Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, zai4eto82 каза:
Галин е номер 8 в Топ шефове в шоубизнеса, Митко Димитров е номер 2, а Пашев хич не е в класацията на "Мармалад":
 

Никой не се вълнува от осморазрядните класации на още по-осморазрядното въпросно пълнеж предаване!

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Истината е, че при Малина има цялостна концепция за всичко - от текст през музика, аранжимент до визуализация, визия, танц, обстановка. Винаги гледа да е различна и представи актуалното звучене и стил, визуален и музикален, пречупен през нейната призма и усещане. Личи си, че над проектите ѝ е мислено дълго време и макар да не са с огромен бюджет пак впечатляват.

Малина никога не е пускала 5 песни с ТВ версии наведнъж, както прави Глория. Тя дори има изключително малка дискография от само 2 албума и после по 2-3 песни на година, но 90% от тях са в десетката и са били хитове, работеше с един от клишираните и закостенели режисьори - Николай Скерлев, чието творчество лъха на застоялост, СОЦ и липса на идейност, а за нея той направи най-разчупените си и добри клипове. Такива, които като видиш - да не можеш да познаеш, че са негови. При нея важи максимата качеството за сметка на количеството.

И не на последно място - да не забравяме, че Малина е първообраза на Райна и Андреа - с танците, с разчупените денс клипове, с изнасянето на представление и шоу по концерти и турнета. И ги надживя по популярност, а е с едно 20 години по-възрастна от тях и доказа, че хъса и младежкия дух, както и старанието и любовта към това, което правиш - нямат възраст! Страхотна жена!

Един от най-добрите проекти за 2005-та!

 

Кой е последния хит на Малина? Защото на Райна е от 2018 година (2020 фолклорен). Тоест коя коя е надживяла? Пак празни приказки. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

И може би най-важното при нея- че си личи как тя самата прави всичко с хъс и огнен темперамент. Понякога ми се струва, че никога не се е взимала насериозно, имайки в предвид слабите гласови данни, и затова реално никога не се е борила за кралица или някакъв връх, просто е искала да е добра в това да радва хората.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, GSA каза:

 

Дам, "Зле те чувам" е  първият й чалга хит в периода 2010-2018, щом това те устройва - дай да го изтъкнем. Интересно ти като не живееш в България целогодишно, откъде се осведомяваш за хитовете у нас?

Малина за този период има "Всякакви мъже", "Ситуация", "Двойници", "Виж какво", "Ако ще да звъниш", "Давай, питай" и "Не те забравям". Всичките изброени предизвикаха същия успех, а някои дори по-голям от "Зле те чувам". 

А в началото на този времеви период Райнето имаше страшна инерция след успеха във Вип Денс, но я пропиля и изпадна зад борда. До там, че хората се чудеха дали още е чалга певица или само фолклорна такава.

Иначе не видях кой ѝ е фолклорния хит с много гледания през 2020-та. Но е нужно да поясня, че тя такъв огромен самостоятелен хит като "Мома Яница" няма, няма и да, а от 2002-ра датира фоклорната ѝ кариерка. 20 години почти пропилени. Ама в нейния случай, добре, че е фолклора, че ако разчиташе само на чалгата - отдавна да я е докарала до просешка тояга.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

Щастливо стечение на обстоятелствата - такова животно в тоя живот нЕма. Случайности няма. Да, самото време е било нейното време. Но то се вижда към днешна дата как изглеждат и пеят всички певци от 90-те и как тя. Като гледам, за хубаво или за лошо, още е в на хората устата, дори без да си дава зор.

Илия Загоров е страхотен и е написал хубави песни, факт, но това се случва след четвъртия албум, а последно негови мелодии има в албума "Влюбена в живота". И мога да ви кажа, че тя го е натискала, тя е била двигател, иначе е щял да си бъде сладкар. Както и той самият е казвал - понякога за една грешна буква на обложката е пропътувала километри, за да се поправи, тогава когато е нямало мейли и хора за всичко. Лесно е в такова време като днес да се работи и някакви пръдли да пърхат с мигли около екипа си.

Сама си е менажирала концерти, заснемания - има ги повече от всички останали. Песните, които е създала, не ги е направила с мисълта от днес за утре, а е мислила в перспектива. Ще извинявате, но не мога да нарека ограничен такъв човек - още повече, че съм си говорил с нея и съм преценил. Глория може да няма висше образование, но си е мъдра по природа. Да, има си своите слабости, кой ги няма? За да успее да бъде приета на толкова много места в обществото като изпълнител и да е уважавана от хора от всякакви кръгове, значи има нещо в главата. И до днес продължава сама - направи си студио, поддържа си сайт, издава си албуми. Да, може би вече е крайно време да разнообрази екипа поне за момент. Правеше го едно време, успяваше. Вероятно в момента има други приоритети и аз лично я разбирам.

