Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, asylum каза:

Айде, и на Преса стана фенка и защитница. 

Никой не защитавам. Просто ми харесва как се забавляват и не скучаят, защото с шефа като сме го обсъждали той също е ходил там и ми е казвал,че там е много скучно и няма какво да се прави и е по-подходящо да отидеш там на почивка с любим човек и че нямало какво да се прави. Но въпреки това, те умеят да се забавляват и да не им е скучно. 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 31 минути, zai4eto82 каза:

Преслава е с Павел там, Софи с Лоренцо, а Коце с Надя. Не е сама Преслава. Евала, че се забавляват и не им е скучно. Много ме радват снимките им и клиповете им. 

Скучно. Да бяха тръгнали Павел с Лоренцо, Преса със Софи и Коцьо с една Таня Узунова от Бургас. 

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, zai4eto82 каза:

Никой не защитавам. Просто ми харесва как се забавляват и не скучаят, защото с шефа като сме го обсъждали той също е ходил там и ми е казвал,че там е много скучно и няма какво да се прави и е по-подходящо да отидеш там на почивка с любим човек и че нямало какво да се прави. Но въпреки това, те умеят да се забавляват и да не им е скучно. 

Собственици на клубове, заведения, ресторанти: 'едва връзваме двата края, нямаме пари да изплатим заплати на персонала'

Също те: *на Малдивите

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Преслава е с Павел там, Софи с Лоренцо, а Коце с Надя. Не е сама Преслава. Евала, че се забавляват и не им е скучно. Много ме радват снимките им и клиповете им. 

Струва ми се, че вече започна да ти харесва Преслава? Няма лошо да се прояви вкус! ;)❤️ 
Нека да припомним тук как се е забавлявала сладурката! ❤️ 

Дарба има тя от Бога! Глас й даде! И да пее, можеееее! ❤️ Цак, цак.... айде, когато беше Пухче! :D 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

Янев е "стопила лагерите" на Пеевски. 

Я вижте какво момче е.. :D :D :D

Може да бъде изображение с един или повече хора, път и улица

Наистина ли е той? Ами добре е направила! Положението му беше плашещо и доста нездравословно! Най-хубаво е човек да бъде слаб, най-добре се чувства така. Макар, че още малко му трябва!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде инфото, че марчела Павароти наследница на Лучано Павароти, за тези които не знаят кой е той, това е Азис на операта, се е разделила с нейната голяма любоффф.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, WindWalkerMonk каза:

Откъде инфото, че марчела Павароти наследница на Лучано Павароти, за тези които не знаят кой е той, това е Азис на операта, се е разделила с нейната голяма любоффф.

Днес срещнах 2-3 статий във ФБ, отделно наша Туца беше оповестила! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Без сЕликон, щяха да са двамата като близнаци.

Луна нЕма сЕлЕкоМ.

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

А мерцедеса?

Не беше ли Ферари?

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...