Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Kriminal каза:

1:28:10

"И се смеете на Исус Христос, как може? И то точно на Свети Мина!"

"Ти работиш против мен! И то точно на имения ми ден!"

ЦИТАТИ НА ГОДИНАТА

Цитатът на годината е "правите ми кур-капан!" ❤️ 

  • Like 3
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

По повод Глория и няколко коментара по-горе, които ме мързи да цитирам, нека пак обобщя:

- На почти 50 Глория изглежда по-добре от всяка чалгарка, възхвалявана тук. Справка - интервюто при Дикова и Галена в Гласът;

- Дълги години я спрягаха като най-кълцаната, но към днешна дата май е единствената,  дето още прилича на себе си и не си е сменила главата.

- Глория не е пускала клипчета как я онождат във ваната, че да пробие, не се е вяла по цици и без гащи, не е пяла простотии, за да предизвика интерес. И пак е била там, където други си съдраха задниците (и предниците) за да стигнат, при това при доста по-ограничен таргет.

- Глория е певица, защото може да пее. Не щото има пари за харчене и комплекси за избиване.

Че не е особено интелигентна - не е, че е саможива, не носи на критика и пуска тъпотии колкото там да има нещо - мога да се съглася.

Ама баш тя да се опреква в безвкусица и то точно от фенове на една конкретна певица, на която всички сме запознати с таланта, креватните умения и класата и интелекта, които пращят от нея - хич не е надобре 🤣

Толкова по темата за вкуса и класата на кака ви Гло и последвалите ГМО-та.

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Stela каза:

А какво ще кажете за този "велик и иновативен хит"? 🤣

 

Изпълнението на Глория много бледнее пред самоделното представяне на това момиче:

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, HIStory каза:

 

Ама баш тя да се опреква в безвкусица и то точно от фенове на една конкретна певица, на която всички сме запознати с таланта, креватните умения и класата и интелекта, които пращят от нея - хич не е надобре 🤣

 

 

Коя визираш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Нещо се бъркаш. Малина никога не е пяла. Няма е по рождение.

Я, виж каква еуфория създава, не като някои други стерилни старици:

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Я, виж каква еуфория създава, не като някои други стерилни старици:

 

Гледам този kyuchek off с черния господин под съпровод на дуета на Радамес и Амнерис от Аида. Който разбрал-разбрал.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Гледам този kyuchek off с черния господин под съпровод на дуетът на Радамес и Амнерис от Аида. Който разбрал-разбрал.

Толкова ли много наистина баба Малинаж ти е неприятна, нито един сингъл ли не може да ти стопли сърчицето?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Джуди много я рекламират от Минета Офишъл, май тя и Анелия са единствените им останали звезди.

Untсдсдitled.png

Теди Александрова, Яница и Ариа са по-актуални. Айвария също натам отива!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Andrew Cunanan. каза:

Толкова ли много наистина баба Малинаж ти е неприятна, нито един сингъл ли не може да ти стопли сърчицето?

Не. Трябвало е да си остане хайван доктор, за каквото е учила.

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Wild_Style каза:

Ехх счетоводителке :1000(10): Добре че е евреина иначе щеше сама да контролираш, планираш и сбъдваш едно голямо нищо мила :laughing:

Тя и Мария напусна Пайнер, ама после се върна - ако сириеца я зареже, Димитров ще си я прибере пак.
Радио Вероника от години не излъчва Пайнерски песни, но въртят "Турболенция", а от скоро въртят и "Ти не си за мен" на Галена, та знае ли човек...бъдещето е в интернет, а не по Планета!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, nikitrz каза:

Тя и Мария напусна Пайнер, ама после се върна - ако сириеца я зареже, Димитров ще си я прибере пак.
Радио Вероника от години не излъчва Пайнерски песни, но въртят "Турболенция", а от скоро въртят и "Ти не си за мен" на Галена, та знае ли човек...бъдещето е в интернет, а не по Планета!

Няма по-зле от Планета в момента. Фен ТВ и Оцко са по-добре, а най-добре са самопродуциращите се. То дори Алфа и Диамантите са над Пайнер, всъщност той се крепи на тях. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена дори и да е в Пайнер, то на какъв договор е и какво взима от тях като вече дори и песните й не влизат в компилациите на Пайнер.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Сравни "1.90", "Мога и сама", "Големи думи" и "Ти дали видя" с националните хитове "Любов по скалата на Рихтер", "Агресия", "По-добре", "Гасне пламък", "Хиляди жени", "Ти ме лъжеш най-добре", "Като летен грип" и дуетите с Кокаин.

Категорично не съм съгласен. Все едно да сравняваш ''Погледни ме в очите'' с ''Все едно ми е'', ''Лъжа е'' с ''Новата ти'' и прочие!!

2008 е супер успешна за Райна, но пак имаше някакви драми с фирмата! Снима ''Нежна полиция'' в началото на септ. и клипа трябваше да излезе края на месеца или началото на окт, но от фирмата го бавиха до началото на февруари под претекст, че го монтират а клипове снимани по-късно излизаха! Така и преебаха целия албум ''Както друга никоя''. Имаше идея да снима ''Нямаш право на мен'', ''Както друга никоя'' и ''Твоят начин'', но накрая всичко пропадна!

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pechenko каза:

Защо клиповете на “Боже, прости”, “Калифорния”, “Не ме заслужаваш” и други са махнати от канала на Планета?

+ "Мога пак".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pechenko каза:

Защо клиповете на “Боже, прости”, “Калифорния”, “Не ме заслужаваш” и други са махнати от канала на Планета?

Може да се насалждаваме на тази версия

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Категорично не съм съгласен. Все едно да сравняваш ''Погледни ме в очите'' с ''Все едно ми е'', ''Лъжа е'' с ''Новата ти'' и прочие!!

2008 е супер успешна за Райна, но пак имаше някакви драми с фирмата! Снима ''Нежна полиция'' в началото на септ. и клипа трябваше да излезе края на месеца или началото на окт, но от фирмата го бавиха до началото на февруари под претекст, че го монтират а клипове снимани по-късно излизаха! Така и преебаха целия албум ''Както друга никоя''. Имаше идея да снима ''Нямаш право на мен'', ''Както друга никоя'' и ''Твоят начин'', но накрая всичко пропадна!

Към днешна дата "Новата ти" е далеч по-запазена и слушана от "Лъжа е" и гледанията в ютюб го показва, същото не може да се каже за песните на Райна от 2008-ма и преди това. Дори 2008-ма Андреа с 2 години стаж и Елена с 3 бяха над нея по успехи, успеваемост и слушаемост.

Кой какво прецакал - не знам, факт е, че Нежна полиция излезе с клип през февруари, а есента на 2008-ма около ноември това:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Глория, само ако си напуснала, ще ти изтрия всички милион седемстотин и тридесет хиляди гледания!

Инж. Митко Димитров-Пайнера: Искам Преслава и Галена да се прегръщат -  България Днес

Ма и ти си оригинален като глориева видеоверсия. Гангнам стайл  пък е първата песен с милиард гледания, ама това не значи, че не е боклук. 

Актуализирай си калкулацията поне, само "Крепост" има 3

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...