Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, FolkEmpire каза:

19:34 Верно ли Цура е правила клип за 100 бона 😮

 

Цанов не го харесвам, но има попадения - обективни и добре представени случаи. Тук обаче си личи, че е кадър на Атака - много тенденциозно е подбрал клиповете. Всички помним какъв бг рап имаше едно време - едната ти песен е "Бяхме деца, животът беше игра", следващата ти е "Искам да *** всички фенки, фенки". В рока също има лоши песни, но не са оставали във времето. В естрадата пък има страшно много крадени песни с лепнат български текст. В днешно време пък също имаме "Гълъбо", "Знам", "Заедно" в попа, имаме "Катран", "Няма чакай", "Имам човек" в рапа, в чалгата има "Сърче", "Като хлапе", "Завинаги" (на Емилия)... нещо не видях да са включени. И съпоставя G Dogg с "Щото е маймуна". Бате...

А тоя блок за Соня Иванова и Русия вече ми дойде ту мъч. Да си ходи в Русия като толкова му харесва, да видим дали там ще може да говори за задкулисие и против властта.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, FolkEmpire каза:

19:34 Верно ли Цура е правила клип за 100 бона 😮

 

По документи, да се източат и/или изперат съответни суми, може и да е правила. 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Цанов не го харесвам, но има попадения - обективни и добре представени случаи. Тук обаче си личи, че е кадър на Атака - много тенденциозно е подбрал клиповете. Всички помним какъв бг рап имаше едно време - едната ти песен е "Бяхме деца, животът беше игра", следващата ти е "Искам да *** всички фенки, фенки". В рока също има лоши песни, но не са оставали във времето. В естрадата пък има страшно много крадени песни с лепнат български текст. В днешно време пък също имаме "Гълъбо", "Знам", "Заедно" в попа, имаме "Катран", "Няма чакай", "Имам човек" в рапа, в чалгата има "Сърче", "Като хлапе", "Завинаги" (на Емилия)... и тоя блок за Соня Иванова и Русия. Не, ту мъч. Да си ходи в Русия като толкова му харесва, да видим дали там ще може да говори за задкулисие и против властта.

Аз също не го харесвам, личи си, че е русофил и ми прилича на малките гаменчета с тия агресивни отрязъци: "РААЗБИРААЙ!" и прочие. Изцяло съм съгласен с коментара ти!

  • Like 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

По документи, да се източат и/или изперат съответни суми, може и да е правила. 

Това изобщо не го коментирам, но ако е дала и 1 стотинка над 20 хиляди (с хонорари за всички по трасето) за тоя гаден клип на Влез, значи си заслужава прасето и мегаломанията му.

преди 5 минути, Blueberry каза:

 

СамоцитирВам се за да допълня - плюе чалгата и после пуска гайдар, който прави кавъри на "Погледни ме в очите", "Спомен" и "Хиляди слънца" (много талантливо момче, между другото). :rolleyes:

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Аз също не го харесвам, личи си, че е русофил и ми прилича на малките гаменчета с тия агресивни отрязъци: "РААЗБИРААЙ!" и прочие. Изцяло съм съгласен с коментара ти!

Това е му е най-досадно във видеата, адски гадна интонация и монтаж. С това забавяне на речта ми бърка не знам къде, ако не съм му дал видеото на х2, абсурд да го изтрая. 

Галена в ГБ как се справя, по-добре ли от Камелия?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Това е му е най-досадно във видеата, адски гадна интонация и монтаж. С това забавяне на речта ми бърка не знам къде, ако не съм му дал видеото на х2, абсурд да го изтрая. 

Галена в ГБ как се справя, по-добре ли от Камелия?

Фейса му е като на жив демон :D

Прилича ми и на скинар с тия вежди.

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, FolkEmpire каза:

9:58, кой ли е бил тоя клип на Преса? :D

 

Ооо интересно 😄 Да не би да е на "От мен питието", който така и не го пусна, че уж не хареса нещо 🤔 Но пък Люси й е снимал "Скоро", "Разкрий ме", "Режим неприлична", "Като за финал" и тн. Хммм 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, FikLena каза:

Нали мъжът й живее в Германия и е бизнесмен! Той да й помогне!!!

https://signal.bg/сашка-васева-с-тежка-диагноза-събира-с/

Отдавна са разделени. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В къща за милиони ще живея

Ше прая квот си искам в нея

Живи леопарди вътре ще разходжам

Ей така ги превъзхождам

ОТКРИВЕНА ТАЈНА АРКАНОВОГ ТИГРА: Да ли је још увек жив и да ли је баш он у  Цецином споту? (ФОТО) - СРБИЈА ЈАВЉА

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, pacho каза:

Нашият Яни участвал в Звезде гранда. 56:25

Трябваше да го пуснат с някое от неговите парчета.

 

Кой? Какво значи "нашият"? И какви парчета? 

И много ясно, че няма да го пуснат с български песни. Това да не е като тука да си отварят краката за комшиите?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Кой? Какво значи "нашият"? И какви парчета? 

И много ясно, че няма да го пуснат с български песни. Това да не е като тука да си отварят краката за комшиите?

Пяли са доста български песни из техните формати. Примерно на Азис и Гергана.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82, наричаш мене негативен, а гледай каква долна и мерзава подигравка с хора в неравностойно положение е направила любимата ти дрогирана свиня. Оценките ти нямат никаква стойност, имайки предвид какви по какви изроди си падаш.

 

 

  • Like 5
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, FolkEmpire каза:

Галош направо удря с обувките по бутона, няма пандемия няма нищо, кирлива работа

krak.png

Не е неин патент. Поведение на журитата, реплики, са копирани от другите варианти на шоуто.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Olay каза:

Не е неин патент. Поведение на журитата, реплики, са копирани от другите варианти на шоуто.

Аман вече... никой в тая държава няма оригиналност всичко живо копира някой :D

Но изпълнението и беше много криндж :D
Уааау каква драма на Галя... Децата и не я виждали достатъчно да не си единствена ма :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, FolkEmpire каза:


Уааау каква драма на Галя... Децата и не я виждали достатъчно да не си единствена ма :D

Е има разлика между това да работиш от 9 до 5 и това да си по участия в различни части на страната и да те няма по 2-3 дена.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...