Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

 

Случайно чух студийната версия. Милиони пъти по-добра от живото изпълнение. Дори е слушаема. Сега разбирам защо е в топ 10 на буукитата, но този човек на живо звучи доста гадно. Най-големите проблеми са на фалцетите и беквокалите, които тотално убиват всичко. 

Мяцането му след втория припев е нетърпимо (признавам си, че основно на него базирах мнение). @Blueberry - то наистина може да се окаже топ 5. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

 

Случайно чух студийната версия. Милиони пъти по-добра от живото изпълнение. Дори е слушаема. Сега разбирам защо е в топ 10 на буукитата, но този човек на живо звучи доста гадно. Най-големите проблеми са на фалцетите и беквокалите, които тотално убиват всичко. 

Мяцането му след втория припев е нетърпимо (признавам си, че основно на него базирах мнение). @Blueberry - то наистина може да се окаже топ 5. 

 

Бил е доста болен на националния финал, чух му лайв от по-късно и беше много по-добре. То виж, че на места и Б-то му звучи като М :D 

На мен обаче лайв ми харесва повече заради това, че вокалите на припева са на живо, а не са обработени.

Май всички преминаваме през едни и същи фази с тази песен, не знам обаче дали масовата публика ще има това време да я "асимилира" на финала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

Бил е доста болен на националния финал, чух му лайв от по-късно и беше много по-добре. То виж, че на места и Б-то му звучи като М :D 

На мен обаче лайв ми харесва повече заради това, че вокалите на припева са на живо, а не са обработени.

Май всички преминаваме през едни и същи фази с тази песен, не знам обаче дали масовата публика ще има това време да я "асимилира" на финала. 

Ето това е... песните, които не грабват от първо слушане имат потенциал да отпаднат. Но тук ще играе роля и голямата полска диаспора по света. Помним какво направиха 2016.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, meleto каза:

Ето това е... песните, които не грабват от първо слушане имат потенциал да отпаднат. Но тук ще играе роля и голямата полска диаспора по света. Помним какво направиха 2016.

Не помним. Кво точно смяташ че са направили диаспората им тогава? Щото класирането им по принцип, не само 2016, нещо не предполага да има такава, която се вълнува от Евровизия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Wild_Style каза:

Добавям Кипър, може би Гърция и Албания :1000(30):

Чалгата не влияе добре на светоусещането. 

  

преди 1 час, Willy каза:

Испания и Сърбия ще са топ 5. i said what i said.

Запазвам си това, за да ти се подигравам през май (за Сърбия). 

преди 1 час, meleto каза:

Ето това е... песните, които не грабват от първо слушане имат потенциал да отпаднат. Но тук ще играе роля и голямата полска диаспора по света. Помним какво направиха 2016.

Тя диаспората играе роля, ако има силна песен и то невинаги. От 2016 не са били на финал, а Михаел Шпак така го орязаха журитата, че кел файда, че беше топ 3 в телевота (май беше пял фалшиво на жури финала). 

Далеч съм от мисълта, че ще спечелят, освен ако не изкарат някакъв брутален стейджинг, който и да отива на песента (хей, Швейцария 2021). Но песента им е много добра и ще се представи отсрамващо ги добре.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FikLena каза:

явно не искат да спечелят отново :(

 

 

Те ако искаха да печелят, нямаше да изпратят точно таз песен, нали, но подробности. Все пак е жребий. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

явно не искат да спечелят отново :(

 

 

То е жребий :D 

Има двама победители от това място. Салвадор Сопол пък спечели от 10-11, което не е голяма разлика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ми не.. мисля че миналата година нямаше жребий

т.е имаше  кога да излизат на сцеаната -1вата половина на лайфа или 2-рата 

eurovision-2021-draw-for-the-grand-final

Цитат

Shortly after each of the Semi-finals ends, the Grand Final qualifiers amde a draw to decide in which half of the Grand Final they will participate in.

Based on the draw, the producers of Eurovision will decide the running order in the Grand Final. The running order will be decided and announced shortly after Thursday's Semi-final 2, by the Dutch producers and broadcasters (AVROTROS, NOS, NPO) and approved by EBU.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, FikLena каза:

ми не.. мисля че миналата година нямаше жребий

т.е имаше  кога да излизат на сцеаната -1вата половина на лайфа или 2-рата 

eurovision-2021-draw-for-the-grand-final

 

На хоста се определя по жребий. 

Цитат

Since 2013, the running order has been decided by the show producers and the EBU. The only thing randomly determined is which half each act will perform in, which is drawn after each semi-final.

The idea is to provide a degree of variation in genre and feel, rather than, for instance, giving us six ballads in a row. The running order also takes staging requirements into consideration, ensuring that large props won’t be crowding the off-stage area all at once, nor will we get a glut of performances all with the same colour lighting.

The host nation whose position was randomly decided. This year, Israel’s Kobi Marimi will sing “Home” from position number 14, which was randomly drawn in January.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги има жребий страната-домакин на коя позиция ще пее и се тегли преди конкурса.

След като са ясни всички финалисти, всички теглят жребии за първа или втора половина и после ги подреждат с цел да не се струпват еднотипни песни една след друга и шоуто да е интересно за зрителите (това се прави от 2013 насам, ако не се лъжа, през 2012 шоуто е много зле и много балади са една след друга).

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Единственият ни шанс за победа би бил Ванчето разбирасе Великова!

След коментарите ви дори нямам желание да си пусна песните :(

Повечето ми се иска да не си ги бях пускал :) Нека си припомним ултра хит от миналата година на 6:40 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Винаги има жребий страната-домакин на коя позиция ще пее и се тегли преди конкурса.

След като са ясни всички финалисти, всички теглят жребии за първа или втора половина и после ги подреждат с цел да не се струпват еднотипни песни една след друга и шоуто да е интересно за зрителите (това се прави от 2013 насам, ако не се лъжа, през 2012 шоуто е много зле и много балади са една след друга).

 

Така като ги редят продуцентити е по-яко. Ето миналата година имахме песен с танцуващ среден пръст, следвана от песен, в която същия пръст беше често споменаван в текста ;) 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Така като ги редят продуцентити е по-яко. Ето миналата година имахме песен с танцуващ среден пръст, следвана от песен, в която същия пръст беше често споменаван в текста ;) 

И имахме заспалата Вики и после песента за средния пръст да ни събуди :D 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...