Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Към днешна дата "Новата ти" е далеч по-запазена и слушана от "Лъжа е" и гледанията в ютюб го показва, същото не може да се каже за песните на Райна от 2008-ма и преди това. Дори 2008-ма Андреа с 2 години стаж и Елена с 3 бяха над нея по успехи, успеваемост и слушаемост.

Кой какво прецакал - не знам, факт е, че Нежна полиция излезе с клип през февруари, а есента на 2008-ма около ноември това:

 

“Нежна полиция”, сниман септември 2008, Люси и го пусна в началото на януари 2009 година, като причината беше да наложат Галена и клипа на “Знам диагнозата”, в който пак има полицаи. 
След тази случка, Райна преустановява работните си отношения с Люси до декември 2016 година, когато снимат заедно “Принцеса”.

”От утре” се появява в края на януари 2009, както си беше плануван, под режисурата на Скерлев. 
Реализацията на албума “Както друга никоя” отчасти пропадна и заради раздялата на Райна и Коцьо през февруари 2009.

Поздрав с най-скъпия клип на Рири. Много жалко, че Цура принуди Нанков да спре да работи с Райна и Камелия през 2010 година. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Да е жива и здрава, трябва да има и пълнеж в чалгата, не може всички да са Преса/Галош/Азис/Деса/Цура.

и Кама/Софа. Цура я слагаме заради теб. Иначе няма място там :D 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

и Кама/Софа. Цура я слагаме заради теб. Иначе няма място там :D 

Цура е олицетворението на стил и класа, другите са окъсани, одърпани и омазани в пот и евтин парфюм кощрамби около нея. Забравих ги тези двете, иначе с удоволствие бих ги сложил.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

“Нежна полиция”, сниман септември 2008, Люси и го пусна в началото на януари 2009 година, като причината беше да наложат Галена и клипа на “Знам диагнозата”, в който пак има полицаи. 
След тази случка, Райна преустановява работните си отношения с Люси до декември 2016 година, когато снимат заедно “Принцеса”.

”От утре” се появява в края на януари 2009, както си беше плануван, под режисурата на Скерлев. 
Реализацията на албума “Както друга никоя” отчасти пропадна и заради раздялата на Райна и Коцьо през февруари 2009.

Поздрав с най-скъпия клип на Рири. Много жалко, че Цура принуди Нанков да спре да работи с Райна и Камелия през 2010 година. 

 

Доста ниско ниво на монтаж, цялостна концепция и идея от Нанков. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Защо клиповете на “Боже, прости”, “Калифорния”, “Не ме заслужаваш” и други са махнати от канала на Планета?

😳 От Пайнер мощно продължават да се самозакопават - трият си топ хитачки, напускат ги топ имена, скоро сигурно и други неща.

Още малко и на Оцко фирмата ще стане по-вървежна, то и без това tv каналът му вече е по-разнообразен 🤷‍♀️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

😳 От Пайнер мощно продължават да се самозакопават - трият си топ хитачки, напускат ги топ имена, скоро сигурно и други неща.

Още малко и на Оцко фирмата ще стане по-вървежна, то и без това tv каналът му вече е по-разнообразен 🤷‍♀️

Може да е някакъв проблем с правата на песните.
Така бяха скрили "Пиши го неуспешно" по едно време, защото е кавър, казах на Преса и го върнаха. "Мога пак" също е кавър и сега е скрита. "Боже прости" е изградена изцяло от семпли. За "Калифорния" и "Не ме заслужаваш" - не знам.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

 "На мъжете, които ..." е страхотна, но няма потенциала за масов хит.

Сигурно затова е единствената що годе запазена песен във времето от оня албум, ако не броим "Ако те няма". Тъй като тук гледанията са основен показател, "На мъжете.." на тоя клип има 1,1 млн. + още 300хил. в канала на Планета. Което хич не е зле за нереализирана песен от преди 14 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип на Цуци, който е едва вторият ѝ от Нанков, и с не толкова голям бюджет, слага в малкото си джобче клипчето на Райнуш, което с бюджет джобните за деня на второкласник. 

Само Цуци може да направи така, че целият й клип да изглежда като корица на Воуг, в абсолютно всеки кадър.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HIStory каза:

Сигурно затова в единствената що годе запазена песен във времето от оня албум, ако не броим "Ако те няма". Тъй като тук гледанията са основен показател, "На мъжете.." на тоя клип има 1,1 млн. + още 300хил. в канала на Планета. Което хич не е зле за нереализирана песен от преди 14 години.

 

Гей аудиторията в България е голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Тази песен трябваше да промотира по време на Айдъла, новият аранжимент е жесток и много оркестрален, ала Куку Бенд, което е само в нейна полза. Тъкмо щеше да възроди и песента и да я затвърди като една от най-големите си емблеми. Ама пуст акъл.

