Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, SG каза:

Потенциала на Десислава в България можеше да се развие 1. с много акъл от нейна страна т.е нямаше шанс 2. с добър екип като този на Галена т.е пак няма шанс, защото тя изпусна същия мъж, който да й даде тласъка и подкрепата докато го сформира. С Оцко е добре засега, но не мисля че и той има за цел да я развие в нещо повече от това, което е в момента.

Страстите и драмите им с този мъж роди тази модерна класика, да не се оплакваме!

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално!! Счети се издига с 3 позиции и вече е с повече общи кариерни гледания от Анелия, Фики и Галин!

Топ 10

1. Азис - 1.2 милиард

2. Галена - 775.6М

3. Криско - 703М

4. Преслава - 601.8М

5. Тони Стораро - 568.1М

6.  Андреа - 540М

7. Емилия - 481.3М

8. Фики - 474.8М

9. Галин - 473М 

10. Анелия - 431.3М 

 

11-та е Деса с 407.3М. Интересно ми е дали може да се набута в топ 10, не че е трудно, Анелия буквално заби тотално, но и тя е в същата ситуация.

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Danger. каза:

:1000(29):

Не е смешно, болезнено е. Можеше и днес да прави шедьоври като онези, които издаваше докато беше с него.

преди 26 минути, Willy каза:

Страстите и драмите им с този мъж роди тази модерна класика, да не се оплакваме!

 

Време е да си разменят и Благой и това да роди Десин хит "Предателка".

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Скандално!! Счети се издига с 3 позиции и вече е с повече общи кариерни гледания от Анелия, Фики и Галин!

Топ 10

1. Азис - 1.2 милиард

2. Галена - 775.6М

3. Криско - 703М

4. Преслава - 601.8М

5. Тони Стораро - 568.1М

6.  Андреа - 540М

7. Емилия - 481.3М

8. Фики - 474.8М

9. Галин - 473М 

10. Анелия - 431.3М 

 

11-та е Деса с 407.3М. Интересно ми е дали може да се набута в топ 10, не че е трудно, Анелия буквално заби тотално, но и тя е в същата ситуация.

Предвид кариерата на Андреа, ще я изпревари за нула време. Предвид качеството на продукцията на Преслава, нея също. Криско, ако се скара с Галена, също няма да я затрудни.

Емилия - топ 3 икона <3 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

Предвид кариерата на Андреа, ще я изпревари за нула време. Предвид качеството на продукцията на Преслава, нея също. Криско, ако се скара с Галена, също няма да я затрудни.

Емилия - топ 3 икона ❤️

Предвид, че един ден ще свършат дуетните половинки и Кости, означава че Емилия ще трябва да се върне към солова кариера и ще изпадне бързо от топ 30 дори ❤️

  • Like 3
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Предвид кариерата на Андреа, ще я изпревари за нула време. Предвид качеството на продукцията на Преслава, нея също. Криско, ако се скара с Галена, също няма да я затрудни.

Емилия - топ 3 икона ❤️

Аман от фенството ти на тая нещастница.

Screenshot-20210825-201225-Instagram.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Гальо каза:

Предвид, че един ден ще свършат дуетните половинки и Кости, означава че Емилия ще трябва да се върне към солова кариера и ще изпадне бързо от топ 30 дори ❤️

Всеки ден нови хора стават на 18 и ще има много нови дуетни половинки, ще се направи "по си в час от леля си" и "по си в час от баба си" :1000(28):

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Не знам дали вече не е коментирано, но ето поредното доказателство че народа е злобен и хейти абсолютно всичко и всеки. 😁

Screenshot-20210825-172712-Facebook.jpg

На Гло последно коя й е любимката, че не разбрах? Едно време казваше че е Цеца; наскоро като се снима с Брена изсипа бая суперлативи и как треперела да е до идолката си....а сега Драгана пък й била "любимата звезда"?

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

На Гло последно коя й е любимката, че не разбрах? Едно време казваше че е Цеца; наскоро като се снима с Брена изсипа бая суперлативи и как треперела да е до идолката си....а сега Драгана пък й била "любимата звезда"?

