Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знаем какви са им отношенията, но имам информация за живота на Таня. Затова нека не коментираме отношенията с майка й.

Иначе Танче само за моренце е.

А ти така и не ме взе на чалготека! Юда!

 

  • Wow 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитов хит!

Даже клипът е добър, ама разбира се са пльоснали възможно най-евтино изглеждащия кадър и резултатът е 140К гледания при 2 милиона абоната. Пайнерска му работа.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

А ти така и не ме взе на чалготека! Юда!

 

Разминахме се. Иначе гледах Емето срещу Гуди спомени. Тогава беше топ, после падна покрай короната.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Не знаем какви са им отношенията, но имам информация за живота на Таня. Затова нека не коментираме отношенията с майка й.

Иначе Танче само за моренце е.

Танче е само за…

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Явно участието на Преслава не е организирано от Сашка и затова го рекламира само така :)

Не знам, ама преди и Сашка го сподели като Цеца и Преслава + и двете бяха на снимката.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

В Spotify е с почти 400k. Май никоя чалга до сега не е правила подобни стриймове толкова бързо.

Май да, но така и не стигна първото място в класацията за България.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Май да, но така и не стигна първото място в класацията за България.

Излезе в доста невъзможен момент за това. След Евровизия Maneskin са мания. Галена навярно успя да ги измести, защото освен хитовост има и стабилна фен база.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Излезе в доста невъзможен момент за това. След Евровизия Maneskin са мания. Галена навярно успя да ги измести, защото освен хитовост има и стабилна фен база.

Песента ако не става фен базата не помага. Преслава с толкова много фенове, никога не е била на първо там. Сензации като Скандал, Да си тук и други същo не. В някои случай и късното качване има влияние, пайнерските излизат същият ден или с ден-два по-късно, а тия от KVZ понякога се чакат и със седмици.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Willy каза:

Песента ако не става фен базата не помага. Преслава с толкова много фенове, никога не е била на първо там. Сензации като Скандал, Да си тук и други същo не. В някои случай и късното качване има влияние, пайнерските излизат същият ден или с ден-два по-късно, а тия от KVZ понякога се чакат и със седмици.

Преслава просто не е имала толкова голям хит откакто нещата със Spotify станаха по-сериозни. Единствено за Пиян е странно, че не е била номер 1, но пък тя се задържа в класацията завидно дълго време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато са праиш на секси чекнейки се за Инстаграм, но чуеш от друга кола някаква МалЕна да пее кавър на "Той" и за малко да паднеш да са пребиеш

 

danna.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Когато са праиш на секси чекнейки се за Инстаграм, но чуеш от друга кола някаква МалЕна да пее кавър на "Той" и за малко да паднеш да са пребиеш

 

danna.png

Мен ме кефи Малена, набила ми се е на ухо и си я пускам! 

  • Wow 1
  • Love 1
  • Confused 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Преслава просто не е имала толкова голям хит откакто нещата със Spotify станаха по-сериозни. Единствено за Пиян е странно, че не е била номер 1, но пък тя се задържа в класацията завидно дълго време.

Паника и Пиян стигнаха до второ място и точно тогава около този период почна да се издига Spotify.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Без бъзик, и мен ме кефи песента на Малена. Има нещо много яко в гласа й. Жалко, че се мъчи да пробива с позалязващия Пайнер.

Да беше отишла направо в Хит - и без това хитрият Оцко почна да взима хляба на замръзналия в 90-те Митак и по-умните като Галена, Десислава и Меди се насочиха към сътрудничество с него. Изглежда предлага изгодни условия, докато Пайнера явно иска да прибира същите проценти както преди 100 години, макар телевизията вече да не е фактор, да не прави концерти и даже в Ютуб изпълнителите започнаха да се отделят в свои си канали, а не разчитат на КокошарникОфишъл.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...