Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 1 час, Lelqtian каза:

@Blueberry Може да почнеш направо от 9:50.  ПС - Всъщност сложих вградения клип да почне оттам :) 

Гледах го, но това изпълнение точно не ми харесва :D 

Шанел и Бривиди ми дават Малта 2021 вайбс - тя също беше толкова прехвалена, а я видяхме къде финишира.

Те Махмуд и Бланко тотално са се покрили и не отчитат Евровизия, фендъма доста ги хейти. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Гледах го, но това изпълнение точно не ми харесва :D 

Шанел и Бривиди ми дават Малта 2021 вайбс - тя също беше толкова прехвалена, а я видяхме къде финишира.

Те италианците тотално са се покрили и не отчитат Евровизия, фендъма доста ги хейти. 

Забравяш че Шанел има перформънс и скилс на ниво Елени, а Малта 2021 си беше тотален флоп и скука на живо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Забравяш че Шанел има перформънс и скилс на ниво Елени, а Малта 2021 си беше тотален флоп и скука на живо.

Тя има и песента на Елени ... на ниво от алиекспрес за бедни. А по оувърхайпната песен тая година е само тая за бананата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се класира добре, даже я прогнозирам в топ 5, но ми идва твърде прехвалена и на мен.

Но най-прехвалена е песента на UK 🤢

  

преди 1 минута, Willy каза:

Швеция, Полша енд ЮКей казват здрасти!

 

Швеция и Полша само аз ги хайпвам 😅 Огейките сега сложиха Швеция първа, но Полша се върти в топ 5-10 при повечето класации, за мен е underrated към момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Швеция, Полша енд ЮКей казват здрасти!

Също са оувърхайпнати, но не колкото Сломо и Бананата. Виж забравихме Украйна, Стефания е мегагиgасуперовърхайпната, впред събитията. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Някой да ми обясни това, песента почна да ми допада, но такова избухване вав клуба? дъ форк ... 

Е това е в СЕрбия, а в ЕксЮ държавите песента е ОГРОМЕН хит. Все пак има общо над 20 милки вече.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Е това е в СЕрбия, а в ЕксЮ държавите песента е ОГРОМЕН хит. Все пак има общо над 20 милки вече.

То хубаво е хит, просто не си го представях в дискотека. 

Като стана въпрос за ЕксЮ, тази почна да си отговаря на заглавието

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какво я подценяват, Уили откакто излезе я обяви едва ли не за новата Еуфория.

Аз много взех да се притеснявам, че наистина Украйна ще вземе да спечели и ще е още по-грозно, отколкото през 2016. Тая песен не заслужава.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

Е какво я подценяват, Уили откакто излезе я обяви едва ли не за новата Еуфория.

Аз много взех да се притеснявам, че наистина Украйна ще вземе да спечели и ще е още по-грозно, отколкото през 2016. Тая песен не заслужава.

Поне ще има Верка ако тия спечелят? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, meleto каза:

Аз ви казах, че подценявате Сърбия. Ще се изненадам ако не влезе в топ 5. 

Травестит шолто миналата година беше същия хайп, а видяхме къде свърши на финала. Същата работа и с тая, горния край на дясната колонка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сръбкинята я обявиха и в антиваксърски послания с песента, ако беше представителка на друга държава, щях да кажа, че е reach, ама от тях всичко може да се очаква.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Това ще мине доста добре. Страшно качествено, слушам си я често.

 

И мен ме кефи, няма да се изненадам, ако направят същото, което направиха Португалия миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

И мен ме кефи, няма да се изненадам, ако направят същото, което направиха Португалия миналата година.

А аз няма да се учудя да са последни на полуфинала. Да не говорим, че жанрово се покриват със Словения и донякъде с Литва и Португалия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...