-9D66-2CB9456A59C2.jpeg.928fc050159c8cde606537c340cd6154.jpeg

5BCDBD63-BED7-4FF8-963F-2F9C83EF00B8.jpeg.1cad5599e3a981b0c7454be1fa4a1ace.jpeg

A2E4CAB9-972F-43AB-93AB-DDC712B9273E.jpeg.33657ef717cc29e8c446eca510345935.jpeg

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, plambata каза:

Да ви имам смешните аргументи. На прима виста се сещам за поне 3 фактора, обясняващи тази разлика в 28 ден на двете песни. Първо, 28 ден на Преса и Коце е в четвъртък - осезаемо по-силен ден от вторник - 28 ден на Галя. Второ, вече е лято и общите гледания обичайно падат. Трето, 28-ми ден на Петуния е в разгара на баловете, когато гледанията бяха пикови.

Наричаш факти и цифри смешни аргументи?

Виж в кой ден е едната песен и в кой другата.

Галена едва прави над 100К в 27-ми ден. Преслава е на 80К в близо 60-ти ден.

Как я виждаж тази песен на 80К след повече от месец, като вече почна да дава фира?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Или да я подкрепим с някой лев (те понеже чалга певиците са толкова по-бедни от обикновения народ и явно не могат и сами да влагат) в създаването на екип, който да работи за нея, имиджа й и участията. Току-виж разбрала какъв интерес можеше да предизвика още преди една петилетка и отгоре ако беше раздрусала необработен едър бедър като някоя ТОП доня

 

Поне според мен е крайно противопоказно да поощряваме желанието на Дора за каквато и да била кариера в публичното пространство. Може да я спонсорираме с транспорт от и до местното бюро по труда по месторегистрация. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Поне според мен е крайно противопоказно да поощряваме желанието на Дора за каквато и да била кариера в публичното пространство. Може да я спонсорираме с транспорт от и до местното бюро по труда по месторегистрация. 

И да й се наложи да работи обикновена работа като обикновен гражданин... човек, бъди жалостив към нея, това съвсем няма да го издържи. По-добре да продължи да се пробва в музиката, колкото и да я измъчва действителноста.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От моите лични наблюдения "Сладкото зло" беше вървежна по баловете и имаше стабилно избухване на нея. Задържа си интереса и след това, което се вижда от гледанията. Със сигурнст успеха и не е главно заради баловете. В дискотека съм видяла да се избухва и на двете песни еднакво. Не мога да кажа, че на едната е било повече. Очевидно "Сладкото зло" се задържа доста добре. Не съм фенка и на двете песни, но цифрите са си показател и винаги са били. Според тях дуета е по-големия хит. Няма значение какъв ден от седмицата е 28-мия от премиерите, защото един ден не променя цялостната картина кой знае колко. Погледнато общо във времето явно едната ще я по-издържлива. И да, това не значи, че "Еуфория" не е хит, просто не е по-големият такъв. Иначе ще е в топ 3 за сезона, което не е малък успех. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, SG каза:

И да й се наложи да работи обикновена работа като обикновен гражданин... човек, бъди жалостив към нея, това съвсем няма да го издържи. По-добре да продължи да се пробва в музиката, колкото и да я измъчва действителноста.

По-добре в Холивуд да се пробва, стигнаха ли до рибуут на Пришълеца? 

Атропо, на наша Дора и трябва един щедър шоков сблъсък с обективната реалност, аман от нейната паралелна действителност от фотошоп и други измислици. Не от всяка бивша певица става касиерка в Лидл, нали, но съм сигурен че има и други позиции в които да се пробва. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

След толкова години и двете продължават да вълнуват публиката, да задържат интереса към себе си, да са в топ-а и да правят най-стабилните хитове. На фона на това бълване на продукция от новите имена е похвално. А и са доста напред от колежките си от тяхното време. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

По-добре в Холивуд да се пробва, стигнаха ли до рибуут на Пришълеца? 