Бъдете здрави и малко по-малко изисквайте от хората. Да, може да ви е яд на нея, да искате повече, но в историята на света няма изпълнител, който 30 години да е нонстоп номер 1. В крайна сметка радвайте се, че не е полудяла по един или друг начин, че в тоя жанр това си е закономерност. Да съумееш да се съхраниш здравословно, ментално и визуално също си е до интелект. Освен това е един от най-коректните данъкоплатци в жанра и изобщо коректна в договорните си отношения. Ще седна аз сега да обсъждам клиповете си колко пари дала или не дала... На колко години станахте, бе хора? Отивайте гласувайте, че да не ни клатят още разни гниди.

 

Естествено, че има случайности. Всичко е въпрос на късмет. Записват песни и не знаят коя ще стане хит.

А доводът за Илия и Влюбена в живота - то след тоя албум истински хит не е виждала повече, което е показателно...

В никаква перспектива не е мислила - повечето стари хитове не ги пее, а новите няма как да се задържат във времето, тъй като дори във времето си на излизане не впечатляват никого. 

Според мен е полудяла много отдавна и затова изглежда толкова тъпа, каквато надявам се да не е. Но поведението й показва недостиг на интелект.

Не сме я хейтили вчера изобщо. Споделяхме любими нейни песни. Що скачаш тъй? Изобщо не сме дълбали. Сега ме подтикваш. То, задълбаем ли, положието й не е розово... Затова нека бъдем повърхностни като нея и да слушаме 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

 

 

Това е една от най-големите бози, излизали от голямо име този век. И песньовчица, която тотално ме отврати от нея, и отказа от слушането на творчество ѝ.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Дам, "Зле те чувам" е  първият й чалга хит в периода 2010-2018, щом това те устройва - дай да го изтъкнем. Интересно ти като не живееш в България целогодишно, откъде се осведомяваш за хитовете у нас?

Малина за този период има "Всякакви мъже", "Ситуация", "Двойници", "Виж какво", "Ако ще да звъниш", "Давай, питай" и "Не те забравям". Всичките изброени предизвикаха същия успех, а някои дори по-голям от "Зле те чувам". 

А в началото на този времеви период Райнето имаше страшна инерция след успеха във Вип Денс, но я пропиля и изпадна зад борда. До там, че хората се чудеха дали още е чалга певица или само фолклорна такава.

Иначе не видях кой ѝ е фолклорния хит с много гледания през 2020-та. Но е нужно да поясня, че тя такъв огромен самостоятелен хит като "Мома Яница" няма, няма и да, а от 2002-ра датира фоклорната ѝ кариерка. 20 години почти пропилени. Ама в нейния случай, добре, че е фолклора, че ако разчиташе само на чалгата - отдавна да я е докарала до просешка тояга.

От къде е тази злоба към Райна и принизяване на успехите и при всеки удобен повод? 
Тоест признаваш, че Райна е надживяла Малина нали така? Сам се закопа май? И поп-фолк хитовете на Райна са доста повече в периода 2010-2018, от колкото на теб би ти се искало. 
“Мома Яница” е прекрасна песен и се радвам за успеха и. Нямам нужда да я оплювам, за да изтъкна Райна както ти правиш. И все пак въпросната има доста повече гледания и хитове във фолклора от която и да е друга.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

От къде е тази злоба към Райна и принизяване на успехите и при всеки удобен повод? 
Тоест признаваш, че Райна е надживяла Малина нали така? Сам се закопа май? И поп-фолк хитовете на Райна са доста повече в периода 2010-2018, от колкото на теб би ти се искало. 
“Мома Яница” е прекрасна песен и се радвам за успеха и. Нямам нужда да я оплювам, за да изтъкна Райна както ти правиш. И все пак въпросната има доста повече гледания и хитове във фолклора от която и да е друга.

 

Сериозно ли песен с милион и половина гледания за над година и половина период от време я броите за хит, Райневите?! Много сте свалили летвата!

Личи си как приемаш всичко присърце и лично, когато някой опише с правилните наименования неуспехите на любимката ти. Време е да научиш значението на думата "злоба", а не да я използваш по повод обективна критика. 

