Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

В този клип ги демонстрира най-добре.

Това е направо като революция в сравнение с всичко останало след това. Наистина това ѝ беше най-разчупеното като визия и държание в клип. Оттък нататък затъна в плаващи пясъци, както и тя самата дори го изпя.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ми мина една идея през ума. Глория толкова беше обсебена от това да имитира Цеца (разбира се, само повърхностно, а не като хубави песни), та се хвана с Жоро Илиев, за да бъде той нейният Аркан.

Но Аркан е не беше просто мафиот, а военнопрестъпник и виновник за безброй убити на етническа основа. Та, представяте ли си, Глория да беше сътворила цял геноцид и гражданска война у нас, само и само да прилилича на Цеца? 🤣

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , adorable каза:

Ще ти отговоря единствено защото те уважавам като потребител и си имаме някаква приказка и сходни гледни точки по важни теми. Глория обаче не е една от тях. Няма проблем.

- Всеки има съдба, която е предначертана. Кога да се появи, как ще се развива и т.н. Всичко става с късмет, но и с много труд. Била е напориста от самото начало и не е имало кой да ѝ помага. Сама спестява пари за албум и отива при Максим Горанов да го записва. По онова време няма готови модели на работа. Доста скептицизъм е срещала, включително и от Пайнера, кой ще ги слуша въпросните първи песни, които вие подигравате.

- Илия Загоров има внуче, има и дъщеря, но всяка вечер си снима ракията и костурите на масата и пише "Живели, братя". Ами като е "живели", смотльо, ела и си виж семейството. По същия начин Глория го е ръчкала да прави песни, и то не само на нея. Как да не е виждала хит след 2005? Доста по-голям хит от "Изповед" е "Ако те няма", "Пясъчни кули" и "Ненаситна" също. Най-големите хитове в "Крепост" и "Илюзия" не са на Илия Загоров. Най-големите тиражи са на първите три албума - и там той няма пръст.

- Полудели са другите, които дори след като изкараха коронавируса, не спряха да се чепят по баровете. Страх от нищо нямат, пари им дай. Ама живи и здрави, свободна държава - свободен избор. И понеже не са полудели, от скука решиха да си ремонтират фейсовете и не знам си още какво. Интелектът е комплексно понятие. За теб е тъпа, за мен не е. Имам капацитета, с който да го установя, повярвай ми.

- По отношение на старите хитове аз лично виждам напредък. Имаше два онлайн концерта тази година и едни миксове на живо в студиото. Всеки път пускаше по някоя стара песен, която не е пяла отдавна. И слуша критика повече от Ивана и Камелия, повярвай ми. Проблемът е, че се връзва и скача да се оправдава. Но че ѝ пука повече от на тях, пука ѝ.

- Никъде не съм твърдял, че положението ѝ е розово. А и нужно ли е да е? На кого положението в жанра е розово? За вас нейният кариерен модел е скапан, за мен е ок спрямо годините ѝ. Смятам, че когато човек го очука животът, спира да разсъждава като капризен фен. Мен ме вълнува да е жива и здрава и да си гледа близките. Човешкото. Ако я видя, да си кажем две приказки. Пък какво пяла и не пяла, какъв клип направила - не ме ебе вече, човек. Изгубих достатъчно близки хора в последно време, гледам по-наедро на нещата.

 

Сам казваш "била е напориста в началото". Работило й се е. След 20005-2006 е спряла, мързяло я е и я изместиха други. 

Онлайн концертите бяха приятни, но не й носят приходи. Запълваше си времето по време на пандемията и дотам. Няма лошо и още да направи, но не е достатъчно, за да я съживи видимо. 

Всички са луди, с изключение на Луна. Всички певици превъртат след 10-на години в бранша. 

преди 1 час, Stela каза:

Не мисля, че това на коя чалгарка си фен е фактор за каквито и да било морални ценности. Ако съм фенка на Глория ще съм морална, а ако съм на Теда, Галена, не, така ли? Не мисля. Като цяло фолка не е най-моралното нещо и дори изпълнители като Глория имат песни с текстове които са далеч от морала. Зависи до каква степен гледаме на нещата. Въпреки това не означава, че всеки, който слуша тази музика трябва да бъде заклеймен. Нито пък феновете на Глория и самата тя трябва да бъдат смятани за божи кравички. 

Никакъв морал не виждам дори в творчеството й, в което неведнъж се е пяло за изневери - изневерята е грях! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Никакъв морал не виждам дори в творчеството й, в което неведнъж се е пяло за изневери - изневерята е грях! 

Скъпи купи ми нещо - алчност и меркантилност - още един грях.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Морал (м. р, ед. ч.) - 40-годишна жена да пее как ще отиде на купон да се забие с някой нов, за да натрие носа на бившия

Избива ме на смях даже като се сетя, че някои от феновете й са склонни да плюят по една Токсичен, с която са на сходни тематики и изпяти от сходни на възраст жени.

ПП: Това парче на Гло е едно от най-яките след залеза й.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Морал (м. р, ед. ч.) - 40-годишна жена да пее как ще отиде на купон да се забие с някой нов, за да натрие носа на бившия

Избива ме на смях даже като се сетя, че някои от феновете й са склонни да плюят по една Токсичен, с която са на сходни тематики и изпяти от сходни на възраст жени.

ПП: Това парче на Гло е едно от най-яките след залеза й.

