Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Stela каза:

Гергана беше емблематична с тези визии. 

Рекламното лице на "Планета", често включваше логото във визиите си, плюс клипа "Карма" ❤️ Изобщо тя може да се похвали с много реклами, включително на големи компании като Мтел, Нестле, Булсатком... Първата инфлуенцърка! :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, adorable каза:

Просто тя, Елена и Вероника не са коври. 

За Рона не съм убеден. Дори и за Паришева. В деня, в който са се удавили двамата ѝ братя, тя излиза да пее на турнето. Всеки жалее по свой начин, ама чак пък толкова.

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Какво мислиш за този дует?

Те бяха приятелки тогава, но постепенно се раздалечиха, когато ковренската същност на Анелия започна да се проявява.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

Каква беше историята с Гергана? Че в годината, която излиза на сцена и прави фурор в България, майка й умира от рак. Нещо такова бях чувал.

Да. Майка и умира в началото на нейната кариера.

  • Sad 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

За Рона не съм убеден. Дори и за Паришева. В деня, в който са се удавили двамата ѝ братя, тя излиза да пее на турнето. Всеки жалее по свой начин, ама чак пък толкова.

Аа, не знам мотивите. Имаше обаче едно хубаво интервю при Мон Дьо, след като спря да пее, там ми направи силно впечатление. Но това е само интервю, да. С Вероника съм общувал и работил по някои неща, страшен пич. Умна е. Чудя се за коя от сегашните да го кажа. Иначе, Симона по нещо ми напомня на ранната Гергана. Хубав старт, миловидно излъчване. Не знам докъде ще я докара. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Covidche каза:

Каква беше историята с Гергана? Че в годината, която излиза на сцена и прави фурор в България, майка й умира от рак. Нещо такова бях чувал.

2004 почива майка й, 2003 дебютира тя. "Както никой друг" е албум, посветила на нея, после имаше и песен за нея. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Covidche каза:

Каква беше историята с Гергана? Че в годината, която излиза на сцена и прави фурор в България, майка й умира от рак. Нещо такова бях чувал.

Не съм сигурна дали беше същата година. Гергана е разказвала как след това майка й я спасила при катастрофа. Има балада посветена на нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

За Рона не съм убеден. Дори и за Паришева. В деня, в който са се удавили двамата ѝ братя, тя излиза да пее на турнето. Всеки жалее по свой начин, ама чак пък толкова.

Това го бях забравила.. През коя година на турнето е станало помниш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Те бяха приятелки тогава, но постепенно се раздалечиха, когато ковренската същност на Анелия започна да се проявява.

Да, супер тъпо беше, като чух в едно интервю с Ема Стоянова, как Гергана е питала Анелия ще пеят ли дуета на единия от концертите на Ана и оная е казала не. Щото е имала зор да пее Игри за пропаднали и подобни. Супер й бяха концертите, ама си беше тъпа постъпка. 

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

И Роксана пя в Гласът когато майка й почина. Тогава пя "Без теб" на Софи.

То не беше в същия ден, а и това беше на двубоите, които са на запис. Пя срещу една друга циганка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

То не беше в същия ден, а и това беше на двубоите, които са на запис. Пя срещу една друга циганка.

На запис може да е било, но си спомням, че тя и брат и ревяха много. Не знам дали е било с цел тя да спечели двубоите и да я съжалят хората, но е възможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

На запис може да е било, но си спомням, че тя и брат и ревяха много. Не знам дали е било с цел тя да спечели двубоите и да я съжалят хората, но е възможно.

Ами то и самата песен беше избрана нарочно от простата жена от Айтос. Ама как да е, по-подходящо е от Паришевата ситуация.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Covidche каза:

А месеци по-късно издаде някакъв кючек "ай джумла, джумла" и пееше за секс. Ай ша ти са и мангалката.

В Ловеч имаше билборд с нейния лик за ЧРД. Май мъжа й го беше поръчал. Това да се изтипосаш на билборд за такова нещо си е баш циганска работа. Хората се смееха и ги обсъждаха. 🤣

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Covidche каза:

За която Роксана категорично намекна, че не й била помогнала изобщо. Всичко дължала на Софи Маринова. Наскоро пак изпадаше в истерии във ФБ. - На никой нищо на дължа, не говорете от мое име. Аз си имам талант и само Софи Маринова ми е помогнала.

Стояна сега е бясна. Наострила е зъби и дебне с една ловна пушка.

 

Егати неблагодарницата... Защо не признава, че е получила помощ от Ивана? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Егати неблагодарницата... Защо не признава, че е получила помощ от Ивана? 

Защото Ивана не е споделила нейна песен в социалните мрежи. Такова нещо може да направи само един ЧОВЕК като Преслава.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...