Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, HIStory каза:

На Глория проблема й е в песните, не във визията. Те и Джей Ло и Марая не са особено разнообразни откъм визия в последните 15-20 години, еле пък втората.

Ако правеше музика като преди, визията и балните рокли наистина щяха да са най-малкият и проблем. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, omline каза:

Па поздравявай, когото искаш, но Глория запази и разпознаваемост, и глас, и визия. С нищо такова другите не могат да се похвалят през 2021-ва.

Камелия може да се похвали и с трите. А Глория всъщност не може, защото тя е разпознаваема предимно сред нас, таргетите дето я помним като беше на върха преди много години. След нейните силни времена е израстнало цяло едно ново младо поколение, от които малко я знаят коя е, а на огромен дял от по-запознатите въобще не им дреме каква е била някога. Съжалявам, но аз пък само като си спомня каква беше ГЛОРИЯ тогава, когато аз бях на тяхната възраст, просто ми става едновременно нелепо и мъчно как за пореден път съживяваме тема за нещо, което е приключило и няма изгледи да остане във времето така, както би ни се искало.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, omline каза:

Явно е достъчно думата морал да присъства в поста ви, за да може след това всички форумни кокшоки да ви се отдадат безусловно. :)

Никой не попита, братче, как така "това е по-честният" вариант. И понеже не ме питате, сам ще си кажа.

Интервю на Деси Слава от 2019-та. Сладураната щяла да пуска песен и Галя от Автограф я кара да разкаже за нея, при което тя казва: 

"Винаги много трудно давам парите. Все си казвам, че за тези пари можеше да стане нещо по-готино."

И след това излиза "1000 жени", която феновете й с клизма се опитваха да убедят народа, че им харесва, защото беше оглавила трендинга в YouTube за няколко дни...И само 2 години по-късно я гугълвате, та да си я спомните. 

Тая песен на Деса всъщност не е хич лоша. Глора няма такава дори. 

преди 35 минути, Andrew Cunanan. каза:


За тази изчистена и минималистична композиция можем да я поздравим.
Напишете любимите си песни на Глора от последните 5-6 години.

Криле от този период ли е? Беше ми любима. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, колко сладко - Десислава и Камелия в един отбор срещу Глория през 2021-ва. 

😂

Ще си спестя истинската причина за смеха си и ще попитам, ако Камелия може да се похвали НАЙ-ВЕЧЕ с глас и НАЙ-ВЕЧЕ с визия, защо на Десислава парашутът й все така се оказва прилежно прибран?

  • Like 1
  • Confused 1
  • Dislike 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , adorable каза:

И слуша критика повече от Ивана и Камелия, повярвай ми.

Не знам колко слушат тези двете, особено първата не ми е в полезрението от 2007-ма, но Кама я направиха на 2 стотинки заради носа и тя отговаряше със сърчица и усмивки. Може да е имала истерични пристъпи, но не го показваше и така остава в благоприятно положение с публиката. А Гюра за най-малкото нещо те блокира. Това ли е слушането на критика според теб?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пясъчни кули е хит само в форума и трябва да им го призная на глория фенс, че успешно са я наложили тук, така както и десовите се заблуждаваха за бозата Мойто зайче. От 100 случайно срещнати на улица дали и един знае тази песен.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Пясъчни кули е хит само в форума и трябва да им го призная на глория фенс, че успешно са я наложили тук, така както и десовите се заблуждаваха за Мойто зайче. От 100 случайно срещнати на улица дали и един знае тази песен.

Хит или не, песента е много хубава, което не може да се каже за 90% от нещата ѝ от 15 години насам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Хит или не, песента е много хубава, което не може да се каже за 90% от нещата ѝ от 15 години насам.

Качествена е, това също е много добро. Не знам защо реши да залага главно на денс бози в последното десетилетие.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, omline каза:

О, колко сладко - Десислава и Камелия в един отбор срещу Глория през 2021-ва. 

