Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Според мен пък с това леко нескопосано и срамежливо поведение ще спечели много, много е сладък и автентичен. Пак сравнявам с Швейцария от миналата година, там беше твърде преиграно, докато тук ще се прехвърли посланието върху песента, дори и просто да си стои на сцената.

Вдигна се и при букмейкърите, а те са замръзнали от сигурно месец насам.

Вече смятам, че и Полша има шанс освен Швеция, надявам се да не е от личния ми субективизъм.

Другият, за когото имам надежди за добро класиране (не и победа, абсурд), е Естония. Много е харизматичен и пее супер Стефчо. Топ 5 се надявам да бъде съставен от Полша, Швеция, Естония, Испания и Италия.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Според мен пък с това леко нескопосано и срамежливо поведение ще спечели много, много е сладък и автентичен. Пак сравнявам с Швейцария от миналата година, там беше твърде преиграно, докато тук ще се прехвърли посланието върху песента, дори и просто да си стои на сцената.

Вдигна се и при букмейкърите, а те са замръзнали от сигурно месец насам.

Вече смятам, че и Полша има шанс освен Швеция, надявам се да не е от личния ми субективизъм.

Другият, за когото имам надежди за добро класиране (не и победа, абсурд), е Естония. Много е харизматичен и пее супер Стефчо. Топ 5 се надявам да бъде съставен от Полша, Швеция, Естония, Испания и Италия.

Ако това ще са топ 5, може и проспя финала ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

Според мен пък с това леко нескопосано и срамежливо поведение ще спечели много, много е сладък и автентичен. Пак сравнявам с Швейцария от миналата година, там беше твърде преиграно, докато тук ще се прехвърли посланието върху песента, дори и просто да си стои на сцената.

Вдигна се и при букмейкърите, а те са замръзнали от сигурно месец насам.

Вече смятам, че и Полша има шанс освен Швеция, надявам се да не е от личния ми субективизъм.

Другият, за когото имам надежди за добро класиране (не и победа, абсурд), е Естония. Много е харизматичен и пее супер Стефчо. Топ 5 се надявам да бъде съставен от Полша, Швеция, Естония, Испания и Италия.

Да, смятам, че Полша има най-големи шансове. Слушах му живите изпълнения - значително по-добре, но сега проблемът е с това О-о-оу в началото. Много дразнещо ги прави. И той като нашата Деса не може да спре да "експериментира". Но пък влизанията в припева са му по-яки от на студийния запис.

След това са Швеция (ако малко подобри липсата на артистичност на певицата), Италия (но чух, че ще пускат нова версия на песента за финала и е по-слаба от оригинала) и Сърбия (въпреки че от позицията на днешния ден не изглеждат големи шансовете).  

Очаквам интересен телевот за британеца. Предвид, че е тик-токър и доста световни звезди са го отразявали. Той ще домъкне млада аудитория тази година, а тя е най-активна при гласуване. 

Нашите пенсии трудно ще получат телевот... чичаците не гласуват. Тоя таргет едва ли гледа Евровизия, а и е незначителен. Пак ще разчитаме на журитата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точки за България са прахосани точки :D 

Британеца може да е много талантлив, но песента - която ми харесваше в началото - сега ми е направо противна. Със сигурност няма да е като миналата година, но може и да не мине Люси Джоунс, която беше в дясната половина (14 или 15).

@Lelqtian ти кои харесваш? Помня за Чехия, ама те са супер зле на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Точки за България са прахосани точки :D 

Британеца може да е много талантлив, но песента - която ми харесваше в началото - сега ми е направо противна. Със сигурност няма да е като миналата година, но може и да не мине Люси Джоунс, която беше в дясната половина (14 или 15).

