Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, Just_Me каза:

Меди е в Дубай със Сашка Ангелчето. Да не снима клип на дуета с Цура? Тя нали май там се подвизава 🤔

Ама тя вече и със сутеньорство ли се занимава?

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DarkChild каза:

Ама тя вече и със сутеньорство ли се занимава?

Кралица на гъвкавостта, социалната политика и успешното менажиране на таланти в различни сфери!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Just_Me каза:

Меди е в Дубай със Сашка Ангелчето. Да не снима клип на дуета с Цура? Тя нали май там се подвизава 🤔

Песента трябва да излезе другата седмица мисля. Може да довършват клипа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Не, защото Преслава няма актуален хит с който да закрие концерта. 

Напротив. Клюката мълви, че е подготвяла зрелищен спектакъл на фона на поместената по-долу песен, само че в последния момент са й съобщили, че концерт няма да има. В знак на протест, няма да пуска песни през 2022 г. Също така, няма да отчете процент от рекламите на нов перилен препарат.

 

  • Haha 4
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Напротив. Клюката мълви, че е подготвяла зрелищен спектакъл на фона на поместената по-долу песен, само че в последния момент са й съобщили, че концерт няма да има. В знак на протест, няма да пуска песни през 2022 г. Също така, няма да отчете процент от рекламите на нов перилен препарат.

 

Аз пък разбрах, че обмисля да върне стария си нос в знак на протест. После щяла да го клъцне пак за да си върне позициите. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Аз пък разбрах, че обмисля да върне стария си нос в знак на протест. После щяла да го клъцне пак за да си върне позициите. 

image.png.1a20fdcdf4b326d962c1f2f292b50ead.png

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТНСЗМ мина Аномалия на гледания, до началото на декември минава и Лидл с Грешници и финишира годината в топ 3 от фолка, след Скандал и Турболенция!

Очаквам до година от премиерата да е с най-много слушания от България.

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Не, защото Преслава няма актуален хит с който да закрие концерта. 

Ще пусне, ако се налага. Отделно винаги може да го направи с "В твоето легло", което е в топ 5 на самостоятелните хитове за годината заедно с "Добиче от лед", "Бой, бой" и "Ти не си за мен" и топ 10 изобщо заедно със "Скандал", "К*рволенция", "Аномалия", "Вендета" и "Грешници". 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Ама тя вече и със сутеньорство ли се занимава?

Тя с това основно се занимава. Участията са за парлама. Основно отиват при клиенти.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

ТНСЗМ мина Аномалия на гледания, до началото на декември минава и Лидл с Грешници и финишира годината в топ 3 от фолка, след Скандал и Турболенция!

Очаквам до година от премиерата да е с най-много слушания от България.

 

Турболенция така и не ме грабна мен. Интересно ми е някой може ли да каже колко от гледанията са от България и колко от чужбина? За "Добре ли си" постоянно се натякваше това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ще пусне, ако се налага. Отделно винаги може да го направи с "В твоето легло", което е в топ 5 на самостоятелните хитове за годината заедно с "Добиче от лед", "Бой, бой" и "Ти не си за мен" и топ 10 изобщо заедно със "Скандал", "К*рволенция", "Аномалия", "Вендета" и "Грешници". 

Ще пуска ли нещо в скоро време? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя с това основно се занимава. Участията са за парлама. Основно отиват при клиенти.

Тогава вече да и викаме Сашка Дяволчето. 😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ще пусне, ако се налага. Отделно винаги може да го направи с "В твоето легло", което е в топ 5 на самостоятелните хитове за годината заедно с "Добиче от лед", "Бой, бой" и "Ти не си за мен" и топ 10 изобщо заедно със "Скандал", "К*рволенция", "Аномалия", "Вендета" и "Грешници". 

Къде беше ти, Грешници, Скандал, Момиче от лед, Един на милион, Турболенция, Ти не си за мен, Автомата, Точно в 3 убедително по-големи хитове от В твоето легло. 10-то място е между нея и Вендета/Тръпката, ако не съм пропуснал друг голям хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Турболенция така и не ме грабна мен. Интересно ми е някой може ли да каже колко от гледанията са от България и колко от чужбина? За "Добре ли си" постоянно се натякваше това. 

14.4M са от България на Турболенция.

  • Thanks 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...