Атропо, на наша Дора и трябва един щедър шоков сблъсък с обективната реалност, аман от нейната паралелна реалност от фотошоп и други измислици. Не от всяка бивша певица става касиерка в Лидл, нали, но съм сигурен че има и други позиции в които да се пробва. 

 

Наистина ли Гергана е касиерка в Лидъл или това е някаква шега?

Има ли доказателства?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

При хитовете на сезона, ако ще използваме тази дума, несъмнено и План Б влиза в ТОП 3, не знам защо се подценява само защото е крадена. Тази песен се доказа повече от почти всички други, при все че така и не се завърна в официалния канал. Тъй че бих казал, че във въпросния ТОП по-скоро остава само едно място... Ясно защо борбата между Пресови и Галенови отново е ожесточена. :D

Обаче ми е кеф да си припомням как когато Десислава се върна в Пайнер беше здраво подценявана и не се очакваше някога да надмине тогава актуалните. И Камелия беше захапвана много, включително и от мен. А към днешната дата, въпреки безумната неадекватност на едната и рядкото издаване на продукция от другата, двете са си по-добре от всички тогавашни звезди освен Преслава и Галена, чийто позиции също днес са значително по-слаби в сравнение с тогава. Трите със Софи наистина са някакви тотални победителки през поколенията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Според мен проблемът си идва чисто от нея и е синдром на разглезеното момиче, което някой ден се сблъсква със суровия живот. Беше свикнала всичко да й се дава наготово и да е на върха. В този период обаче тотално се измени като човек и започна да гледа от високо на другите. Затова в последствие падението при нея на всички фронтове- кариера, личен живот, визия, пари- повлия пагубно на егото и психиката й. Несправедливостта също, де.

Но все си мисля, че ако тя самата си промени някои инатливи възгледи може да се оправи. Някои неща и с психолози и клиники не се получават ако ние сами не си ги направим.

Според мен тя няма никаква връзка с реалния свят. Убеден съм че тя вярва, че изглежда като на снимките в инстаграм и че всички се опитват да спънат кариерата й. Начина по който говори и пише не е на трезво мислещ човек. И тук не говорим за психолог, а за психиатър, защото нейното е сериозно разстройство което има нужда от сериозно лечение. Хората, които обижда и унижава публично няма да я толерират вечно, а и тя самата в един момент може да си направи нещо ако не се вземат мерки.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как SG реши че позициите на Галена и Преслава са по-слаби, докато едната прави хитове дори и от машъпи, а другата за периода май 2021-май 2022 е направила над 200М гледания. В същото време Данна е с хит, алфа са любимци, Камелия с 3 успешни песни за 15 години, Деса с една успешна година са по-успешни в момента от Емилия, Анелия, Джена, Алисия, Емануела итн... и са тотални победителки.

Опитваш се да си обективен, но пристрасията или желанието за друга реалност излизат наяве и при теб. 😕  

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

При хитовете на сезона, ако ще използваме тази дума, несъмнено и План Б влиза в ТОП 3, не знам защо се подценява само защота е крадена. Тази песен се доказа повече от почти всички други, при все че така и не се завърна в официалния канал. Тъй че бих казал, че във въпросния ТОП по-скоро остава само едно място... Ясно защо борбата между Пресови и Галенови отново е ожесточена. :D

Обаче ми е кеф да си припомням как когато Десислава се върна в Пайнер беше здраво подценявана и не се очакваше някога да надмине тогава актуалните. И Камелия беше захапвана много, включително и от мен. А към днешната дата, въпреки безумната неадекватност на едната и радиото издаване на продукция от другата, двете са си по-добре от всички тогавашни звезди освен Преслава и Галена, чийто позиции също днес са значително по-слаби в сравнение с тогава. Трите със Софи наистина са някакви тотални победителки през поколенията.