Да, трябваше да продължи в тази линия на веселата Глора, за да си изчисти имиджа, но тя направи точно обратното след това.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Да, трябваше да продължи в тази линия на веселата Глора, за да си изчисти имиджа, но тя направи точно обратното след това.

Тя не трябваше въобще да отива в такава насока ако действително искаше да поддържа имиджа от първите години на кариерата си, заради който феновете й я изтъкват като много морална. Но всички знаем, че самата Глория многократно през годините се е опитвала да пробие в новото време на чалгата с подобни и дори по-диви песни, които не са й били успешни и затова се приема, че си е запазвала морала. А като при Десислава и Камелия са били хитове- продали са се за евтина слава.

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Май само Гло е str8 в целия проект.

Все трябва да има някой като за нея, обещала е на гадното гадже да страда като я гледа с one night stand-a й.:girl_cry2:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Морал, стил и класа е това изпълнение с джуки по-големи от главата й, деколте до коленете и умрял лисугер около врата ѝ под звуците на фолкорен съпровод.
 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DarkChild каза:

Да, трябваше да продължи в тази линия на веселата Глора, за да си изчисти имиджа, но тя направи точно обратното след това.

:roll1:
Излъчва стерилитет и скопеност с назидателния си вид, колкото и да се опитва да го раздава голяма веселячка - резултатът буди само присмех.

Това е продължението на "Обратното чекнене":

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, asylum каза:

Никакъв морал не виждам дори в творчеството й, в което неведнъж се е пяло за изневери - изневерята е грях! 

Така е. Песните й не са само за майката, бащата, дъщерята, родината и реката... Факт. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно е достъчно думата морал да присъства в поста ви, за да може след това всички форумни кокшоки да ви се отдадат безусловно. :)

Никой не попита, братче, как така "това е по-честният" вариант. И понеже не ме питате, сам ще си кажа.

Интервю на Деси Слава от 2019-та. Сладураната щяла да пуска песен и Галя от Автограф я кара да разкаже за нея, при което тя казва: 

"Винаги много трудно давам парите. Все си казвам, че за тези пари можеше да стане нещо по-готино."

И след това излиза "1000 жени", която феновете й с клизма се опитваха да убедят народа, че им харесва, защото беше оглавила трендинга в YouTube за няколко дни...И само 2 години по-късно я гугълвате, та да си я спомните. 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове


За тази изчистена и минималистична композиция можем да я поздравим.
Напишете любимите си песни на Глора от последните 5-6 години.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

А тук явно си беше помислила, че е на концерт, а не в предаване. Хората изпеят 2-3 думи, тя изкара цялата песен. 😂😂😂

Прилича на бит травестит след зле свършени орални услуги!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Напишете любимите си песни на Глора от последните 5-6 години.

Прегърни ме, Не лъжи на колене, Като буря, Любовта настоява

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Явно е достъчно думата морал да присъства в поста ви, за да може след това всички форумни кокшоки да ви се отдадат безусловно. :)

Никой не попита, братче, как така "това е по-честният" вариант. И понеже не ме питате, сам ще си кажа.

Интервю на Деси Слава от 2019-та. Сладураната щяла да пуска песен и Галя от Автограф я кара да разкаже за нея, при което тя казва: 

"Винаги много трудно давам парите. Все си казвам, че тази пари можеше да стане нещо по-готино."

И след това излиза "1000 жени", която феновете й с клизма се опитваха да убедят народа, че им харесва, защото беше оглавила трендинга в YouTube за няколко дни...И само 2 години по-късно я гугълвате, та да си я спомните. 

Тази песен е най-хубавата на Десислава след раждането и не мисля, че ще са много Десовите, които да не са това мнение. Заслужаваше по-голям успех, но и получи доста- има няколко милиона гледания в YouTube и продължава да е след най-слушаните й в Spotify, а след излизането й куп нейни колеги дори я бяха слагали в личния си ТОП.

То е ясно, че не на всеки му се дават луди пари за скъпи проекти, затова можем само да поздравим тези, които поне отвреме-навреме го правят без богат тъпкач, за да поддържат нивото. А тези, които са се задържали най-дълго без да загърбват този тип проекти съвсем заслужено са останали като най-големите и трайните имена от своята генерация- пак Десислава и Камелия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

 

То е ясно, че не на всеки му се дават луди пари за скъпи проекти, затова можем само да поздравим тези, които поне отвреме-навреме го правят без богат тъпкач, за да поддържат нивото. А тези, които са се задържали най-дълго без да загърбват този тип проекти съвсем заслужено са останали като най-големите и трайните имена от своята генерация- пак Десислава и Камелия.

Па поздравявай, когото искаш, но Глория запази и разпознаваемост, и глас, и визия. С нищо такова другите не могат да се похвалят през 2021-ва.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Па поздравявай, когото искаш, но Глория запази и разпознаваемост, и глас, и визия. С нищо такова другите не могат да се похвалят през 2021-ва.

Запази глас и визия, но стана отегчителна и без никакво разнообразие. Ако да се запазиш означава да тъпчеш на едно място - ок! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Запази глас и визия, но стана отегчителна и без никакво разнообразие. Ако да се запазиш означава да тъпчеш на едно място - ок! 

На Глория проблема й е в песните, не във визията. Те и Джей Ло и Марая не са особено разнообразни откъм визия в последните 15-20 години, еле пък втората.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...