Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 36 минути, Blueberry каза:

Бая се изяжда Армения така, да. Но полуфиналът е слаб и може би ще мине.

Какво мислиш за Семи 2, след 12-тата песен буквално всичките бих ги пуснала (евентуално без Черна гора заради тъпия текст), но вероятно някоя ще падне жертва. Коя ще е тя - Естония, Румъния, Белгия?

 

Черна гора текста е такъв защото е писан за майка й, починала от ковид. 

Другите не ме кефят, Полша и Швеция са най-прехвалени американизирани фаворити тази година.Румъния ми e grower, заедно с Австрия и Франция.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Черна гора текста е такъв защото е писан за майка й, починала от ковид. 

Другите не ме кефят, Полша и Швеция са най-прехвалени американизирани фаворити тази година.Румъния ми e grower, заедно с Австрия и Франция.

The air is what they need, the air is what they breathe, they'll die without it може да го напише и някой, на когото майка му не е починала. И дете на 4 btw.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

The air is what they need, the air is what they breathe, they'll die without it може да го напише и някой, на когото майка му не е починала. И дете на 4 btw.

Окей, да. Аз не съм я слушал повече от един път, мислех че говориш за тематиката като цяло.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

The air is what they need, the air is what they breathe, they'll die without it може да го напише и някой, на когото майка му не е починала. И дете на 4 btw.

Поне не е за бабата тоя път. Пък и за майката имаме вече. Anyhow, Черна Гора ще е не-шокиращ non-qualifier. 

преди 1 час, Willy каза:

Топ 40 от 26800 гласували

 

Таз година има ли по-надценена песен от Сломо? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Албания също е огромен grower. Саунда напомня на хитовото трио победители от 2003/4/5 година

Ама годината е 2022.

Бити здрава е 17-та в тоя фен топ, нали щеше да печели? 😘 

+ това аз в приложението виждам Hold me closer на първо място с доста повече точки от СлоМо, не знам какви са тия топове от тоя седмици наред. Ениуей, миналата година по това време всички крякаха за Малта и Кипър, а видяхме къде завършиха. Сан Марино също беше първа по фен класацийките.

Ето едно видео от март 2021... Португалия, която финишира 12-а, тук е 37-ма; Шум е 14-та, Монескин са 8-и, а пред тях е Роксен, дето дори не видя финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Ама годината е 2022.

Бити здрава е 17-та в тоя фен топ, нали щеше да печели? 😘 

+ това аз в приложението виждам Hold me closer на първо място с доста повече точки от СлоМо, не знам какви са тия топове от тоя седмици наред. Ениуей, миналата година по това време всички крякаха за Малта и Кипър, а видяхме къде завършиха. Сан Марино също беше първа по фен класацийките.

Ето едно видео от март 2021... Португалия, която финишира 12-а, тук е 37-ма; Шум е 14-та, Монескин са 8-и, а пред тях е Роксен, дето дори не видя финал.

От различни места са. Скоро видях и реддит топ с хиляди вотове и водеше Франция.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Останаха само още 30-тина песни, които не са ти били фаворити, но до май месец има време. 

На мен ми омръзна - монотонна е. Друго си беше трите курвенски песни и представяния!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Blueberry каза:

Останаха само още 30-тина песни, които не са ти били фаворити, но до май месец има време. 

Стига пък ти, това си е рекорд - май цяла седмица не си е сменял фаворита! 

От 23.03.2022 г. от 23:32, FikLena каза:

помнете ми думата.!  #London2023 #Wembley2023 #o2Arena2023

със сигурност ще е пред Полша !!!

Малко остана до репетициите и скоро ще почнат истинските размествания из топовете. Може да видим и някое друго изпълние на живо от предпартитата, това на Ронела от Барселона определено мръдна Секрет към актуалния ми топ 3. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Стига пък ти, това си е рекорд - май цяла седмица не си е сменял фаворита! 

Малко остана до репетициите и скоро ще почнат истинските размествания из топовете. Може да видим и някое друго изпълние на живо от предпартитата, това на Ронела от Барселона определено мръдна Секрет към актуалния ми топ 3. 

Е малко, малко - месец. Сега ще има концерти, които според мен не помагат особено, защото повечето звучат много зле. 

Швеция ще участва на Eurovision Live in Concert, ама тия изпълнения нищо не ми дават, Шанел изглеждаше адски евтинджос например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Е малко, малко - месец. Сега ще има концерти, които според мен не помагат особено, защото повечето звучат много зле. 

Швеция ще участва на Eurovision Live in Concert, ама тия изпълнения нищо не ми дават, Шанел изглеждаше адски евтинджос например.

Шанел ... не само изглежда адски ефтинджос ;) 

Някои песни на тоя етап са само студийни записи и не сме ги чували на живо, та разните ивенти помагат в тая насока. Примерно ми е интересно да видя/чуя как са австрийсата девойка и наште пенсии на живо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Шанел ... не само изглежда адски ефтинджос ;) 

Някои песни на тоя етап са само студийни записи и не сме ги чували на живо, та разните ивенти помагат в тая насока. Примерно ми е интересно да видя/чуя как са австрийсата девойка и наште пенсии на живо. 

И на мен за Австрия ми е интересно. Нашите пенсии въобще да не се явяват.

Аз както и да слушам песните, друг победител освен Швеция не виждам. Същото беше и през 2019 с Дънкан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като песен - Полша. 

