Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Covidche каза:

Емилия и Теофиков имат над 100К, но все забравяш да ги добавиш другите, а са по-надолу в класацията. Очила anyone?

С топика ли? Изпуснал съм го!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Covidche каза:

Софка с нейните предни 45-55К изведнъж над 100К? Какво се случи? Беше Гергьовден. Българинът със на Софи Маринова циганските кючеци ли празнува?

Гергьовден е любимият празник на циганите. По-добре да надуват Софка, отколко Саша Рико. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

Деси Слава е уникална щом в youtube ерата има цели три брутални песни с по над 20 млн. гледания. Подозирам има й други с над или около 10 млн. Което я прави най-успешната изпълнителка от зората на попфолка в България. Певица, владяла класациите през 1998 и 1999, станала тотален покорител на нацията по-късно, а след това бързо преживяла редица бурни лични и обществени скандали.

Над 20 млн. в днешно време се равнява на нещо като едни от най-емблематичните й хитове като "До тук", "Просто забрави", "Лъжа", песните от първия й албум - по-големи от тези.

Евала на Деси Слава, таланта и неподправената й същност. Истински артист.

Жестока беше Джеси до дуета с Фики, да речем. Може да има и 4-та с Пусни го пак, толкова за сравнение има и една Преслава. Песните й над 10М са около 11/12 на брой, което е супер. 

Скоро пусках класации за топ 10 певици с най-много гледания и Десислава е 6-та с около 420М, конкуренцията й като Ивана, Камелия или Глория имат 3-4 пъти по-малко.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Covidche каза:

@Gerganafen Ваня ще си отваря ли личен youtube канал, да знам дали да се абонирам? Или ще се прикачи към някой HYPER STAR MUSIC, че не знае как да борави с youtube?

Ако прави канал, дано е само с лирик видеа, че не е за гледане вече. За инфлуенца не става, кой ще й плати за реклама с това подпухнало, безизразно лице. По-добре направо пластмасов манекен с перука да снимат с продукта.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Covidche каза:

Най-успешната от следващата ера на певици и хитове очевидно е Емилия.

До миналата, а и тази година продължава да изкарва едни от най-големите хитове дори за годината, 22 години след старта си. Ивана, Глория, Камелия, Анелия, Гергана, Малина, Есил Дюран, Мира, Мария - днес не ги бива за това.

Само да вметнем че Малина в ютуб ерата пускаше рядко, но супер изпипани неща. В това отношение мачкаше доста имена от нейното поколение. 

Даже и след забиването на Ивана и Глория 2007/8, Малина продължава да има тотални хитове чак до 2011, като Мой, Ситуация, Аларма, Всякакви мъже, Не спира да боли...

Да не забравим че беше поканена и на последното турне. Според мен Малинаж винаги е работила по друг и по-различен начин. Не може да се каже, че е дъно, защото сама си прекрати кариерата след последните песни с около 5-6М.

 

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

Усещам агресия... Ще раздаваш шамари ли? 😂😂😂

Шамари? Никога! Аз съм толкова мило и невинно същество. Мъжката версия на Гертрудис. ❤️

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Covidche каза:

Но след думите ти за нея, тя ще иска да те ошамари. Орангутаните са изключително раздразнителен вид. Трябва да си готов, ако я видиш, за акция...!

Разбира се! Дори и ние миличките имаме бойна страна. Пример: когато роботът на Гери преби другия робот във "Върви си"😉

Гледам сте обсъждали Малина - тя обаче наистина иска да е инфлуенцърка. Поддържа си Инстаграма, старае се с издокарани снимки за Добро утро, Приятен ден, Хубав уикенд и т.н. Дано й се получи на жената.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

@meleto отново имате проблем с месечните класации за артисти и песни за България в Popnable.

Нещо конкретно, не виждам на първи поглед проблем?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Нещо конкретно, не виждам на първи поглед проблем?

В месечният чарт пише общите гледания, а не тези през април. Примерно 28М за ВНЛ итн...

