Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Jouey каза:

Обложката на Джена: 😭

 

F65D0353-7B3B-424E-A672-49299DBA37D4.jpeg

Ако тва го е творило малкото и канарче, бих казал има кво да се желае, но добре се е справило лапето. 

Ако някой дето се пише професионалист го е творил ... абе чували сме никаква Десислава ква е капризна и сама се саботира, та не го виня, криза е, ковид, сметки има да плаща човека. 

А Моник явно е решила да се прави и тя наТаня ни Боева, все едно тамън се е излюпила от на 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Lelqtian каза:

Ако тва го е творило малкото и канарче, бих казал има кво да се желае, но добре се е справило лапето. 

Ако някой дето се пише професионалист го е творил ... абе чували сме никаква Десислава ква е капризна и сама се саботира, та не го виня, криза е, ковид, сметки има да плаща човека. 

А Моник явно е решила да се прави и тя наТаня ни Боева, все едно тамън се е излюпила от на 

 

Абсолютно всеки графикьор в тоя форум ще направи по-добра обложка от тая боза с п*чи въшки.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Абсолютно всеки графикьор в тоя форум ще направи по-добра обложка от тая боза с п*чи въшки.

То май едно момче от форума я е правил, ако не се лъжа той работеше и за Пайнер.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Абсолютно всеки графикьор в тоя форум ще направи по-добра обложка от тая боза с п*чи въшки.

Уменията са си умения, ама като клиента е калпав, или още по-лошо - п*чата въшка никаква Десислава, тва е крайния резултат, "дизайнера" надали е виновен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

100 % Джуди е скрапнала неговия вариант и е поискала това. Все пак, който плаща - той поръчва музиката, така че аз не виня Митко за грозната обложка, дори да я е правил той.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Уменията са си умения, ама като клиента е калпав, или още по-лошо - п*чата въшка никаква Десислава, тва е крайния резултат, "дизайнера" надали е виновен. 

Само като ѝ видиш визията ти става ясно колко много ѝ липсва стил и разбиране на понятието "естетика".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен обложката ще изглежда по-добре от тази снимка. Те са я качили с ужасно качество. Аз поздравявам Джена, че издава албум.
Реват, че нямало продажби, а колко албуми издадоха тази година. Който обича оригинала, ще си го купи.
Да ги пускат на флашка като Емилия, въпреки че нейния сигурно е бил спонсориран от Башур, не от Пайнер. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Според мен обложката ще изглежда по-добре от тази снимка. Те са я качили с ужасно качество. Аз поздравявам Джена, че издава албум.
Реват, че нямало продажби, а колко албуми издадоха тази година. Който обича оригинала, ще си го купи.
Да ги пускат на флашка като Емилия, въпреки че нейния сигурно е бил спонсориран от Башур, не от Пайнер. 

Може да бъде изображение с 1 човек и текстово съобщение


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само като ѝ видиш визията ти става ясно колко много ѝ липсва стил и разбиране на понятието "естетика".

То ми стига да видя как се опитва да мине за по-малката сестра на собствения си син ... 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, GSA каза:

Според мен обложката ще изглежда по-добре от тази снимка. Те са я качили с ужасно качество. Аз поздравявам Джена, че издава албум.
Реват, че нямало продажби, а колко албуми издадоха тази година. Който обича оригинала, ще си го купи.
Да ги пускат на флашка като Емилия, въпреки че нейния сигурно е бил спонсориран от Башур, не от Пайнер. 

Аз не толерирам да се секат дървета, които осигуряват чистия кислород на нашата планета, благодарение на който съществуваме, за да се издават такива боклучави чалга албуми и книжни парцали ала автобиографията на Калория. Поне Примата на селскотостопанство да беше използвала екосъобразна рециклирана хартия за мемоарите си на една селяндура от Две могили, а не целулозна такава.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз не толерирам да се секат дървета, които осигуряват чистия кислород на нашата планета, благодарение на който съществуваме, за да се издават такива боклучави чалга албуми и книжни парцали ала автобиографията на Калория. Поне Примата на селскотостопанство да беше използвала екосъобразна рециклирана хартия за мемоарите си на една селяндура от Две могили, а не целулозна такава.