😂

Ще си спестя истинската причина за смеха си и ще попитам, ако Камелия може да се похвали НАЙ-ВЕЧЕ с глас и НАЙ-ВЕЧЕ с визия, защо на Десислава парашутът й все така се оказва прилежно прибран?

Двата лагера от край време не сме толкова враждебно настроени един към друг, главно защото неопровержимите им успехи след 20+ години кариера показаха, че не само на едната й е писано да се задържи най-добре от първата генерация, а и на двете. На практика съвсем противоположен случай като този с феновете на Глория и Ивана, които спряха да се разкъсват взаимно, защото и двете тотално изгърмяха и то няма за какво да се спори вече.

На това с какво може да се похвали Камелия въобще не виждам защо трябва да се смеем. Не е най-талантливата, но и като глас, и като визия, и като разпознаваемост сред масовата публика се е запазила на доволно ниво през десетилетията- за което и беше темата. При Десислава за жалост страдат и гласът, и визията, но пък тя достатъчно хитро си изгради такъв един комплексен имидж през годините, че фаловете да не пречат на цялостната картинка. :)

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Willy каза:

Качествена е, това също е много добро. Не знам защо реши да залага главно на денс бози в последното десетилетие.

 

Тоя клип все едно Планетчо го е снимал с домашната си камера. Потрес!

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Пясъчни кули е хит само в форума и трябва да им го призная на глория фенс, че успешно са я наложили тук, така както и десовите се заблуждаваха за бозата Мойто зайче. От 100 случайно срещнати на улица дали и един знае тази песен.

Човек, Моето зайче беше тотален хит и къртеше клубовете поне 3 години. Не понасям Деса, но беше кулминацията в програмите. Дори Галя и Преса не са имали такова задържане на никой от хитовете си в оня период. Аня също беше силна. 

преди 56 минути, Andrew Cunanan. каза:

Обаче тая песен е супер инфлуеншънъл:


2019:
Ариа - Кралица
Крисия Д - Кралица
2020:
Роксана - Кралица

Луна и Румен Борилов - Царица

Екстра Нина и Весела - Царица

преди 28 минути, Stela каза:

Като говорим за Глория не може да не и признаем този клип:

Много модерен и новаторски за времето си. После доста "космически" клипове се навъдиха.

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oh my, осъзнавате ли колко висок процент има ЛУНА? Тук спорим кой какъв ТОП е с песни за чалготеки и кръчми, а тя е почти ТОП 5 в държавата😆

Невероятна е, дано загубата да не я демотивира и да се завърне ударно в музиката със скандален албум с diss track-ове за първите петима над нея!

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

Oh my, осъзнавате ли колко висок процент има ЛУНА? Тук спорим кой какъв ТОП е с песни за чалготеки и кръчми, а тя е почти ТОП 5 в държавата😆

Невероятна е, дано загубата да не я демотивира и да се завърне ударно в музиката със скандален албум с diss track-ове за първите петима над нея!

 

Единствената РУСА жена, която би могла да ни оправи:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, SG каза:

Oh my, осъзнавате ли колко висок процент има ЛУНА? Тук спорим кой какъв ТОП е с песни за чалготеки и кръчми, а тя е почти ТОП 5 в държавата😆

Невероятна е, дано загубата да не я демотивира и да се завърне ударно в музиката със скандален албум с diss track-ове за първите петима над нея!

 

Луна преброи интелигентното население. У всяка секция се гласува доволно за нея, при все че кампанията й е струвала сигурно общо не повече от 200 лв. Браво! ❤️ 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оха - на Глори имам сумати любими песни през последните години:

Любовта настоява

Прегърни ме

Криле

Не лъжи на колене

Не те давам

До последната сълза

Ало как си

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Още нещо готино и новатарско от онова време. Много обичах тази песен. 

Много яки клипчета правеше! Този беше леко страховит

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...