В този за артисти също има много по-големи бройки за някои изпълнители. Галена и Азис едва ли скочиха с +20М през април в сравнение с март, първата без да пуска нищо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

В месечният чарт пише общите гледания, а не тези през април. Примерно 28М за ВНЛ итн...

В този за артисти също има много по-големи бройки за някои изпълнители. Галена и Азис едва ли скочиха с +20М през април в сравнение с март, първата без да пуска нищо.

Ясно, това ще е  свързано с онзи бъг отпреди месец. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , pacho каза:

Сека Алексич луда фенка на Галена:

 

Коя песен на Галена е това?

Едит: Дуета с Азис е било - аз така и не я чух тази песен допреди малко.

  • Haha 3
  • Kiss 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Мда,точно ВНЛ няма да знаеш как звучи. Феновете на Хлория ме изумяват понякога.

Съвпадна с лична загуба излизането й и не съм обърнал внимание, умнико.

  • Like 2
  • Hug 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Covidche каза:

Хаха, да. Вижда се, че целенасочено се пречи на Габриела. Нека бе! Пречете на новите надежди, с които по-късно може да направите дуети дори. Пък после се чудете защо жанра ви замирал и слушатели губел.

Все пак странни явления вчера... Галена и Азис отново над 110К? 

Софка с нейните предни 45-55К изведнъж над 100К? Какво се случи? Беше Гергьовден. Българинът със на Софи Маринова циганските кючеци ли празнува?

Емилия и Теофиков имат над 100К, но все забравяш да ги добавиш другите, а са по-надолу в класацията. Очила anyone?

 

Габриела пак е добре. Държи едни 35-40К 2 седмици след премиерата. Емануела прави по-толкова, а беше сред топ имената преди. И на мен ми се искаше да са повече, защото го заслужава с тази песен, но се надявам поне да ги задържи. Алфите и те падат здраво, пък нали уж са тийн любимци. 

На Галя и Азис е нормално да качи. Все още я чувам по тържества, коли, къщи и прозорци. Вчера беше празник, а тя си е песен за маса все пак.

На Софка даже не съм си я пускала. 😁 Не съм я и чувала никъде. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Covidche каза:

Най-успешната от следващата ера на певици и хитове очевидно е Емилия.

До миналата, а и тази година продължава да изкарва едни от най-големите хитове дори за годината, 22 години след старта си. Ивана, Глория, Камелия, Анелия, Гергана, Малина, Есил Дюран, Мира, Мария - днес не ги бива за това.

То на Емилия трябва да й направим евала и за международните успехи. И други се опитваха през годините, но при нея от жените мисля, че беше най-успешно. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Covidche каза:

Ама това е чудесна новина. Ти оправи сутрешния махмурлук на празнувалия български народ вчера! 😂😂😂

Пайнер стигат дъното. Всички ги напускат. Дъртугера Митко сигурно страда от

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Съвпадна с лична загуба излизането й и не съм обърнал внимание, умнико.

Не е нужно да се обясняваш,явно си от един от 15-те или 50-те забравих точната бройка,колеги на @HIStoryкоито не знаят как изглежда Галена щом за половин година не си разбрал как звучи един от най-големите хитове в чалгата за 2021.

  • Haha 3
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

То на Емилия трябва да й направим евала и за международните успехи. И други се опитваха през годините, но при нея от жените мисля, че беше най-успешно. 

Какви международни успехи има пък тая никаквица? Не виждате ли,че е като статиска в клиповете си за чуждестранната публика.:mf_surrender:  При тая е най-неуспешно,а не успешно.

  • Like 2
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Не е нужно да се обясняваш,явно си от един от 15-те или 50-те забравих точната бройка,колеги на @HIStoryкоито не знаят как изглежда Галена щом за половин година не си разбрал как звучи един от най-големите хитове в чалгата за 2021.

О, колко мило, завалията направил статистика колко хора не са чули тая невзрачна песньовка и сега аз трябва да се потисна сигурно. 

Звучи точно като най-незнам си каквото и за 2020, и за 2019, и за 2018-та, а както се очертава и за близките 5 години напред.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...