Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не познавам Пашев, но в момента се търси под вола теле. Хората винаги имат нужда от жертва и злодей. Ако не намерят втория си измислят. Нека почива в мир Денис, но поне аз не мисля да коментирам и се доверявам на източници като чалга звезди и хората около тях.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Blueberry каза:

…….добре, че не ме приеха журналистика.

И прием ли има...? Мислех, че приемат всеки.

Пикът в кариерата на Теофиков.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Не познавам Пашев, но в момента се търси под вола теле. Хората винаги имат нужда от жертва и злодей. Ако не намерят втория си измислят. Нека почива в мир Денис, но поне аз не мисля да коментирам и се доверявам на източници като чалга звезди и хората около тях.

Много долно разчистване на сметки виждаме в момента. Никой не е бил там и не знае причината. Пашев също губи златната си кокошка. Изведнъж всички си спомнят някакви разговори и оплаквания - ми да са помогнали, като е било време. Пък и всеки в дадени моменти споделя мрачни мисли с приятели. Но това са същите конспиративни мозъци, поради които страдаме в други отношения, обсъждани в други теми из форума...

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам че това за проблемите С Пашев е истина, защото кариерата на Денис се менажираше по ужасен начин. Това обаче не означава че Пашев или който и да било друг е виновен, всички имаме проблеми с работодателите си в определен момент, но Денис е бил на лошо място психически и за жалост не потърсил специалист, който да му помогне, което е причината да го няма днес. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, fearless` каза:

Предполагам че това за проблемите С Пашев е истина, защото кариерата на Денис се менажираше по ужасен начин. Това обаче не означава че Пашев или който и да било друг е виновен, всички имаме проблеми с работодателите си в определен момент, но Денис е бил на лошо място психически и за жалост не потърсил специалист, който да му помогне, което е причината да го няма днес. 

Вчера беше качено стори на негов близък приятел, който казва, че са му били предписани антидепресанти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Вчера беше качено стори на негов близък приятел, който казва, че са му били предписани антидепресанти.

Мартин не е спирал да качва сторита свързани с него. Момчето е съсипано .. :(

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Вчера беше качено стори на негов близък приятел, който казва, че са му били предписани антидепресанти.

Проблема при антидепресантите е, че за да се види дали са ефективни трябва да минат поне от 2/4 седмици. Алтернативата е да си под постоянно лекарско наблюдение, но поради възприятието на българина към това, хората отказват.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Вчера беше качено стори на негов близък приятел, който казва, че са му били предписани антидепресанти.

Ако е истина то очевидно лекаря, който му ги е предписал не е преценил състоянието му правилно. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, fearless` каза:

Ако е истина то очевидно лекаря, който му ги е предписал не е преценил състоянието му правилно. 

Не знаем 1. дали това е вярно, 2. кога е започнало лечението, 3. дали е преценено добре състоянието му, 4. дали са предписани правилните медикаменти, 5. дали ги е взимал редовно, 6. дали ги е смесвал с алкохол и/или дрога. 

Няма и да разберем, така че по-добре да не бълнуваме хипотези. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Това е най-голямата трагедия в попфолка. Никой от изпълнителите не си е отивал точно по такъв начин. Според мен доста неща и отношения ще се променят изцяло. 

Какво би се променило, според теб? 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Какво би се променило, според теб? 

Митака, Галин и Пашев ще направят отстъпка в договорите - вместо 75% ще взимат за тях 74%. Нали, за да направят щастливи депресираните.

Това е несериозно. Дори да са имали дърпания с Пашев - да не го е бутнал той? Както нагоре писаха хората - всеки е имал конфликти с работодател, семейство и приятели.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не трябва да се вменява вина на когото и да е било, особено с фатален край, но наистина за Пашев и аз съм чувал, че се държи ужасно със своите изпълнители, неслучайно Емрах избяга от него, както и Грахич. Не е като да са били слаби или без хитове. Когато Денис е мислел да напусне, за жалост не го е направил, сега е късно за равносметки и какво е би могло да стане, ако евентуално някой би му помогнал. Няма как да знаем какво точно му се е въртяло в главата. Искрено съчувствам на родителите му. Едва ли на света има по-тежко и пагубно от това да погбереш детето си...

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Митака, Галин и Пашев ще направят отстъпка в договорите - вместо 75% ще взимат за тях 74%. Нали, за да направят щастливи депресираните.