Абсолютно нищо нямаше да стане от тая версия заради скапания текст, никакъв шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

Никой не успорва таланта и постиженията на Глория. Не знам защо трябва да намесваш Галена,  явно много вътрешно приемаш затъването в кариерата на Глория. А то е очевидно дори за мен като нейна фенка. Сори, но няма да лежим цял живот на миналото. А тя стигна до това благодарение на такива като теб, които я издигате в небесата. 

Глупости, абсолютно наясно съм къде се намира в момента и защо, последния човек съм, който ще тръгне да я издига в небесата.Но е хубаво някои факти да се напомнят, че фолк аудиторията поначало е късопаметна. Намесих Галена, щото нейн фен да коментира вкуса и класата на Глория ми е малко нелепо. И не е хейт по Галена, ценя ѝ усилията, това напримерми е супер любимо и за мен е най-доброто, което е пускала изобщо:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само Цуци може да направи така, че целият й клип да изглежда като корица на Воуг, в абсолютно всеки кадър.

Ама то беше копие на рекламната кампания на Дончо и Гъбара или нещо подобно.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DenFevgo каза:

Защото самото звучене на песните й, както и текстовете им, са далече от представата на българина за купон и стил, на който би се напил, разбил и т.н. 

Глория като брой хитове през годините има повече от всеки друг, а за хубави песни и топ албуми да не говорим. До 2004 няма слабо, като в следващите години също имаше много добри песни. 2007 също е топ, но заради загубената инерция и куп други фактори го нямаше ефектът Уау. 

На Глория проблема дори не са й само песните. Клиповете са под всякаква критика, точно каквито не трябва да бъдат в ерата на YouTube докато други колежки докарват едно 10х по-добро ниво от най-доброто на Гло някога. И този проблем при нея датира още от същата ера, в която започна спада й. Няма да забравя колко разочаровани бяха хората какви евтини ТВ версии пусна на харесвани песни от албума Благодаря. Не знам какво й стана просто, а толкова се беше нахъсала в предното над десетилетие...

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

@SG @Slavi мнение за тази песен?

 

Една от любимите на Десови песни от този период, за жалост зарязан само с лирик видео за сметка на клипирана дивотийка като Моето зайче. Поне можем да се кефим, че е може би първото лирик видео в чалгата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Най-големият хит в кариерата на Глория! 

 

Това беше първият път, в който след голяма пауза не извади мегахит, а просто сезонен такъв. Иначе жесток трак, визуализация и визии.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Andrew Cunanan. каза:

Този клип на Цуци, който е едва вторият ѝ от Нанков, и с не толкова голям бюджет, слага в малкото си джобче клипчето на Райнуш, което с бюджет джобните за деня на второкласник. 

Само Цуци може да направи така, че целият й клип да изглежда като корица на Воуг, в абсолютно всеки кадър.

Ужас… Черпя те с клип, не спонсориран от джоба на данъкоплатеца и абсолютен претендент за номер 1 през 2009:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само Цуци може да направи така, че целият й клип да изглежда като корица на Воуг, в абсолютно всеки кадър.

Колкото Емилия се справя "сама", толкова и Цуци прави целите и клипове да изглеждат като корица на Воуг!
Като знам от #КОЙ идват парите за проектите и... пък и като се сетя че се въргаля с него, за да си задоволи амбициите направо ми се повръща!
Глория, за която се коментира по-горе, е била и с бедняк и с мутра, но като поведение, като визия(думата класа не е подходяща за която и да е чалгарка) си остана същата с годините.На Цура ако и секне кранчето, ще види "класа" и корици на списания през крив макарон.Все същата пловдивска селянка си е, ама вече парцалките и не са от Димитровградския битак...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Ужас… Черпя те с клип, не спонсориран от джоба на данъкоплатеца и абсолютен претендент за номер 1 през 2009:

 

Данъкоплатеца, затова е данъкоплатец, мило. Ето ти най-добрият клип на 2009-та, Нанков все пак:

 

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, nikitrz каза:

Колкото Емилия се справя "сама", толкова и Цуци прави целите и клипове да изглеждат като корица на Воуг!
Като знам от #КОЙ идват парите за проектите и... пък и като се сетя че се въргаля с него, за да си задоволи амбициите направо ми се повръща!
Глория, за която се коментира по-горе, е била и с бедняк и с мутра, но като поведение, като визия(думата класа не е подходяща за която и да е чалгарка) си остана същата с годините.На Цура ако и секне кранчето, ще види "класа" и корици на списания през крив макарон.Все същата пловдивска селянка си е, ама вече парцалките и не са от Димитровградския битак...

Това с хаштаговете беше интересно и модерно през 2017-та, сега е скучно и изтъркано. Мога само да я похваля, че си е намерила мъж мечта и живее своя най-добър живот. Пожелавам това на всички останали!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...