 

Странното е, че и при мен на първо слушане ми хареса, а сега ми е поредният брит поп... Но все си мисля, че няма да чуем зеро поинтс и тоя път ще е само Германия в тази позиция :D 

Но има потенциал да дръпне гласове. Не знам в кои държави е известен в тик-ток. Ако е само в UK...много тъжно :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Точки за България са прахосани точки :D 

Британеца може да е много талантлив, но песента - която ми харесваше в началото - сега ми е направо противна. Със сигурност няма да е като миналата година, но може и да не мине Люси Джоунс, която беше в дясната половина (14 или 15).

@Lelqtian ти кои харесваш? Помня за Чехия, ама те са супер зле на живо.

Топ 5 в момента поне са ми Франция, Чехия, Албания, Австрия и Румъния, въпреки че поне половината засега са пълен леш на живо и се надявам на чудо ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Lelqtian каза:

Топ 5 в момента поне са ми Франция, Чехия, Албания, Австрия и Румъния, въпреки че поне половината засега са пълен леш на живо и се надявам на чудо ... 

Да, наистина 4 от 5 са много зле на живо, а Албания някак не се транслейтва толкова епично на сцената и нямам добри очаквания. 

И на мен повечето ми харесват (Албания не) и съм разочарована, че не звучат добре лайв. Дано все пак на Евровизия са окей.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Да, наистина 4 от 5 са много зле на живо, а Албания някак не се транслейтва толкова епично на сцената и нямам добри очаквания. 

И на мен повечето ми харесват (Албания не) и съм разочарована, че не звучат добре лайв. Дано все пак на Евровизия са окей.

В Амстердам са по-добре. Надежда има. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали тази песен ще мине. За мен е топ 10, но хората масово я слагат по дъното:

Леля Лорка е пяла любимата ми песен + Euphoria ест. Готви се за interval act догодина у дома?

 

Стефчо Арапетян дори като не е във форма звучи по-добре от най-доброто на други:

 Черешката на тортата:

Ако това беше на английски, щеше да има доста повече шансове за победа, но и сега не е изключено. Много е добра на живо:

 

И за финал - не всичко е цветя и рози...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен я преоткрих преди няколко часа и от тогава я слушах поне 100 и ми е любимка!, толкова чувствена, самата музика е супер модерна, изпълнението е брутално... ето това е истинска модерна музика.. букитата яа слагат извън топ 10 на 1 полуфинал..на 10 май ще затвори много усти сигурен съм.. 

 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

  

От 8.04.2022 г. от 2:13, Lelqtian каза:

Имаме си нова Роксен тази година, а Австрия май ще са тотал щета, язък, втория голям дисапойнт за сезона. 

 

От 2.04.2021 г. от 1:56, FikLena каза:

 Шокиращ Winner!

 

 

всъщност Роксан ми беше любимка !просто нямаше ден,това беше върхът на лошия късмет, жалко, че се получи така

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

@Lelqtian къде е другото момиче ? да не са я изгонили ? беше много симпатична, слушах песента само заради нея.

image.png.537171312a24d7eb895b4553536ebc38.png

 

––––––––––––

ето тук личи че между тях има проблем . @Lelqtian

женска злоба ! 0:38

Ясно е като бял ден-  тя е НАД 2те кучки.може да е дебела но тя прави песента !

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FikLena каза:

Тази песен я преоткрих преди няколко часа и от тогава я слушах поне 100 и ми е любимка!, толкова чувствена, самата музика е супер модерна, изпълнението е брутално... ето това е истинска модерна музика.. букитата яа слагат извън топ 10 на 1 полуфинал..на 10 май ще затвори много усти сигурен съм.. 

 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

  

 

 

всъщност Роксан ми беше любимка !просто нямаше ден,това беше върхът на лошия късмет, жалко, че се получи така

Пиа Мария не звучи никак добре на живо засега. 
 

а къде е била 3тата бретонска мома, а не на концерта в Израел, няма налично инфо, на амстердамския са били пълен комплект. Тая по тъмнокосата просто май си има рестинг бич фейс ;) Според официалната справка са си дружки от училище 3те, съмняваме да тръгнат да в гонят баш сега, или изобщо

  • Like 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

OGAE | Bulgaria's votes.