А относно Малина и опитите ти да я изкараш като някого, за когото бих загубил ръка или крак от лоялност да я защитавам в чалгафорумите с аудитория точно 5 човека - Райна и Малина са ми еднакво изпети песни, с тази разлика че Малина е с 20 години по-възрастна и е нормално вече да се пенсионира, докато Райнето е в разцвета на силите си, а едно поне 10-12 години е безинтересна, просто не успя да еволюира, да се приспособи, да се разчупи, да покаже свое друго лице като творец и изпълнител и бързо-бързо бе заменена от други. Съдба! Приемете я най-сетне, хора на по 20 и кусур сте вече.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Глория провокират у мен желание да напиша един ужасно дълъг пост, в който да опиша къде и защо се срина тяхната фава. Но понеже няма да имам време днес - очаквайте го скоро.

А дотогава слушайте този хит на Райна, която мразя и към която проявявам злоба, защото има една мигла повече от мен:

 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

Сериозно ли песен с милион и половина гледания за над година и половина период от време я броите за хит, Райневите?! Много сте свалили летвата!

Личи си как приемаш всичко присърце и лично, когато някой опише с правилните наименования неуспехите на любимката ти. Време е да научиш значението на думата "злоба", а не да я използваш по повод обективна критика. 

А относно Малина и опитите ти да я изкараш като някого, за когото бих загубил ръка или крак от лоялност да я защитавам в чалгафорумите с аудитория точно 5 човека - Райна и Малина са ми еднакво изпети песни, с тази разлика че Малина е с 20 години по-възрастна и е нормално вече да се пенсионира, докато Райнето е в разцвета на силите си, а едно поне 10-12 години е безинтересна, просто не успя да еволюира, да се приспособи, да се разчупи, да покаже свое друго лице като творец и изпълнител и бързо-бързо бе заменена от други. Съдба! Приемете я най-сетне, хора на по 20 и кусур сте вече.

Множественото число е излишно ;) 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, THE IIconic каза:

❤️❤️❤️

FB_IMG_1636884779003.jpg

Гюрга хубаво си е ходила до Две могили, но по къф повод ни вълнува? Или са направили пътя дотам еднопосочен, та не очакваме скоро да ни занимава със себе си? 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Гюрга хубаво си е ходила до Две могили, но по къф повод ни вълнува? Или са направили пътя дотам еднопосочен, та не очакваме скоро да ни занимава със себе си? 

 

Роклята е по-добра от песента и цялостното представяне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Хора стига с тази Глория. Вече трябва да бъде ясно, че нейните звездни години са резултат на щастливо стечение на обстоятелствата и наличието на човек, който ѝ е пишел хубави песни и напътствал в кариерата. Като остана сама  се превърна в кръгла нула.

Това е човек, който няма нито интелектуалната, нито емоционалната способност да погледне към себе си критично, да разпознае слабите си места, да направи промени там, където трябва. Това е човек със закостеняло мислене, тесен кръгозор и нежелание да се вслушва в съвети. Не иска и не може. Да, умее да пее, но кариера не може да върти. Това сегашното е нейното истинско ниво. Преди е било изключение.

Дори ми напомня на естрадна певица от соца. Концертно бюро ѝ урежда всичко. Сигурно много би била доволна така. 

Няма какво повече да се добави. Точно. Кратко. Ясно.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Andrew Cunanan. каза:

Сериозно ли песен с милион и половина гледания за над година и половина период от време я броите за хит, Райневите?! Много сте свалили летвата!

Личи си как приемаш всичко присърце и лично, когато някой опише с правилните наименования неуспехите на любимката ти. Време е да научиш значението на думата "злоба", а не да я използваш по повод обективна критика. 

А относно Малина и опитите ти да я изкараш като някого, за когото бих загубил ръка или крак от лоялност да я защитавам в чалгафорумите с аудитория точно 5 човека - Райна и Малина са ми еднакво изпети песни, с тази разлика че Малина е с 20 години по-възрастна и е нормално вече да се пенсионира, докато Райнето е в разцвета на силите си, а едно поне 10-12 години е безинтересна, просто не успя да еволюира, да се приспособи, да се разчупи, да покаже свое друго лице като творец и изпълнител и бързо-бързо бе заменена от други. Съдба! Приемете я най-сетне, хора на по 20 и кусур сте вече.

Какво да приемам кака? Твоите факти, които не са меродавни и отразяват твоята реалност?

Врътни един гюбек - злобата ще ти се изпари до две. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

гюбек

Аз съм култутрегер, а не селяндурка от някой краен квартал, не знам какво означава това.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз съм култутрегер, а не селяндурка от някой краен квартал, не знам какво означава това.

При положение, че толкоз ревностно защитаваш най-голямата плейбек гюбекчийка, е смешно да се отричаш сега, кака.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

При положение, че толкоз ревностно защитаваш най-голямата плейбек гюбекчийка, е смешно да се отричаш сега, кака.

 

Жестока е Малина!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...