Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 27 минути, DarkChild каза:

Права е, защото за съжаление има много завистливи жени, но съм сигурен, че здравият разум и желанието за по-добро бъдеще в крайна сметка ще надделеят.

Е щом има твоят глас, все едно е победила! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 47 минути, SG каза:

По-добре. Пайнер явно вече съвсем са станали като в ранните години на Планета- въртят/качват в канала всеки, който им плати. С тази разлика, че днес вече почти нямат големи звезди.

По-скоро заприличаха на ФЕНТВ. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, meleto каза:

По-скоро заприличаха на ФЕНТВ. 

Много ме съмнява към днешна дата някой да иска да си плаща за ротация по ФЕН... освен може би разни неориентирани като Деси Слава. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Много ме съмнява към днешна дата някой да иска да си плаща за ротация по ФЕН... освен може би разни неориентирани като Деси Слава. :D

Естествено, че си плащат, и то много. И по Балканика ги въртят. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Много ме съмнява към днешна дата някой да иска да си плаща за ротация по ФЕН... освен може би разни неориентирани като Деси Слава. :D

Съвсем нормално да си плащат хората за ротация по хитова телевизия като Фен. 

Никак не е случайно че към Планета интереса е толкова нулев, та се налага да въртят куцо кьораво и сакато. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Планета е по-морално овехтяла и от БНТ.

Скоро я гледах в рамките на 3 часа, направи ми впечатление, че дори нямат свестни реклами. Никой не им ще ефира да рекламира. Пълен резил.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнители с по-гледана песен(песни)от Преслава:

Галена, Азис, Криско, Гери-Никол, Анелия, Джена, Софи М, Константин, Теди Александрова, Камелия, Глория, Фики, Цветелина Янева, Андреа, Десислава, Галин, Емануела, Алисия, Тони Стораро, Наско Ментата, Силвър, Емилия, Слави Трифонов, Тита, Мария Илиева, 100 кила...

:) 

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Изпълнители с по-гледана песен(песни)от Преслава:

Галена, Азис, Криско, Гери-Никол, Анелия, Джена, Софи М, Константин, Теди Александрова, Камелия, Глория, Фики, Цветелина Янева, Андреа, Десислава, Галин, Емануела, Алисия, Тони Стораро, Наско Ментата, Силвър, Емилия, Слави Трифонов, Тита, Мария Илиева, 100 кила...

:) 

Съвсем нормално хора, изкарващи си доходите с музика, да имат по-гледани песни от рекламно лице на съмнителни продукти в Ицтаграм. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , pacho каза:

Скоро я гледах в рамките на 3 часа, направи ми впечатление, че дори нямат свестни реклами. Никой не им ще ефира да рекламира. Пълен резил.

БНТ се субсидира от държавата, за това е национална телевизия. А ако нещата бях както трябваше и получаваха достатъчно бюджет, не би трябвало да получават никакви пари от реклами, след като не трябва да е частна телевизия. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Illyria каза:

БНТ се субсидира от държавата, за това е национална телевизия. А ако нещата бях както трябваше и получаваха достатъчно бюджет, не би трябвало да получават никакви пари от реклами, след като не трябва да е частна телевизия. 

 

Аз мислех че визира Планета. 

Поне покрай тях се осведомихме кой сега е номер 1. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Аз мислех че визира Планета. 

Поне покрай тях се осведомихме кой сега е номер 1. 

 

Ани Принцес им направи услуга и вдигна нивото, но дори това не я накара да си даде и другия клип на тях. Едва ли ще повтори. Другия път - у Фенчето! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ани Принцес им направи услуга и вдигна нивото, но дори това не я накара да си даде и другия клип на тях. Едва ли ще повтори. Другия път - у Фенчето! 

Реално не беше ли дошла Принцесата , напрао бях забравил че има такова нещо като Планета в ефира! Дано са и платили доволно че съживи интереса към мизерната им телевизийка! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Претендентите за хит на есента (гледанията от 11 септември до 8ми октомври
1 - Лео - Да се влюбиш
2 - Емилия - Турбуленция
3 - Галена - Ти не си за мен
4 - Неджип - 112
5 - Галена и Криско - Тръпката
6 - Теди Александрова и Емануела - Дърпай я
7 - Десита - Душата ме боли
8 - Емрах - Един на милион
9 - Галин и Симона - Вендета
10 - Малката - Аномалия

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е потвърдил за дуета с Галена. На въпрос "Какво да очакваме от теб след турнето ви с Галена" отговаря с "Отговорът е във въпросът". Очаквам мазно парче!

Meanwhile...Галя най-слушан бг изпълнител и през септември!

https://popnable.com/bulgaria/charts/artists-top-40/september-2021

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

Претендентите за хит на есента (гледанията от 11 септември до 8ми октомври
1 - Лео - Да се влюбиш
2 - Емилия - Турбуленция
3 - Галена - Ти не си за мен
4 - Неджип - 112
5 - Галена и Криско - Тръпката
6 - Теди Александрова и Емануела - Дърпай я
7 - Десита - Душата ме боли
8 - Емрах - Един на милион
9 - Галин и Симона - Вендета
10 - Малката - Аномалия

Турбуленция и Аномалия са от пролетта - the staying power of Diamond :ba: *

* знам, че Турбуленция е Кости+Даймънд, да, споко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , pacho каза:

Скоро я гледах в рамките на 3 часа, направи ми впечатление, че дори нямат свестни реклами. Никой не им ще ефира да рекламира. Пълен резил.

Те имат ограничения за количеството реклами, които могат да излъчват, забравила съм точните цифри, но бяха в пъти по-малко от тези на другите телевизии. Не знам какви са цените и ограниченията за това какво може да се рекламира при тях. Интересен факт е, че дори по време на Световно и Европейско по футбол не успяват да си запълнят рекламните блокове.

И в интерес на истината, телевизията се развива доста по-добре, отколкото беше преди години.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

Те имат ограничения за количеството реклами, които могат да излъчват, забравила съм точните цифри, но бяха в пъти по-малко от тези на другите телевизии. Не знам какви са цените и ограниченията за това какво може да се рекламира при тях. Интересен факт е, че дори по време на Световно и Европейско по футбол не успяват да си запълнят рекламните блокове.

И в интерес на истината, телевизията се развива доста по-добре, отколкото беше преди години.

Говори за Планета.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Blueberry каза:

......

И в интерес на истината, телевизията се развива доста по-добре, отколкото беше преди години.

За БНТ говориш нали!? Съгласен съм, намирам я за доста по-добра и адекватна телевизия отколкото беше преди 10 години например - не знам дали е заради Кошлука или е ехо от директорството на Косьо Каменаров, но телевизията наистина изпълнява доста добре функциите си по закон и освен това е и доста интересна дори за мен на моменти.

  • Like 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DarkChild каза:

Говори за Планета.

Е там вече нивото е скандално ниско - като съм била в компания сме гледали Планета и освен, че въртят едни и същи треторазрядни песни, рекламите са повтаряеми и досадни. Планета и БНТ са две различни вселени в полза на втората.

преди 19 минути, omline каза:

За БНТ говориш нали!? Съгласен съм, намирам я за доста по-добра и адекватна телевизия отколкото беше преди 10 години например - не знам дали е заради Кошлука или е ехо от директорството на Косьо Каменаров, но телевизията наистина изпълнява доста добре функциите си по закон и освен това е и доста интересна дори за мен на моменти.

Даа, на мен доста време даже ми беше най-гледаната ТВ на телевизора покрай Евровизия, Европейското и Олимпиадата :D Сега е изместена от БТВ заради Фермата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...