Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Глория с един микс от "Присъда", "Феникс" (оригинал, а не ш*бания ремикс), "Намери си майстора", "Не заслужаваш" и "Не сме безгрешни" без проблем би пръснала Арена Армеец.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

 Джена от 1-ва в нейбъла падна на 5... Май ще е провал и този опит. Така е като не можеш да определиш себе си каква и коя си... 😂😂😂

 

Май?
Та тя има 437 хиляди за 3 дни, от които половината са от дебютното денонощие.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ама как така напуска без да е приключила годишния отчет на фирма Пайнер?!

Какво да отчита? Ясно е, че са на 0. Фирмата е пред закриване.

  • Haha 2
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , GSA каза:

Боже боже - при Райна 2008 година е върха в кариерата и. 2009-10 също имаше супер клипове. Хайде стига излагации много моля. 

Сравни "1.90", "Мога и сама", "Големи думи" и "Ти дали видя" с националните хитове "Любов по скалата на Рихтер", "Агресия", "По-добре", "Гасне пламък", "Хиляди жени", "Ти ме лъжеш най-добре", "Като летен грип" и дуетите с Кокаин.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ама как така напуска без да е приключила годишния отчет на фирма Пайнер?!

И аз това питам :lol: Каква недодялана счетоводителка, ще ми напуска точно преди годишния отчет. Това е меко казано непрофесионално.

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Andrew Cunanan. каза:

Сравни "1.90", "Мога и сама", "Големи думи" и "Ти дали видя" с националните хитове "Любов по скалата на Рихтер", "Агресия", "По-добре", "Гасне пламък", "Хиляди жени", "Ти ме лъжеш най-добре", "Като летен грип" и дуетите с Кокаин.

Хайде стига истерии - “Големи думи” и “Нежна полиция” тогава бяха мегахитове. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Хайде стига истерии - “Големи думи” и “Нежна полиция” тогава бяха мегахитове. 

Истерясваш само ти, беб, когато стане дума за Райнето, на мен ми е безлична. Харесвах я, ходил съм на неин концерт, но отдавна не ме вълнува.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Истерясваш само ти, беб, когато стане дума за Райнето, на мен ми е безлична. Харесвах я, ходил съм на неин концерт, но отдавна не ме вълнува.

Едва ли кака - реалността ми е ясна понеже съм присъствал на концерти, турнета в онези години. Твоята истина си е твоя. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, SG каза:

Не знам защо им трябваше толкова време, за да започнат да обявяват напусканията. Вече не е скандално да обърнеш гръб на Пайнер, както би било преди години.

 

Ако Тубата и музикалните платформи ги нямаше, щеше да е все така трудно да ги напуснат :D

Но след натрупаната популярност върху името, вече можеш да си го откупиш и дори да изкарваш пари без да разчиташ на голяма фирма. Изключваме някои имена като Ванеса/Малката, която няма кинти да плати на Касъмката да си откупи името. И ако при Илиянчо е същия случай е кофти Бойд :D Митака вяно гледа да продаде фирмата, щом не му се занимава с топ имената си вече.

Между другото по една маке-бг тв на Цоцко въртят Ти не си за мен и още бг изпълнители Balkan Music TV

http://balkanmusic.tv/tv/

  • Like 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Wild_Style каза:

Дженудия специално е чао. Горката няма мъж с парички, който да може да и възроди кариерата било то и след година отсъствие. А и на фона на последните шитове, които същата тази пусна, не я виждам да изплува след второ отсъствие.

Тя и след Спри да ми досаждаш от пролетта на 2015-та нямаше пукнат мегахит до след раждането - лятото на 2017-та с "Коя", и пак мижавата й кариерица не е приключила.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...