Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чак сега видях, че Азис е бил на промоцията на Крепост, дали някъде има клип с участието му? В официалното издание е отрязан, интересно ми е какво е пял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, THE IIconic каза:

По- същата причина по която не понасям Деса и Праса (феновете и) и по- точно Уйли и Денджър! Не сме длъжни да ни я навират по- цял ден и по цяла нощ какви песни пускала и какво направила. Не сме малоумни.

Пак казвам нямам нищо против никого, но те прекаляват и не ми е ок!

Какво друго да коментараме, като това сега е актуално? Нормално е Галена и Преслава да са най-коментирани тук, както е и извън форума. 

И ние не изгаряме от щастие да четем за Ваня Великова и разни други посмешища, на които даже не помня имената, но вие си ги коментирате свободно. 😁

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DrAkO каза:

Представи си - пееш си ти на сцената, правиш си купона и пред тебе някаква потна мустаката лелка с розова коса пищи и иска да те обарва. Ами... 

 

Нагла, безпардонна, и груба грешка! Косата е цвят ПАТЛАДЖАН! Като на певицата Валя!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Какво друго да коментараме, като това сега е актуално? Нормално е Галена и Преслава да са най-коментирани тук, както е и извън форума. 

И ние не изгаряме от щастие да четем за Ваня Великова и разни други посмешища, на които даже не помня имената, но вие си ги коментирате свободно. 😁

 

Там е въпроса, че не коментирате и Преса,а само оня цървул Галош. Актулна е ок, ама ващо е болестно състояние!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Нагла, безпардонна, и груба грешка! Косата е цвят ПАТЛАДЖАН! Като на певицата Валя!

 

Фризьорката каза, че е по- яка и от на Валя! Не забравяй професионалните кристали!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, THE IIconic каза:

Там е въпроса, че не коментирате и Преса,а само оня цървул Галош. Актулна е ок, ама ващо е болестно състояние!

То няма нищо за коментиране около Преса в момента. Нито песни, нито нов нос, нито нещо друго. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Колко е рекорда за месец и при кой? 

 

Турболенция, с около 9М, а преди това беше 100 живота с 7 и още е за соло песен. Галя пак прибра всички рекорди при нея!

 

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Турболенция, с около 9М, а преди това беше 100 живота с 7 и още е за соло песен. Галя пак прибра всички рекорди при нея!

Значи ще минат на Турболенция. Към момента ВНЛ прави повече дневни. За вчера са 530К. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Значи ще минат на Турболенция. Към момента ВНЛ прави повече дневни. За вчера са 530К. 

То за останалите 22 дни трябва да правят средно под 127к за да не го минат.

Мачкаме и в Споти!!

image.png.41945098c24289e7f55a9d699742b853.png

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

То за останалите 22 дни трябва да правят средно под 127к за да не го минат.

Мачкаме и в Споти!!

image.png.41945098c24289e7f55a9d699742b853.png

Няма да паднат под 127 със сигурност. 

И "Ти не си за мен" мачка стабилно все още. 💕

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора, вчера се сетих изведнъж за една набедена певица от недалечното минало. Не си спомням как се казваше точно, но знам, че имаше лице на полумесец и изглеждаше по-възрастна от майка си. Не се сещам и какви песни е имала, но помня добре, че Преслава ѝ погреба кариерата като направиха дует. Как й беше името точно?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Ако не греша, темата Чат мания и всичко от Зона Рама като цяло, излиза само на потребителите, как така регистриран си само 16ч. а вече знаеш какво е писала за Коце, фризьорката и старите теми? 

Мелето е отворил раздела за гости. Не помня кога точно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена Паришева се отказа от кариерата си заради мъжа си, футболиста Ивелин Попов. След като нещата между тях станаха сериозни тя прекъсна. Не е виновна Преслава. "Пия за тебе" беше хит и се помни и до днес. Засичам я в тик ток редовно. Елена си имаше супер кариера и жалко, че се отказа. На мен ми липсва. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Елена Паришева се отказа от кариерата си заради мъжа си, футболиста Ивелин Попов. След като нещата между тях станаха сериозни тя прекъсна. Не е виновна Преслава. "Пия за тебе" беше хит и се помни и до днес. Засичам я в тик ток редовно. Елена си имаше супер кариера и жалко, че се отказа. На мен ми липсва. 

Преди да се откаже, всъщност след “Пия за тебе” и последния и самостоятелен хит “Още”, тя вече беше взела да омръзва на хората, защото пускаше само синтезаторни комерси. Не е правилно да се изкарва все, че била спряла кариерата си докато била на върха. Нейният пик беше лято 2009 - оттам насетне, тя тотален самостоятелен хит не извади. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена май е много добър човек, следва всички колеги, коментира им под снимки, ей така искрено с много сърчица, по интервюта е много мила итн... Жалко че се е отказала!

 

  • Like 2
  • Love 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Преди да се откаже, всъщност след “Пия за тебе” и последния и самостоятелен хит “Още”, тя вече беше взела да омръзва на хората, защото пускаше само синтезаторни комерси. Не е правилно да се изкарва все, че била спряла кариерата си докато била на върха. Нейният пик беше лято 2009 - оттам насетне, тя тотален самостоятелен хит не извади. 

Точно. Пусна няколко слаби песни, на последните и клипове май не направи. На участия беше отегчена, последните й бяха празни. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Covidche каза:

Примери за мръсна в игра в попфолка бол. Сами видяхте как някой е обработил нарочно клипчета на Андреа от Илюжън да я направи пълна в очите на хората. Но Андреа не е вчерашна, тя знае кой стои зад всичко. 

Ах тази Цветелина Янева!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

Ваня? Дуетът Нокаут?

Не става въпрос за котето на попфолка!

Абе тази ходеше с един рапър, който после стана чалгар (не Криско).

  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ваня е лидерка. Ето тая е

 

Точно така. Ама наистина ли се е казвала Лидия? Единствената актуална Лидия, която знам, е Ганева.

Та някой има ли сведения за тази забравена личност? С какво се занимава? На борсата ли е?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...