12 Italy 🇮🇹
10 Sweden 🇸🇪
8 Albania 🇦🇱
7 Netherlands 🇳🇱
6 France 🇫🇷
5 Austria 🇦🇹
4 Spain 🇪🇸
3 Norway 🇳🇴
2 Greece 🇬🇷
1 Lithuania 🇱🇹

INFE | Australia's votes.

12 Italy 🇮🇹
10 United Kingdom 🇬🇧
8 Sweden 🇸🇪
7 Spain 🇪🇸
6 Poland 🇵🇱
5 Netherlands 🇳🇱
4 France 🇫🇷
3 Austria 🇦🇹
2 Czech Republic 🇨🇿
1 Norway 🇳🇴

OGAE | Votes for Slovenia.

12 Italy 🇮🇹
10 Serbia 🇷🇸
8 France 🇫🇷
7 Poland 🇵🇱
6 Sweden 🇸🇪
5 Spain 🇪🇸
4 Norway 🇳🇴
3 Ukraine 🇺🇦
2 Romania 🇷🇴
1 Austria 🇦🇹

OGAE | Latvia's votes.

12 Sweden 🇸🇪
10 Italy 🇮🇹
8 Norway 🇳🇴
7 Estonia 🇪🇪
6 Spain 🇪🇸
5 Ukraine 🇺🇦
4 Austria 🇦🇹
3 United Kingdom 🇬🇧
2 Germany 🇩🇪
1 Australia 🇦🇺

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес,  за сефте преслушах песните, според мен се очертава най-тъпата евровизия от години на сам. Голямо постижение е насред толкова безлични песни, България да е с най-голямата такава, просто не мога да повярвам... От първо слушане топ 10 ми изглежда така, като вероятно ще премине през някакви разминавания: 

1. Кипър
2. Албания
3. Испания
4. Естония / Франция /
6. Италия / Украйна / Армения
9. Полша, Норвегия

Всяка година следя с интерес конкурса, а тази дори едвам събрах 10 песни, които горе-долу да ми харесат на първо слушане. 

  • Like 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, ANGEL каза:

Днес,  за сефте преслушах песните, според мен се очертава най-тъпата евровизия от години на сам. Голямо постижение е насред толкова безлични песни, България да е с най-голямата такава, просто не мога да повярвам... От първо слушане топ 10 ми изглежда така, като вероятно ще премине през някакви разминавания: 

1. Кипър
2. Албания
3. Испания
4. Естония / Франция /
6. Италия / Украйна / Армения
9. Полша, Норвегия

Всяка година следя с интерес конкурса, а тази дори едвам събрах 10 песни, които горе-долу да ми харесат на първо слушане. 

Швеция не ти ли харесва? Тези + още 2-3 и на мен ми харесват. Наистина има много плява тая година и лошото е, че повечето от нея е в първи полуфинал и съответно ще иде на финал. 
Правилата на Евровизия са почти перфектни, само да махнат жребия за полуфиналите и става идеалка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не разбирате. Всички песни тази година са хитове. Защо Русия да може да праща баби, а ние да не можем да пращаме дъртоли? Защо питам?

Ииии всъщност - от сума ти години насам не мога да харесам повече от 5 песни. Може би 2017 е била последно. 

А месец-два след конкурса тотално ги забравям и спирам да си ги пускам.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:

Нищо не разбирате. Всички песни тази година са хитове. Защо Русия да може да праща баби, а ние да не можем да пращаме дъртоли? Защо питам?

Ииии всъщност - от сума ти години насам не мога да харесам повече от 5 песни. Може би 2017 е била последно. 

А месец-два след конкурса тотално ги забравям и спирам да си ги пускам.

Не сме само ние с пенсиите. Финландия също са рокери, също са дърти, този за Сан Марино също изглежда в същата възрастова категория и също е някъв рокаджия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...