Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Olay каза:

Е има разлика между това да работиш от 9 до 5 и това да си по участия в различни части на страната и да те няма по 2-3 дена.

Говорих за другите изпълнители, или тези хора, които работят в чужбина примерно и не се прибират доста повече време в тях.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, FolkEmpire каза:

Аман вече... никой в тая държава няма оригиналност всичко живо копира някой :D

Но изпълнението и беше много криндж :D
Уааау каква драма на Галя... Децата и не я виждали достатъчно да не си единствена ма :D

Ми стой си у вас, ма. Да няма да умрете от глад случайно. Всеки ден доказва колко е комплексирана.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Ми стой си у вас, ма. Да няма да умрете от глад случайно. Всеки ден доказва колко е комплексирана.

Ми комплексирана е Галя да :D

  • Like 1
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, FolkEmpire каза:

Галош направо удря с обувките по бутона, няма пандемия няма нищо, кирлива работа

krak.png

Ма и Дара го направи няколко пъти, що все Галя ви вади очите 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Ма и Дара го направи няколко пъти, що все Галя ви вади очите 🤣🤣🤣

Защото Дара не дразни с постоянни демонстрации на несигурност в себе си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ice_hot_sm каза:

Сега, след рекламите някой ще пее Десините "Бели нощи", но ми прозвуча да е по различен начин. Да видим как ще е. :)

Мда, и на Мъди песента беше тип R&B
Тая ми прилича на Енна

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Галош: "Не виждам децата и мъжа си със седмици, защото се скапвам да работя, за да им купя обуща за зимата, а докато превивам гръб на работа ме карат да слушам песни на бившата жена на моя. Живот ли е моето това или наказание?!"

... От Новогодишния ФАЙТУН! 😘 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наминавам само да кажа, че Галена обра най-добрите гласове в "Гласът на България". И се държи супер адекватно, вследствие на което хейтът в коментарите от епизод на епизод намалява. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.10.2021 г. от 20:05, z_o_ каза:

Пълен запис на концерта 10 години Пайнер вече и в You Tube. Утре ще бъде качена и втора част.

 

Страхотен концерт, няма изпълнител без хит. Точно преди да излезе Десислава, цялата зала скандираше "Глория". ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много таланти в този сезон на Гласът, а отбора на Галена е мега силния. Дано да помогне на това момиче от днешния епизод, което пя Бели нощи, да се развие в поп-фолка и след формата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, SG каза:

Много таланти в този сезон на Гласът, а отбора на Галена е мега силния. Дано да помогне на това момиче от днешния епизод, което пя Бели нощи, да се развие в поп-фолка и след формата.

Нищо особено не беше, а и никой не е казал, че иска да е фолкпевица с този аранжимент.

А тази, която развали Не, мерси, напълно си заслужи никой да не се обърне. Превърнала песента в нещо претенциозно и скучно като 95% от поп-продукцията у нас (и после се чудят защо никой не ги слуша).

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях качил запис с бащата на AX DAIN по FEN TV се обаждаше, и днеска тоя ми страйкнал записа, че на английски писал, wrong infromation for me :D

Screenshot-34.png

https://www.youtube.com/watch?v=PcVzx_HDJsI

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, FolkEmpire каза:

Бях качил запис с бащата на AX DAIN по FEN TV се обаждаше, и днеска тоя ми страйкнал записа, че на английски писал, wrong infromation for me :D

Screenshot-34.png

https://www.youtube.com/watch?v=PcVzx_HDJsI

Бащата да не се казва случайно Ави Бенеди?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Бащата да не се казва случайно Ави Бенеди?

Не му помня името, беше преди месец, звучеше като нормален чичка, искаше негова песен да пуснат и каза нещо от сорта "той ми е син", водещия каза "А вие сте баща му?", и той отвъна "Да".

Не знаех, че е толкова известен, повече от най-известните в BG, че да може да си докладва наляво и надясно каквото си пожелае тоя музикален инвалид :D Понеже сума ти от тях са споменавани, но никой не е докладвал от тях, а баш тоя цървул :D

Ето един пример как водещия обижда Емилия :D

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Не му помня името, беше преди месец, звучеше като нормален чичка, искаше негова песен да пуснат и каза нещо от сорта "той ми е син", водещия каза "А вие сте баща му?", и той отвъна "Да".

Английският му и изобщо изблика му напомня доста на въпросния.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, FolkEmpire каза:

Не му помня името, беше преди месец, звучеше като нормален чичка, искаше негова песен да пуснат и каза нещо от сорта "той ми е син", водещия каза "А вие сте баща му?", и той отвъна "Да".

Не знаех, че е толкова известен, повече от най-известните в BG, че да може да си докладва наляво и надясно каквото си пожелае тоя музикален инвалид :D Понеже сума ти от тях са споменавани, но никой не е докладвал от тях, а баш тоя цървул :D

Ето един пример как водещия обижда Емилия :D

 

Може да не е бил истинският му баща - има пияници, дето като се напият, правят всички синове и дъщери! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...