Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Blueberry каза:

Ама наистина ли са се разделили :o 

Приемам залози кой набор ще е следващият. Залагам 2000+.

По всичко личи, че са се разделили, макар и да не го потвърждават, според мен заради детето.

Следващият от край време очаквам да е Адам или Алекс Робов. Тъкмо ще направят и музикален дует и ДС ще си привлече ново поколение фенчета, че старите много не сме вече за форуми. :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

По всичко личи, че са се разделили, макар и да не го потвърждават, според мен заради детето.

Следващият от край време очаквам да е Адам или Алекс Робов. Тъкмо ще направят и музикален дует и ДС ще си привлече ново поколение фенчета, че старите много не сме вече за форуми. :D

Да си хваща някой от Хит Микса, кеф ти Лео, кеф ти Меди, а защо не и Максим.

 

10 милиона за хитовия хит на годината! 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

Да си хваща някой от Хит Микса, кеф ти Лео, кеф ти Меди, а защо не и Максим.

 

10 милиона за хитовия хит на годината! 

 

С Лео не можем да сме сигурни дали не се е случило вече. :D

ПП: Това е супер недооценения проект- и като песен, и като клип е доста силен.

 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , penakavalli каза:

Машала! Омела е шведската маса!

Ми кво да чака някви си шведи. Пък и виж как добре и седи покривката от масата, супер се е накиприла! 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Ама наистина ли са се разделили :o 

Приемам залози кой набор ще е следващият. Залагам 2000+.

На едно от клипчетата вчера леко се целуваха по устата докато танцуват и държат Борис 🤔

Аз не си целувам бившите, за вас не знам 😂 Ама и нямам деца от бивши (Слава Богу) 😄

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , omline каза:

Не знам на каква база го твърдиш това. Естественият имунитет все още се води за по-надежден (или поне имащ и той своите предимства) от придобития с имунизация, поради сума ти неизследвани фактори, с които ваксините още не са съобразени. Колко е траен е друг въпрос - също недостатъчно проучен.

Това не е вярно. Голяма част от преболедувалите изобщо не развиват имунитет, а при останалите варира в големи граници. 

 

BSI_UKCIC_resource_NaturalvVaccineImmunity.png

 

Да, ваксините имат неизвестни, но и ефектите от самата инфекция във времето - също.

  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Ми кво да чака някви си шведи. Пък и виж как добре и седи покривката от масата, супер се е накиприла! 

Ми ша ма извинявате, ма трябва и да се яде. Сега за кво е тая храна?? Да се фърли, айде не. Няма да праим расипия. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

На едно от клипчетата вчера леко се целуваха по устата докато танцуват и държат Борис 🤔

Аз не си целувам бившите, за вас не знам 😂 Ама и нямам деца от бивши (Слава Богу) 😄

Само да бяха целувките... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , asylum каза:

Отсега знаем, че Таня ни Боева е и първата фолкпевица с пенсия по заслуги. Всяка следваща ще бъде просто една имитаторка!

Оф те я съсипаха с тая пенсия. Всъщност е награда, която ще й се изплаща 3 години само, не е точно пенсия.

  • Like 1
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жал ми е за Деси.. на какво е заприличала 🥺 Сладка е,но това е прекалено, да спира баниците и дюнерите или там с каквото се тъпче и да се вкара малко във форма. Не може да ходи в този вид на публични изяви. Толкова талант събран в нея и накрая в скоро време едвам ще мърда по сцената от плюскане и мързел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен би ми се искало просто да се е запуснала и винаги да може да се стегне, но си мисля, че има някакво здравословно отклонение, като Ивана и Андреа. На мен ми е симпатична и така, стига да се облича подобаващо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Токсичен е хита на годината, нормално е да предизвиква такива истерии и теории.❤️

 

Хич не е "хит на годината", зацикли на 2m след летящият купен старт след първите 24 часа. 

  • Like 1
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, stereoto_ каза:

Хич не е "хит на годината", зацикли на 2m след летящият купен старт след първите 24 часа. 

Знам, че не е хит на годината.

Зацикли, защото системата на YouTube го докара до там заради купените гледания. Клипчето в нейния канал и то гони 2М, ако го нямаше индийския проблем вече щеше да е направила поне 7-8М цялостно.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Знам, че не е хит на годината.

Зацикли, защото системата на YouTube го докара до там заради купените гледания. Клипчето в нейния канал и то гони 2М, ако го нямаше индийския проблем вече щеше да е направила поне 7-8М цялостно.

Важното е, че се пуска и хората си избухват на нея. По - голям хит е от боклуци с 5/6/7 милиона. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Важното е, че се пуска и хората си избухват на нея. По - голям хит е от боклуци с 5/6/7 милиона. 

Същата работа като с Моето зайче. Жалко, че този път не се очертава концерт, на който да се види, че броя на милионите невинаги отразява реалната действителност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Знам, че не е хит на годината.

Зацикли, защото системата на YouTube го докара до там заради купените гледания. Клипчето в нейния канал и то гони 2М, ако го нямаше индийския проблем вече щеше да е направила поне 7-8М цялостно.

Точно Слави, като десов, говореше как допълнителните клипчета нямат много значение и ако тях ги няма, тези гледания нямаше да са при официалното клипче. Сега обърнахте плочата като стана въпрос за Джеси. 

Иначе много се изхвърляш с 8М. Само 4-5 песни тази година са минали тази граница, а Токсичен е далеч от топ 5 хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...