Ами да - нека ги правят от рециклирана хартия - има ли желание, има и начин. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз не толерирам да се секат дървета, които осигуряват чистия кислород на нашата планета, благодарение на който съществуваме, за да се издават такива боклучави чалга албуми и книжни парцали ала автобиографията на Калория. Поне Примата на селскотостопанство да беше използвала екосъобразна рециклирана хартия за мемоарите си на една селяндура от Две могили, а не целулозна такава.

Предвид таргета на тоя мемоар, най-добре щеше да е на клозетна папира :) Четеш и ползваш по предназначение, можеше да е вечен бестселър на всички селски хоремази. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Olay каза:

 

2xGvNEUV-kuVDd2rU0a5D9MY5ho-xH5RrGqVUeM_rFyNfDD7V-o72ycDr_cNU_gxV1QO6TI7sPWC8u1Z=w60-h60-l90-rj
2
Preslava
75.5M показвания

В първия момент си помислих, че фолклорната песен на Преслава има 75.5 милиона.😆

преди 10 часа , Olay каза:

 

fq7Ngb3tZ7Sn8xyvB6iJpcngL7qlAzwOK8si2INAjKICCWP3FIsdS0XSGVc_fJ55xq7-uff2zoT-uqSI=w60-h60-p-l90-rj
8
AX Dain
43.6M показвания
-1ewvEdrSM9ADLJctjJU36T6fjCgfW4urU9yefYyBCe2T3C4fSB3sOu0E5mvPmMMRvIJe4PP-wSlLyP8=w60-h60-p-l90-rj
9
Desi Slava
42M показвания
 

Доня Десс, разгромила своята генерация и почти напълно разгромила следващите две... дебне от храстите като хиена, чакаща мига да разкъса и най-новото поколение Меди, Лидия, Ax Dain и т.н. (статистиките сочат, че преди това е възможно някое младо агне да се завърши като плячката й в интимен план).

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Мен пък ме кефи албума - разнообразен е и има много готини песни!

EB9DE933-6F7F-4418-967B-B7C7D940533F.jpeg
Песента с Тита липсва обаче. 

И мен ме кефи скъпа, няма да го чуя никога, но те подкрепям напълно. Добре е.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, GSA каза:

Мен пък ме кефи албума - разнообразен е и има много готини песни!

EB9DE933-6F7F-4418-967B-B7C7D940533F.jpeg
Песента с Тита липсва обаче. 

Не е продуцирана от пайнер.
Можеше някаква сянка на белия текст поне да се сложи, за да може заглавието на албума и името на оригиналата Коя?, позиционирано върху бялата ѝ пола да бъде поне четимо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си припомним една нереализирана песен от оригиналната Коя?, която изпраща в коша настоящите ѝ боклуци от последния албум:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Да ги пускат на флашка като Емилия, въпреки че нейния сигурно е бил спонсориран от Башур, не от Пайнер. 

Те никакви албуми не спонсорират. Всяка си плаща. 

преди 1 час, meleto каза:

В какви филми се е забъркала Таня Боева? Какви мутри, какво чудо? Нищо не разбрах от участието й при Цитиридис.

Потърси в гугъл - имаше бая материали през последните години. Сега говори с недомлъвки. Вероятно не е съвсем права, щом не казва всичко. 

преди 24 минути, GSA каза:

Мен пък ме кефи албума - разнообразен е и има много готини песни!

EB9DE933-6F7F-4418-967B-B7C7D940533F.jpeg
Песента с Тита липсва обаче. 

Разочарование. Да бе включила още 1-2 песни като тая с лирик видеото. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Албумът щеше да счупи всички рекорди по продажби, ако бе озаглавен

 

Трябваше да го озаглави: "Аз съм си добре, но хората…"

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , PHILIPP PLEIN каза:

За Меди и Моника Валериева ясно,че са отишли в Дубай да се  *бат на спокойствие,ама Сашка кво дири там? 😀

Ако е за клип и Добри трябва да е там.

 

Добри знае как да се крие при такива ангажименти и често качва снимки след излизането на клиповете. Но приятелят му си беше качил на стори слънчева снимка как е нагазил във вода и пясък (виждаха се само краката му), а той придружава Добри навсякъде.

Така че не се знае дали Меди и Цура не довършват клипа 🤷‍♀️ Има време да разберем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...