Това е несериозно. Дори да са имали дърпания с Пашев - да не го е бутнал той? Както нагоре писаха хората - всеки е имал конфликти с работодател, семейство и приятели.

Всеки човек приема нещата по различен начин. Това, че аз и ти сме силни, и бихме могли да издържим на някакъв психически тормоз от страна на работодател (или бихме си тръгнали, без да ни интересува), не означава, че едно дете на 20 години има същата психика!! Спрете да съдите от вашата камбанария, а направете малко емпатия. Всеки приема ситуациите и рефлектират различно върху менталното здраве!!

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Разбира се, че не трябва да се вменява вина на когото и да е било, особено с фатален край, но наистина за Пашев и аз съм чувал, че се държи ужасно със своите изпълнители, неслучайно Емрах избяга от него, както и Грахич. Не е като да са били слаби или без хитове. Когато Денис е мислел да напусне, за жалост не го е направил, сега е късно за равносметки и какво е би могло да стане, ако евентуално някой би му помогнал. Няма как да знаем какво точно му се е въртяло в главата. Искрено съчувствам на родителите му. Едва ли на света има по-тежко и пагубно от това да погбереш детето си...

Ами ето... значи може да се махнеш от Пашев. НЕ ги е вързал. 

Освен това обикновено при девиантност причината не е една. Пашев може да е бил прашинка от проблемите му. Ами ако се е чувствал оставен от другите или е имал проблеми с приятелката си? Да са му открили заболяване? Или нещо съвсем различно? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно ще има недоволни, но за мен най-правилно ще бъде в близките 40 дни никой от жанра да не пуска никакви песни и от Пайнер да пуснат един албум на Денис само с неиздадени негови песни. 

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Всеки човек приема нещата по различен начин. Това, че аз и ти сме силни, и бихме могли да издържим на някакъв психически тормоз от страна на работодател (или бихме си тръгнали, без да ни интересува), не означава, че едно дете на 20 години има същата психика!! Спрете да съдите от вашата камбанария, а направете малко емпатия. Всеки приема ситуациите и рефлектират различно върху менталното здраве!!

Никой не говори за това.

Ами ако Теофиков е предявявал излишни претенции? Ако е бил конфликтен?

Става дума, че в това състояние  и нещо малко може да те разклати и за един миг да приключиш проблема, както е направил Денис. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурдно е да се вменява каквсто и да е вина на Денис, вие сериозни ли сте?

Някои от вас не са имали депресивни състояния и ви личи.

В случая говорим, че когато един човек те подлага на психически тормоз, това определено може да те вкара в такава спирала, която да приключи по този начин. Не, Пашев не го е бутнал от терасата, но това нищо не значи.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Сигурно ще има недоволни, но за мен най-правилно ще бъде в близките 40 дни никой от жанра да не пуска никакви песни и от Пайнер да пуснат един албум на Денис само с неиздадени негови песни. 

Това е бизнес. Ако твой близък почине, колегите ти спират ли да работят? Някак не е логично. Че за близки починали се дава отпуск по смърт за 2-3 дни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Senhor каза:

Абсурдно е да се вменява каквсто и да е вина на Денис, вие сериозни ли сте?

Някои от вас не са имали депресивни състояния и ви личи.

Абсурдно е да се вменява вина на когото и да е. Освен ако не е бил осъзнат и целенасочен психологически натиск.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Това е бизнес. Ако твой близък почине, колегите ти спират ли да работят? Някак не е логично. Че за близки починали се дава отпуск по смърт за 2-3 дни.

Мислиш супер праволинейно и като кон с капаци, дискусията няма как да продължи с мен.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Това е бизнес. Ако твой близък почине, колегите ти спират ли да работят? Някак не е логично. Че за близки починали се дава отпуск по смърт за 2-3 дни.

На мен някак ще ми е неудобно да си пусна песента след като цяла България е в шок и траур. 

И по дяволите едното няма общо с другото? 
 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

На мен някак ще ми е неудобно да си пусна песента след като цяла България е в шок и траур. 

И по дяволите едното няма общо с другото? 
 

По тази логика да забраним и дискотеките. Няма ли да е цинично някакви хора да се кълчотят? 

 

Светът не спира за живите. И не, не цяла България е в траур. Това е истината.

преди 12 минути, чушка. каза:

Мислиш супер праволинейно и като кон с капаци, дискусията няма как да продължи с мен.

Не, мисля трезво. 

Разбирам, че ви е кофти, но малко преувеличавате.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...