Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Майка ми ми звъни днес от работа да ме чуе. Тя винаги ми звъни. Викам й в събота съм на фризьор от 9:00 часа. Ама защо тогава ме пита. Отвърнах й ,че вечерта съм на Коце. А тя; Едно и също. Ама там вика на открито ли е. Отговарям й ,че не. Да слагаш маска вика. И аз й отвръщам: Няма как вътре да сме с маски. А тя: Ами нали сте на закрито. И пак спорим с нея;:вътре никой не носи маски. Да бе с маска в дискотеката, луда ли е. 

  • Haha 6
  • Confused 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Майка ми ми звъни днес от работа да ме чуе. Тя винаги ми звъни. Викам й в събота съм на фризьор от 9:00 часа. Ама защо тогава ме пита. Отвърнах й ,че вечерта съм на Коце. А тя; Едно и също. Ама там вика на открито ли е. Отговарям й ,че не. Да слагаш маска вика. И аз й отвръщам: Няма как вътре да сме с маски. А тя: Ами нали сте на закрито. И пак спорим с нея;:вътре никой не носи маски. Да бе с маска в дискотеката, луда ли е. 

Тая седмина без маска в дискотеката, другата седмица - пак ша ви затворят и така, живота си тече ... 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, zai4eto82 каза:

Майка ми ми звъни днес от работа да ме чуе. Тя винаги ми звъни. Викам й в събота съм на фризьор от 9:00 часа. Ама защо тогава ме пита. Отвърнах й ,че вечерта съм на Коце. А тя; Едно и също. Ама там вика на открито ли е. Отговарям й ,че не. Да слагаш маска вика. И аз й отвръщам: Няма как вътре да сме с маски. А тя: Ами нали сте на закрито. И пак спорим с нея;:вътре никой не носи маски. Да бе с маска в дискотеката, луда ли е. 

Голям поп- фолк скандал!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

И то за кво се прави - събота в 9 при оная некадърница да и вземе кинтити, после с новата прическа в кухнята и накрая наблъскана в кръчмотеката в скута на изрусен наркоман ... 

Дано поне влез влезе и заклещи оня новия с гаджето в съблекалнята, иначе язък за прическата ... 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

По-добре да не можеш да пееш отколкото да "неможеш" да пишеш.

Е поне му е казала истината човек. Повечето щяха да го изтипосат и да стане за смях. Понякога дори мисля, че те това й търсят. Хората са оперирани от срам.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Е поне му е казала истината човек. Повечето щяха да го изтипосат и да стане за смях. Понякога дори мисля, че те това й търсят. Хората са оперирани от срам.

И аз подкрепям казването на истината. Можеше примерно да не му поства клипчето, а да обясни, че не иска да излага никого. И тоя кьофишек с ПР Алекси некой си е прозрачен - личи си, че пише самата

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Е поне му е казала истината човек. Повечето щяха да го изтипосат и да стане за смях. Понякога дори мисля, че те това й търсят. Хората са оперирани от срам.

Или човекът няма реална преценка, или наистина иска да стане коментиран на всяка цена. :dontknow:Ама и админът, писал тоя ферман, е дразнещо неграмотен - малко от малко да ги подбират. То и Рокса сигурно толкова може да пише, де.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, THE IIconic каза:

Голям поп- фолк скандал!

Аз й викам миналата година също бях в Слънчев браг и пак не сме били с маски. Откъде го измисли в дискотеки с маски майка ми. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

И то за кво се прави - събота в 9 при оная некадърница да и вземе кинтити, после с новата прическа в кухнята и накрая наблъскана в кръчмотеката в скута на изрусен наркоман ... 

Дано поне влез влезе и заклещи оня новия с гаджето в съблекалнята, иначе язък за прическата ... 

 

Аз няма да се боядисвам, а ще й направим една терапия, ще е измием, изсушим, подрежем, изправим. И не за първи път ще ходя на Коце без прическа. Той си ме харесва и без да съм направена. На ТРИО БИК обаче ще се направя, защото все пак идва в моя град. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Аз няма да се боядисвам, а ще й направим една терапия, ще е измием, изсушим, подрежем, изправим. И не за първи път ще ходя на Коце без прическа. Той си ме харесва и без да съм направена. На ТРИО БИК обаче ще се направя, защото все пак идва в моя град. :P

Ама след дългия работен ден, да не мислиш, че косата ти ще е все така прекрасна и сияйна? Направи си я вечерта по-добре. Не се стараеш за Коце. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Аз няма да се боядисвам, а ще й направим една терапия, ще е измием, изсушим, подрежем, изправим. И не за първи път ще ходя на Коце без прическа. Той си ме харесва и без да съм направена. На ТРИО БИК обаче ще се направя, защото все пак идва в моя град. :P

Ще се вмирише на пържено! Няма смисъл.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Аз няма да се боядисвам, а ще й направим една терапия, ще е измием, изсушим, подрежем, изправим. И не за първи път ще ходя на Коце без прическа. Той си ме харесва и без да съм направена. На ТРИО БИК обаче ще се направя, защото все пак идва в моя град. :P

Ти и без това след участието ще си изтощена, разрошена и замаяна, по-добре една перучка да ти сложи фризьорката. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Ама след дългия работен ден, да не мислиш, че косата ти ще е все така прекрасна и сияйна? Направи си я вечерта по-добре. Не се стараеш за Коце. 

Напротив, косата ми пак ще е яка. И няма как да се направя вечерта като ще съм на работа до 23:00 и нещо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Ти и без това след участието ще си изтощена, разрошена и замаяна, по-добре една перучка да ти сложи фризьорката. 

Все едно я е газил БИК.:3fdb8960598fa63e:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Gerganafen каза:

Или човекът няма реална преценка, или наистина иска да стане коментиран на всяка цена. :dontknow:Ама и админът, писал тоя ферман, е дразнещо неграмотен - малко от малко да ги подбират. То и Рокса сигурно толкова може да пише, де.

Тя е по зле, ама па си е първична. Кефи ме, веднъж обаче нападна Рашия и ме издразни!

  • Wow 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Напротив, много добре ще съм даже. А като видя Коце всичко ще ми мине, :P

Аз ще пусна сигнал в полицията. Ще кажа Коци накара Туци да ходи без маска, както и целата дискотека. 300 лева на месо глобичка. Община Бургас ще пирува.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Галс си е добавила тази песен в плейлиста official videos. Явно пак си търси албанско парче.

 

Даже следиш какво слуша :D Може просто да се кефи на песните, без да търси какво  да  кавърдиса. То само може да я намери. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя е по зле, ама па си е първична. Кефи ме, веднъж обаче нападна Рашия и ме издразни!

Какво е казала тая против Раши???

преди 10 минути, THE IIconic каза:

 

Какви са тия мивки преливащи с кафява вода? Гнус - ето откъде идват новите щамове. Горката Раши стана вир вода. Има различни препарати за отпушване на канали, да не изреждам - не съм инфлуенцър като Преса.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Какво е казала тая против Раши???

Какви са тия мивки преливащи с кафява вода? Гнус - ето откъде идват новите щамове. Горката Раши стана вир вода. Има различни препарати за отпушване на канали, да не изреждам - не съм инфлуенцър като Преса.

Сега изгледах внимателно - ма тя само ги топва  у водата, ни търка, ни нищо - вади одма. Хъ-хъ 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...