Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

Като например, че реши да реализира с клипове "Опиат" и "Еднопосочен флоп" вместо "На чисто", "За първи път" и "Дар от бога (Ъндърграунд)". "На мъжете, които ..." е страхотна, но няма потенциала за масов хит.

Да, топ беше музикално. Визуално и по всеки друг начин беше флоп.

За мен "Благодаря" е абсолютно съвършен албум.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тази песен трябваше да промотира по време на Айдъла, новият аранжимент е жесток и много оркестрален, ала Куку Бенд, което е само в нейна полза. Тъкмо щеше да възроди и песента и да я затвърди като една от най-големите си емблеми. Ама пуст акъл.

За участия й върши работа. Дано да има такива. 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Искаш да кажеш 

Тя трябва да е умряла от дехидратация:roll1:
Поредната прецака от комплексираната селяндурка песен:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

За участия й върши работа. Дано да има такива. 

Аудиторията й слуша само музикални произведения от по-миналия век + комерсите от последните години, специално заврени в ушите им по желание на Гло.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя трябва да е умряла от дехидратация:roll1:
Поредната прецака от комплексираната селяндурка песен:

 

Любима песен от любим албум! Също 50 на 50!

Иначе какво й пречи да пие чаша вода между сеансите? 

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аудиторията й слуша само музикални произведения от по-миналия век + комерсите от последните години, специално заврени в ушите им по желание на Гло.

Трябва да прави само такива песни. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аудиторията й слуша само музикални произведения от по-миналия век + комерсите от последните години, специално заврени в ушите им по желание на Гло.

Може да привлече нова или случайно попаднала в клуба аудитория с 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , HIStory каза:

По повод Глория и няколко коментара по-горе, които ме мързи да цитирам, нека пак обобщя:

- На почти 50 Глория изглежда по-добре от всяка чалгарка, възхвалявана тук. Справка - интервюто при Дикова и Галена в Гласът;

- Дълги години я спрягаха като най-кълцаната, но към днешна дата май е единствената,  дето още прилича на себе си и не си е сменила главата.

- Глория не е пускала клипчета как я онождат във ваната, че да пробие, не се е вяла по цици и без гащи, не е пяла простотии, за да предизвика интерес. И пак е била там, където други си съдраха задниците (и предниците) за да стигнат, при това при доста по-ограничен таргет.

- Глория е певица, защото може да пее. Не щото има пари за харчене и комплекси за избиване.

Че не е особено интелигентна - не е, че е саможива, не носи на критика и пуска тъпотии колкото там да има нещо - мога да се съглася.

Ама баш тя да се опреква в безвкусица и то точно от фенове на една конкретна певица, на която всички сме запознати с таланта, креватните умения и класата и интелекта, които пращят от нея - хич не е надобре 🤣

Толкова по темата за вкуса и класата на кака ви Гло и последвалите ГМО-та.

 

Никой не успорва таланта и постиженията на Глория. Не знам защо трябва да намесваш Галена,  явно много вътрешно приемаш затъването в кариерата на Глория. А то е очевидно дори за мен като нейна фенка. Сори, но няма да лежим цял живот на миналото. А тя стигна до това благодарение на такива като теб, които я издигате в небесата. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - големият хит на Глория е този и е втори след Славка Калчева и Бяла роза. Дори да няма много гледания, чувах го по сватби и по сбирки на българи в чужбина:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Най - големият хит на Глория е този и е втори след Славка Калчева и Бяла роза. Дори да няма много гледания, чувах го по сватби и по сбирки на българи в чужбина:

 

Абсолютно! Тази кандидатка за слава доказва хитовостта на Манастирите в изпълнение Гюрино!

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Най - големият хит на Глория е този и е втори след Славка Калчева и Бяла роза. Дори да няма много гледания, чувах го по сватби и по сбирки на българи в чужбина:

 

Това не й е авторска фолклорна песен като "Бяла роза" и "Мома павиЯница", а кавър на утвърден фолклорен хит.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Абсолютно! Тази кандидатка за слава доказва хитовостта на Манастирите в изпълнение Гюрино!

 

Глория може само да си мечтае да изпълни "(де)Белите манастири" по този начин.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това не й е авторска фолклорна песен като "Бяла роза" и "Мома павиЯница", а кавър на утвърден фолклорен хит.

Но с ръка на сърцето ти казвам, че го чувам само в нейно изпълнение. На Яница веднъж не се е пуснала, а има толкова милиони. Направо и аз не знам. Глория трябва наистина да благодари на не знам какво, защото това и е некъф страшен мегахит. Не минава без него, а иначе нямаше и да чуем за нея. Ето че кавъри или римейкове са помогнали и на нея :D 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Но с ръка на сърцето ти казвам, че го чувам само в нейно изпълнение. На Яница веднъж не се е пуснала, а има толкова милиони. Направо и аз не знам. Глория трябва наистина да благодари на не знам какво, защото това и е некъф страшен мегахит. Не минава без него, а иначе нямаше и да чуем за нея. Ето че кавъри или римейкове са помогнали и на нея :D 

Аз пък само съм чувал "Мома Яница". 😕 Хубуу за Глори, нека и тя види хит.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Аз пък само съм чувал "Мома Яница". 😕 Хубуу за Глори, нека и тя види хит.

Единствения й, айде и Не сме безгрешни + По навик. От там насетне е ако се сетят да я пуснат с нещо друго. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Единствения й, айде и Не сме безгрешни + По навик. От там насетне е ако се сетят да я пуснат с нещо друго. 

Да е жива и здрава, трябва да има и пълнеж в чалгата, не може всички да са Преса/Галош/Азис/Деса/Цура.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...