Не знам, но Драгана си каза думата, на нея любимка й е Роксана!

image.png.308038707c4c7bf24130e812ce5b50b3.png

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Just_Me каза:

На Гло последно коя й е любимката, че не разбрах? Едно време казваше че е Цеца; наскоро като се снима с Брена изсипа бая суперлативи и как треперела да е до идолката си....а сега Драгана пък й била "любимата звезда"?

Като цяло трите вървят в комплект, особено в БГ, това са най-големите им звезди извън граница.

Иначе Глория дала интервю за DM sat, ама за какво се е мъчила да говори на сръбски и тя не знае. :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Just_Me каза:

На купон в Маринела по случай кръщенето на Борис.

FB_IMG_1629916071093.jpg

Оххх, много харесвам Деси, но просто не мога да се сдържа! Гледам тази снимка и в главата ми е само "краварката е в левия ъгъл" 🤦‍♀️😆

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , SG каза:

Младия красив мъж вече не е в картинката, значи има място за още нещо. :D

Не бъди токсичен и не говори така за Борис ли му беше заглавието ;) 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Не знам дали вече не е коментирано, но ето поредното доказателство че народа е злобен и хейти абсолютно всичко и всеки. 😁

Screenshot-20210825-172712-Facebook.jpg

Това е няква не-особено скрита реклама на Мадам Тюсо, пак ли ще гастролират в София? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Много прилича на онези певици дето пеят Йодъл стила, тиролските песни.

 

През 2021 да я сравнят с Бет Мидлър си е голямо признание всъщност. :D

преди 16 минути, Lelqtian каза:

Не бъди токсичен и не говори така за Борис ли му беше заглавието ;) 

 

Благой. Самата тя не пропуска да го нарича токсичен по участия, когато пее Майната ти и едноименната Токсичен. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

През 2021 да я сравнят с Бет Мидлър си е голямо признание всъщност. :D

Благой. Самата тя не пропуска да го нарича токсичен по участия, когато пее Майната ти и едноименната Токсичен. :D

Ама наистина ли са се разделили :o 

Приемам залози кой набор ще е следващият. Залагам 2000+.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

През 2021 да я сравнят с Бет Мидлър си е голямо признание всъщност. :D

Благой. Самата тя не пропуска да го нарича токсичен по участия, когато пее Майната ти и едноименната Токсичен. :D

Като четох млад и красив тоя Благой хич не ми дойде на мисълта ... А ти продължаваш да токсицираш по адрес на лапенцето ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ама наистина ли са се разделили :o 

Приемам залози кой набор ще е следващият. Залагам 2000+.

2010+, ако води малкия на детска градина - може и по-прясно. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , asylum каза:

Тя беше най-успешната самопродуцираща се, но явно раздялата с Мишо Бургуджиев прекрати кариерата й. Мисля, че все още обикаля кръчмите. По принцип никога не е обявявала много активно участията си. В София обикновено разбирахме за тях от афиши. Случвало ми се е да ида на ресторант и да се окаже, че Боева има участие след малко. И в дискотеки си пееше активно допреди 2-3 години - Плаза, Маза, а-у.

Как да обяви че има участия Таня ни Боева? Аз бих предгледал програмата за участия на Камелия, примерно, може би има хора които не са виждали турбулентно новия фейс на чипровката ... 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Lelqtian каза:

Как да обяви че има участия Таня ни Боева? Аз бих предгледал програмата за участия на Камелия, примерно, може би има хора които не са виждали турбулентно новия фейс на чипровката ... 

 

 

Всички копират Танчето ни Боева! Тя първа си смени фацата! Главата, де. После Есил, Преса, Кама и кои още... Те от едно време си я имитират. Кама беше направила подобна на Танината фотосесия. 

Отсега знаем, че Таня ни Боева е и първата фолкпевица с пенсия по заслуги. Всяка следваща ще бъде просто една имитаторка!

Тя им го е казала

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...