Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Stela каза:

😁😁😁

За нищо не се боря. Даваш на всеки пост за Галена. Няма значение за мен, както виждаш го отбелязах шеговито, не е нужно да се впрягаш. 

 

Знам го твоето "Шеговито"! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Знам го твоето "Шеговито"! 

Много лично приемаш нещата 😁

И Кама тук нервничи и се подмята около Робов... 😁😁😁

Иначе песента е яка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Много лично приемаш нещата 😁

И Кама тук нервничи и се подмята около Робов... 😁😁😁

Иначе песента е яка. 

А Кама защо я намесваш? Не разбрах. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Кой е правил веждите на Данна? И с устните е прекала... Хубаво момиче е, няма нужда от този тунинг. 😳

Хубаво като за селско ковре. Евтиното си личи от километри.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Хубаво като за селско ковре. Евтиното си личи от километри.

Хубава е, просто се разваля в лицето по този начин. 

Тук например е страшно красива в клипа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Данна и Симона биха звучали много добре в дует. Първата обаче и мина сякаш мерака за нови песни. Дано пусне нещо в скоро време. След дуета с Робов не е издавала нищо, а мина половин година. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 нaй-стриймвани поп-фолк песни за годината:

1. Турболенция - 1,401М

2. Ти не си за мен - 780k

3. Скандал - 750к

4. Аномалия - 725k

5. В твоето легло - 617k

6. Вендета - 601k

7. Автомата - 601k

8. Момиче от лед - 584k

9. Грешници - 567k

10. Тръпката / Къде беше ти - двете по 502k 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

"В твоето легло" завършва в ТОП 5 за годината. Mmm.. me likes it.

 

 

Но в Ютуб не е и топ 10, а докрая на месеца отива на фаталната 13-та позиция, изместена от Тръпката и ВНЛ. ☹️

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Covidche каза:

На почти 37 години често ми се чудят как успявам да изглеждам така без да имам операции, филъри или ботокс. Много е просто. Ползвам козметичните продукти на Джени. Вече можете да откриете личната й марка в няколко фризьорски салона и козметични магазина в София, Пловдив и Добрич.

nelepo-djena-reklamira-kremove-grimirana

Ма те на мен ми действат по-добре от на теб, ма скочубро. 

Джена първо се гримира и после маца кремове отгоре. :lol:

Тя е все обратно на нещата. В последно време най-редовно се кара на феновене си в социалните мрежи и им държи сметка какво харесват и искат от нея за песните. Даже бях качила скрийнове тук. Не крем, ами успокоителни и трябват или направо усмирителна риза. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Аз предполагам, че не е било планирано прекратяването на кариерата й. Когато забременя си отмени участия (спомням си, че исках да ходя на нейно участие, но няколко дни преди това го отмениха), може би е била по-тежка бременност. В този период и Ивелин започна да играе в Русия, така че просто си съвпаднаха нещата.

Кариерата й беше тръгнала надолу, просто от призмата на времето не си го спомняме. Да си футболна съпруга си е цяла професия, аз не се сещам за половинка на успешен/играещ в чужбина футболист, която да се занимава с нещо - най-много да върти салон за красота или да е дизайнер.

Планирано или не, можеше да драсне 2 реда. Айде да не е заради левчетата, които сме давали (че @DarkChild ме обвини, че съм втора Зайка :D ), най-малко заради подкрепата от феновете. Ако й бяха празни участията и никой не я харесваше, щеше да получи Песни на годината и да хване футболист, ама друг път. Една Мария си направи труда да напише изявление как слиза на токчета, Ленка не можа. Е, Мими не след дълго се завърна по терлици, ама това е друга тема. :D Елена не прекрати кариерата си след редица неуспешни години, както много други, че да си кажем "Както и да е". Тя държеше дуета на предходната година с Преслава, все още беше сред топ имената. "Не пускай" беше по-умерена, а другата песен от 2011 й е без клип. Ако се беше засилила с комерс парче за лятото, щеше да си е ок. Тя по принцип беше казала, че когато роди ще се отдаде на семейството, но пак според мен трябваше да се обърне към почитателите си за последен път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Covidche каза:

Щях да кажа, че може да е бременността, но си я знаем, че си една злобничка от време оно. Как да не се кефи човек, като им се случват лоши неща на такива скумрии напрягащи. То Вселената си търси баланса.

20211116_145017.jpg.440fa3f186b56f2b9c5c185376ac0a6d.jpg

Ето го единия. Буламача, той си е мой буламач 😂

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Covidche каза:

@Gerganafen Би ли ползвал козметиката на Джена? Кажи си. При положение, че никой не разбере, би ли мацнал? :1000(29):

69 лв. струва един крем. И цифрата подбрала, да е в крак с шафрантийството.

 

Ако ми го подари в комплект с подписана картичка/плакат от "Горкото момиче" бих, даже бих се хвалил, че съм намазан с козметиката на Джен!

Джени, наеми ме за инфлуенцър! ❤️

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

Поотчупила се е малко, интелигентно отговаря. Преди такива ги блокираше без да се замисли. Но си личи, че ги взима вътрешно нещата. Една истинска звезда не бива да обръща внимание на такива коментари, персонално да отговаря на хора и да се оправдава. Подминавай, какво се обясняваш махленски.

Попитай я защо си маже крема върху грим да видим колко ще е интелигентна. 😁 Или е откривателка и е измислила нова формула. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Covidche каза:

Кремът си е мой! :lol:

Ще си го мажа както искам! Ти какво предлагаш, да се мажа само на чиста кожа ли? Всеки сам си решава индивидуално, никой не ме е учил и не ми е помагал! 

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Ако ми го подари в комплект с подписана картичка/плакат от "Горкото момиче" бих, даже бих се хвалил, че съм намазан с козметиката на Джен!

Джени, наеми ме за инфлуенцър! ❤️

Трябва да вземеш малко уроци при Преслава първо 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между четири стени в тиха самота
на всичките ви общи спомени си заложница.
Между после и преди- всичко е сега, тежи тъгата в очите ти, в навик се превърна любовта:
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Covidche каза:

Това, че оркестър Канарите и Надя Стоева си мажат крема на чисто лице, означава, че и аз трябва да го правя ли? Не! Аз имам своя уникалност и ако желая ще си мажа крема върху Ковид маската.

Надя:

giphy.gif?cid=ecf05e47cmas946ccgyx8wmqus

А Джена й казва:

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...