Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Willy каза:

тотален хит !

всяка кифла в тикток и инстаграм : Изхвърлете го от тука - на боклука! За него да ми пука? Не ми пука!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Галине, мислиш си, че няма да те хванем ли?

 

67DBCD01-1762-48EB-9DCE-5B050C11DC1E.jpeg

6558F32E-ECEB-4073-83BB-F64FC40F8439.jpeg

И част от гледанията са фейк. Тази песен няма и половината успех на “Момиче от лед”. 

Комплексар!

Момчето за пръв път от 2 години и половина насам има хит, бил той и пак дуетен и вие на нищо го направихте! :( 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Момчето за пръв път от 2 години и половина насам има хит, бил той и пак дуетен и вие на нищо го направихте! :( 

Чак хит...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Страхотна Ивана! 11:08

Да те видя само по парфюм сега!

Оо не, къв си ти, бе? Я Ела, Ела! 

 

 

Мамка му - кака разсъблече мъж на сцената пред очите на малко момиченце, което дори не забеляза, че се е качило при нея, пеейки за размери, пакети и съвкупление. Абсолютна икона. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Gerganafen каза:

Моля за експертно мнение от @zai4eto82 - какво мисли за този метод, и тя ли действа така? И в нейното заведение ли е така запушена канализацията - да знаем да не ходим. :D 

Във всяко заведение ,начина на миене на чинии е винаги се пълни втората мивка с вода. Там се слагат чиниите да се накиснат, преди това си ги изчистил от храната и след това ги изкарваш от мивката и ги минаваш само с гъба без веро и ги вкарваш в машината. После са като нови от машината. И водата в мивката се сменя от време на време. Това са изискванията навсякъде за миене на чинии и трябва винаги да има душ на първата мивка., но не навсякъде на първата мивка в миялното има душ, но при мен има. 

  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Във всяко завеение ,начина на миене на чинии е винаги се пълни втората мивка с вода. Там се слагат чиниите да се накинснат, преди това си ги изчистил от храната и след това ги изкарваш от мивката и ги минаваш само с гъба без веро и ги вкарваш в машината. После са като нови от машината. И водата в мивката се сменя от време на време. Това са изискванията навсякъде за миене на чинии и трябва винаги да има душ на първата мивка., но не навсякъде на първата мивка в миялното има душ, но при мен има. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Във всяко заведение ,начина на миене на чинии е винаги се пълни втората мивка с вода. Там се слагат чиниите да се накиснат, преди това си ги изчистил от храната и след това ги изкарваш от мивката и ги минаваш само с гъба без веро и ги вкарваш в машината. После са като нови от машината. И водата в мивката се сменя от време на време. Това са изискванията навсякъде за миене на чинии и трябва винаги да има душ на първата мивка., но не навсякъде на първата мивка в миялното има душ, но при мен има. 

Демек при теб я няма дилемата:

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , zai4eto82 каза:

Майка ми ми звъни днес от работа да ме чуе. Тя винаги ми звъни. Викам й в събота съм на фризьор от 9:00 часа. Ама защо тогава ме пита. Отвърнах й ,че вечерта съм на Коце. А тя; Едно и също. Ама там вика на открито ли е. Отговарям й ,че не. Да слагаш маска вика. И аз й отвръщам: Няма как вътре да сме с маски. А тя: Ами нали сте на закрито. И пак спорим с нея;:вътре никой не носи маски. Да бе с маска в дискотеката, луда ли е. 

Жената се тревожи за здравето си, но не е случила на дъщеря. На нейно място отдавна да ти бях казал

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Не можете да си представите участие на Коце как зарежда. Като нов си. 

И на тебе ли дават бело? Внимавай. Така те зарибяват и в следващия момент продаваш новия телевизор 4К.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Runevski каза:

Страхотна Ивана! 11:08

Да те видя само по парфюм сега!

Оо не, къв си ти, бе? Я Ела, Ела! 

 

 

Ивана е имала 22-минутен микс на наградите на Нов фолк? WTF? Като цяло не много хубави песни е подбрала. Обаче умрях на онзи "танцьор" на сцената, както и малката, която Ивана дори не удостои с поглед.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , FikLena каза:

тотален хит !

всяка кифла в тикток и инстаграм : Изхвърлете го от тука - на боклука! За него да ми пука? Не ми пука!

А още по-добре да изтъркат по още един кат пендари от кючеци  Няма да те пусна Нищо че си гнусна За косите ще те хвана От мене да избягаш НЯМА НЯМА НЯМАА!!! 

 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Жената се тревожи за здравето си, но не е случила на дъщеря. На нейно място отдавна да ти бях казал

 

Благодаря, че ми припомни този хит! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Жената се тревожи за здравето си, но не е случила на дъщеря. На нейно място отдавна да ти бях казал

 

Аз пък не съм случила на майка. Квит сме. ;)  Ако имах един апртамент, отдавна да бях се изнесла. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Аз пък не съм случила на майка. Квит сме. ;)  Ако имах един апртамент, отдавна да бях се изнесла. 

Ами права е женаната! Да те види булка, внуци да и родиш, а ти одиш като алтава!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, ANGEL каза:

Къде са Ваня, Джулия и Райнето бе? 

 

Изпревари ме! Сутринта в кенефа се сетих за Ваня и щях да питам тука, но, разбира се, като всяка идея, се изпари с излизането ми от помещението. :D

Уж още май началото на годината беше споделила кадри от клип, който така и не излезе, гледам и участия вече няма. Само дрехи споделя... А доста хитове сътвори последните години - Богиня, Параноя, Апокалипсис, Живот мой и други! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Аз пък не съм случила на майка. Квит сме. ;)  Ако имах един апртамент, отдавна да бях се изнесла. 

Щом имаш жива майка, която се притеснява за теб, значи си случила.

А апартаменти се наемат. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DenFevgo каза:

Щом имаш жива майка, която се притеснява за теб, значи си случила.

А апартаменти се наемат. 

 

Не знаем какви са им отношенията, но имам информация за живота на Таня. Затова нека не коментираме отношенията с майка й.

Иначе Танче само за моренце е.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...