Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Danger. каза:

Не мога да определя въпросните песни като “флоп на годината”, защото въпросните изпълнители (изкл. Денис) от край време си нямат хитове и попадат само на флопове. 

И Криско ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 минути, Danger. каза:

Не съм я гледал все още.

Аха.... все още вика 😂.... хич няма и да го погледнеш тоя филм ама що да не го бутнем за украса в биографията на Галя.

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

И Криско ли?

На Криско дуетите с Галена са му хитове, друго не се сещам да има от много проекти насам.

Иначе има доста флопове тая година. Освен Галена и тези с по една песен (напр. Малката), май няма други без флоп.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Hurricane каза:

Въобще не помня какво е споделила и кого е тагвала. Помня обаче паметното ѝ участие в “Преди обед” малко преди старта на “Гласът на България”, когато като аргумент защо трябва да е треньор във формат за ПЕЕНЕ, тя изтъкна факта, че била най-гледаната българска певица. Когато си неуверен в себе си и успехите си, сам се самоизтъкваш. Смехотворка! 

Във формата за ПЕЕНЕ, Иван Лечев певец ли е? Камелия супер глас ли има? Не помниш какво споделяла, но даваш примери. 🙄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, omline каза:

Аха.... все още вика 😂.... хич няма и да го погледнеш тоя филм ама що да не го бутнем за украса в биографията на Галя.

Какво те вълнува дали ще го гледам?

Естествено, че ще го отчетем за успех. Последните коментари под песента говорят много. Утре песента ще бъде в топ 20 най-гледани за деня.

 Песен на три години. ;) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Във формата за ПЕЕНЕ, Иван Лечев певец ли е? Камелия супер глас ли има? Не помниш какво споделяла, но даваш примери. 🙄

и пак не променя факта,че галена едвам едвам връзва 2 тона и грачи като гарга. ВИКНЕТЕ ЕМИЛИЯ В ТОВА ШОУ!

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Какво те вълнува дали ще го гледам?

Абе лицемерничко си е само и само да пришиеш на Галя някакъв авторитет, да обяваваш нещо за "едно от най-популярните на Балканите" без дори бъкел да си хванал от него, ама какво ли пък разбирам аз.... 😏

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Абе лицемерничко си е само и само да пришеш на Галя някакъв авторитет, да обяваваш нещо за "едно от най-популярните" на Балканите без дори бъкел да си хванал от него, ама какво ли пък разбирам аз.... 😏

Не ми е нужно да изгледам филма, за да знам че в момента е страшно популярен и вървежен. Схващаш ли?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Не ми е нужно да изгледам филма, за да знам че в момента е страшно популярен и вървежен. Схващаш ли?

Споко - нито си първия, нито ще си последния незнаещ какво приказва тук, така че пирувай на воля за успеха на Галя. Ние ти разрешаваме! 😂

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Абе лицемерничко си е само и само да пришиеш на Галя някакъв авторитет, да обяваваш нещо за "едно от най-популярните на Балканите" без дори бъкел да си хванал от него, ама какво ли пък разбирам аз.... 😏

Аз съм гледал само първа част, новият още не е достъпен, но първият го обявиха за най-гледан балкански филм за последните 20 години и не случайно Луда по тебе имаше такъв успех в 6-те бивши републики на Югославия. За втора част официално обявиха че е счупил рекорда с над 115,000 гледали филма по кината за само 4 дни. Пак ще кажа, не очаквам Феноменален да повтори успеха на ЛПТ, но поне едни 3-4М отгоре пак ще направи, което е много добре.

  • Like 2
  • Thanks 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Споко - нито си първия, нито ще си последния незнаещ какво приказва тук, така че пирувай на воля за успеха на Галя. Ние ти разрешаваме! 😂

Нещо не успя да ме обориш с последното ми твърдение и реши да си използваш тъпите шегички ли?

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Нещо не успя да ме обориш с последното ми твърдение и реши да си използваш тъпите шегички ли?

Е като си решил да предложиш сеир, да си го спестя ли? 

преди 7 минути, Willy каза:

Аз съм гледал само първа част, новият още не е достъпен, но първият го обявиха за най-гледан балкански филм за последните 20 години и не случайно Луда по тебе имаше такъв успех в 6-те бивши републики на Югославия. За втора част официално обявиха че е счупил рекорда с над 115,000 гледали филма по кината за само 4 дни.

Супер, ама това чудо дори за три дни не беше в България, а Балканите все пак не са само бившите юго републики. 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По темата The voice - доскоро мислех, че Галена е добър ментор, докато не видях вокалните двубои и тъпите песни, които им даваше. Говорехме си със @Starboy и той вика - Тя какви песни им дава, Set fire to the rain на Адел ли и аз - Ми не, Hello на Адел. Супер клишета изпълнявани по 100 пъти във всички формати. Направи и тъпи избори при гоненето. Не ми харесва никак, иначе като поведение е супер, очаксвах да е по-скована.

"It's my life", "Bang, bang", "Жива рана", "Hello" и "Черната овца". Нещо след 2015 или поне да не е от саундтрака на "Съдби на кръстопът" може ли?

  • Like 4
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

По темата The voice - доскоро мислех, че Галена е добър ментор, докато не видях вокалните двубои и тъпите песни, които им даваше. Говорехме си със @Starboy и той вика - Тя какви песни им дава, Set fire to the rain на Адел ли и аз - Ми не, Hello на Адел. Супер клишета от формати. Направи и тъпи избори при гоненето. Не ми харесва, иначе като поведение е супер.

"It's my life", "Bang, bang", "Жива рана", "Hello" и "Черната овца". Нещо след 2015 или поне да не е от саундтрака на "Съдби на кръстопът" може ли?

Подкрепям, на същото мнение съм за двубоите, наистина много грешки. Меди последният епизод дори не говореше, няма място там.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Подкрепям, на същото мнение съм за двубоите. Меди последният епизод дори не говореше, няма място там.

Е как да няма, направи му реклама в национален ефир, даже и песен пя. 

Това беше най-якото изпълнение за вечерта и то на Алексей, не на Спас. Разочаровах се от Лидия и lovely, но я чакаме след 3-4 години в Алфа мюзик, тогава ще й простя ;) 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Супер, Деси има време да отслабне!

Хич не й е нужно да става парче като преди. Искам съвсем да спре да се прави на такава, каквато не е, и да embrace-не потенциала си да е новата певица на народа.😍

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Екстра си е Галош, филма е просто черешката на тортата. Няма сигурно да стигне Луда по тебе, но годината на Галена е силна. Комбинирано най - силната й досега от началото на кариерата й. В национален ефир е, ще е в саундтрак, извади редица хитове. Отделно в началото на годината соечели некви модни награди. Абе наредиха й се нещата, сега не я следя супер отблизо, но няма кво да го отричаме. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...