Като изпълнение - Италия

Като стейджинг - Украйна

За мен това са трите варианта за победа. Холандия 2019 показа, че изпълнението не е толкова важно - може и да мяцаш. Така че Полша ми е натежала най-много. 

Украйна едва ли ще спечели от солидарност. Нима спечели 2014? Или 2015 след Крим? Даже евровизионната публика мрази такива неща. Отсвири ония пичове от Финландия със Синдром на Даун или пък онази музикална инвалидка от Русия (и не само музикална). 

Та, Евровизия никога не е толерирала недъзите и тн. Затова по-скоро Украйна НЯМА да спечели. Италия вече домакинстват, едва ли искат втори път .Може би ще направят всичко възможно да не се повтори. Както някои спазаряват точки от журитата, те могат да действат по обратния ред. А и песента не грабва от раз. Има прекалено много текст. 

Тъй че остава Полша. Или Сърбия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meletoМахмуд е фалшив на припевите на Италия, емоционално е, но не мисля, че може да стане по-добре.

Украйна няма да присъстват в Торино, даже май и live on tape няма да снимат, а ще са със записа от Видбир по всяка вероятност. Никакъв стейджинг няма там. 

Швеция печели, ще се самоцитирам до 13 май. Сърбия в най-добрия случай да е 14-15, просто това е тоталният максимум. Полша ще е по дъното на топ 10, макар че обожавам песента и дори не съм сигурна дали тя или песента на Швеция ми е по-любима. Но Hold me closer е в пъти по-емоционална, а от последните години виждаме, че автентичността печели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 31.03.2022 г. от 23:10, Blueberry каза:

@meletoМахмуд е фалшив на припевите на Италия, емоционално е, но не мисля, че може да стане по-добре.

Украйна няма да присъстват в Торино, даже май и live on tape няма да снимат, а ще са със записа от Видбир по всяка вероятност. Никакъв стейджинг няма там. 

Швеция печели, ще се самоцитирам до 13 май. Сърбия в най-добрия случай да е 14-15, просто това е тоталният максимум. Полша ще е по дъното на топ 10, макар че обожавам песента и дори не съм сигурна дали тя или песента на Швеция ми е по-любима. Но Hold me closer е в пъти по-емоционална, а от последните години виждаме, че автентичността печели.

На клипа дето гледах в канала на Евровизия не чувам да пее фалшиво. Но пък виж полякът беше нетърпим. 

Шведската песен е ок, но да спечели? Ок, гласът на певицата е топ... песента... бива... но би било най-слабата победа от десетилетия. Певицата е адски скучна на сцената.

Като песен - само при Сърбия и Полша го имам това чувство. 

ДА, Украйна са в кофти ситуация, трудно ще спечелят по този начин, но те доста добре замаскират нещата. Австралия кой запомни, че беше лайв он тейп през 2021? Само върлите фенове забелязаха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

yt views combined

1. Italy 68.6M 🇮🇹
2. Serbia 19.1M 🇷🇸
3. Ukraine 16.3M 🇺🇦
4. Spain 15.6M 🇪🇸
5. Albania 9.5M 🇦🇱
6. Poland 5.4M 🇵🇱
7. Norway 5M 🇳🇴
8. Moldova 4.6M 🇲🇩
9. Sweden 3.9M 🇸🇪
10. Finland 3.7M 🇫🇮
 
11. Lithuania 3.6M 🇱🇹
12. UK 3.2M 🇬🇧
13. The Netherlands 2.7M 🇳🇱
14. Latvia 2.5M 🇱🇻
15. France 2.5M 🇫🇷
16. Romania 2.1M 🇷🇴
17. Austria 2M 🇦🇹
18. Portugal 2M 🇵🇹
19. Cyprus 2M 🇨🇾
20. Israel 1.8M 🇮🇱
21. Germany 1.5M 🇩🇪
22. Greece 1.4M 🇬🇷
23. Croatia 1.4M 🇭🇷
24. Slovenia 1.3M 🇸🇮
25. Czech Republic 1.2M 🇨🇿
26. Estonia 1.2M 🇪🇪
 
27. Macedonia 1M 🇲🇰
28. Armenia 1M 🇦🇲
29. Australia 900k 🇦🇺
30. San Marino 900k 🇸🇲
31. Belgium 800k 🇧🇪
32. Ireland 800k 🇮🇪
33. Montenegro 700k 🇲🇪
34. Azerbaijan 600k 🇦🇿
35. Bulgaria 600k 🇧🇬
36. Switzerland 500k 🇨🇭
37. Georgia 400k 🇬🇪
38. Malta 400k 🇲🇹
39. Denmark 300k 🇩🇰
40. Iceland 200k 🇮🇸
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

На клипа дето гледах в канала на Евровизия не чувам да пее фалшиво. Но пък виж полякът беше нетърпим. 

Шведската песен е ок, но да спечели? Ок, гласът на певицата е топ... песента... бива... но би било най-слабата победа от десетилетия. Певицата е адски скучна на сцената.

Като песен - само при Сърбия и Полша го имам това чувство. 

ДА, Украйна са в кофти ситуация, трудно ще спечелят по този начин, но те доста добре замаскират нещата. Австралия кой запомни, че беше лайв он тейп през 2021? Само върлите фенове забелязаха. 

Като нищо са монтирали запис върху живо изпълнение. Примерно френското парче е качено изпълнието от националния финал, но с монтирана студийна версия вместо оргиналния лайф. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...