Като ще изключваме песни, само щото са крадени, не виждам защо Еуфория продължава да се бута там ;) 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, fearless` каза:

Според мен тя няма никаква връзка с реалния свят. Убеден съм че тя вярва, че изглежда като на снимките в инстаграм и че всички се опитват да спънат кариерата й. Начина по който говори и пише не е на трезво мислещ човек. И тук не говорим за психолог, а за психиатър, защото нейното е сериозно разстройство което има нужда от сериозно лечение. Хората, които обижда и унижава публично няма да я толерират вечно, а и тя самата в един момент може да си направи нещо ако не се вземат мерки.

Уви... доста вярно...

преди 5 минути, Willy каза:

Не знам как SG реши че позициите на Галена и Преслава са по-слаби, докато едната прави хитове дори и от машъпи, а другата за периода май 2021-май 2022 е направила над 200М гледания. В същото време Данна е с хит, алфа са любимци, Камелия с 3 успешни песни за 15 години, Деса с една успешна година са по-успешни в момента от Емилия, Анелия, Джена, Алисия, Емануела итн... и са тотални победителки.

Опитваш се да си обективен, но пристрасията или желанието за друга реалност излизат наяве и при теб. 😕  

Ти помниш ли какви бяха Преслава и Галена тогава (2014)? Или каква беше Преслава и изобщо чалгата през една 2006? Музиката се срива все повече с всяка изминала година, а с нея е логично и най-големите звезди да дават на заден.

За другите изпълнители каквото съм казвал пак е било в контекста на същия този спад, от който са част и те. И да, значимо е че Десислава и Камелия след четвът век кариера днес са с повече участия и по-успешни песни и от своята генерация, и от всички изредени от теб в следващата. Освен Емилия, нея както доста често я пропуснах и тук вече наистина си има някакво лично пристрастие, защото с мутренството си самата тя ми стана доста анти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Еуфория" е като някакъв опит от страна на Галена да повтори успеха на "Феноменален", но не мисля, че ще успее. Не носи такава енергия. Честно казано и гига хит да беше станала, за мен пак ще е под нивото на "100 живота" и "Ти не си за мен" например. Не знам защо се прехласнахте толкова всички. Има в пъти по-добри песни излезнали в последно време, въпреки че не се наложиха толкова. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Stela каза:

От моите лични наблюдения "Сладкото зло" беше вървежна по баловете и имаше стабилно избухване на нея. Задържа си интереса и след това, което се вижда от гледанията. Със сигурнст успеха и не е главно заради баловете. В дискотека съм видяла да се избухва и на двете песни еднакво. Не мога да кажа, че на едната е било повече. Очевидно "Сладкото зло" се задържа доста добре. Не съм фенка и на двете песни, но цифрите са си показател и винаги са били. Според тях дуета е по-големия хит. Няма значение какъв ден от седмицата е 28-мия от премиерите, защото един ден не променя цялостната картина кой знае колко. Погледнато общо във времето явно едната ще я по-издържлива. И да, това не значи, че "Еуфория" не е хит, просто не е по-големият такъв. Иначе ще е в топ 3 за сезона, което не е малък успех. 

Самата истина, а тук веднага ще си помислят, че си предателка на фен клуб Галена или ми се мазниш. Не е въпроса в това кой ти е приятел изън този форум, въпросът е в това човек да остане обективен.

Аз бях отблъснат от напъните на Константин да "пее" в дуета, за мен това беше big turn off относно цялата песен, обаче едни млади момчета в нашата махала викаха с пълен глас точно неговите партии, ама да видиш пеене от сърце.

Още един път също съм я чувал навън.

Всъщност песента показва такова задържане, че се очертава като един от големите хитове в кариерата й. Със сигурност ще надмине "Беден в сърцето" и "В твоето легло".

Не се знае дали няма да достигне й успеха на последния й мегахит "Пиян".

image.png.6e4f79568a40e9f7b781537707963edd.png

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...