Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Willy каза:

Абе, трудно е да си купиш толкова гледания и лайкове, рекордни стриймове, безброй клипове в тик ток и позитивни коментари, ама, виж, много лесно е да си пуснеш рекламитe и да пазаруваш палци на 25тия ден, както си направи Галинчо и беше хванат. 😘

 

 

Найстина прекалява те с таа циганка Галош

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Изобщо не се е преекспонирал - почти всяка година има хит, харесван е, има си участия. Гъбин е много под него. 

 

Че той и Гальо все още си е харесван от доста фенове на жанра и цепи с участия. И вече си разви бизнес, в който други му изкарват парите. Като за човек с 10-годишна кариера е супер успешен за територията на България. И реално погледнато никога не се е спирал да се труди, ако ще и при труденето на бъзик да сложим и това в леглото. Фики винаги е поддържан от баща си и затова на моменти си позволява да не прави нищо като види, че не му се получава.

Тук в Рама не е харесван Галин, но няма как да си затваряме очите пред фактите. Фики стана по-голям само благодарение на това, че е син на Тони Стораро.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Фики беше огромна сензация и все още се знае от всички. Що Симона Заговора не прокопса по тая логика? Сякаш Фики има фенове тука. Гъбин е много по-тачен тук. Ама нормално - вие тука принизявате и Анелия, но си мачка стабилно. 

Фики е 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

Глупости. Фики беше огромна сензация и все още се знае от всички. Що Симона Заговора не прокопса по тая логика? Сякаш Фики има фенове тука. Гъбин е много по-тачен тук. Ама нормално - вие тука принизявате и Анелия, но си мачка стабилно. 

Фики е 

 

От самото начало Фики е известен като 'синът на Тони Стораро'. Това при Симона нямаше как да се получи със същия ефект, защото когато започна да я лансира Глория самата вече не беше толкова масова в жанра, а и стратегията да я придърпва в своите песни и на своите концерти лиши момичето от възможността да си изгради името сама. При Фики го нямаше този проблем- започна с дует с татко, после с номер 1 звездата Галена и вече беше звезда. На Галин му беше доста по-трудно да достигне до своя връх, защото беше никому известно момче, на което дебюта в дует с вече позалязваща звезда нямаше как да му даде същия тласък. Въпреки това се потруди човека и днес вече си има завидна своя кариера и завиден продуцентски бизнес.

Аз Анелия не принизявам, напротив. ;)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, asylum каза:

По тая логика, Донка що не стана звезда от раз? 

Не на всеки му се получава дори с известен роднина, но за Доника още не е късно. А и Фики е някак по-близо до народа, а Доника е 'по-модерна'. Както бях казал и по-рано днес- самата компания Хит Микс не създава кой знае какви звезди.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Не на всеки му се получава дори с известен роднина, но за Доника още не е късно. А и Фики е някак по-близо до народа, а Доника е 'по-модерна'. Както бях казал и по-рано днес- самата компания Хит Микс не създава кой знае какви звезди.

Що на Лорена й се получи веднага тогава? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Не на всеки му се получава дори с известен роднина, но за Доника още не е късно. А и Фики е някак по-близо до народа, а Доника е 'по-модерна'. Както бях казал и по-рано днес- самата компания Хит Микс не създава кой знае какви звезди.

Как ще не създава, Тиана е топ!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Що на Лорена й се получи веднага тогава? 

Очаквах да заговорим за Лорена. Тя беше един чудесен продукт в края на Оцковата ера, когато на хората им беше интересно да видят какво е подготвил той за своята фирма. И подбутването от Галена и силната песен играеха голяма роля. Остана си обаче единствената нова звезда на фирмата за вече 5 години, и то не чак толкова голяма звезда. Сега да си представим как щеше да върви ако беше във все още силния тогава Пайнер, ако беше направила дует и с известния си баща и ако мигом я бяха обсипали с награди и медийно внимание- все неща, които Фики имаше, а Галин- не.

Иначе Лора ми е може би най-симпатичното от всичките протежета на Галена, пък била тя и най-бездарното. Личи си хъса, с който прави всичко и че все пак не го прави на всяка цена, а за удоволствие и поддържане на имидж.

Айде поздрав за лека нощ с нещо тематично. :D

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , zai4eto82 каза:

Аз пък не съм случила на майка. Квит сме. ;)  Ако имах един апртамент, отдавна да бях се изнесла. 

Намери си мъж с апартамент (който да не е обитаван от друга жена). Не бъди утешителна награда. 

https://www.youtube.com/watch?v=CHl9X6dSkZM

 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Иначе Лора ми е може би най-симпатичното от всичките протежета на Галена, пък била тя и най-бездарното. Личи си хъса, с който прави всичко и че все пак не го прави на всяка цена, а за удоволствие и поддържане на имидж.

 

Как така за поддържане на имидж? Та тя е една от най-вървежните по дискотеките последните 5 години, с пълен график, стъкмен от Сашка. Комерсиална чалгазвезда си е, каквато искат да са всички други тройници. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, asylum каза:

Как така за поддържане на имидж? Та тя е една от най-вървежните по дискотеките последните 5 години, с пълен график, стъкмен от Сашка. Комерсиална чалгазвезда си е, каквато искат да са всички други тройници. 

Тя може да е такава и пак целта й да не е да е най-вървежната, а просто да си гради прилична дискография. Особено в последно време вече баш не е както беше преди, но продължава да се старае и да си е някакво име.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Blueberry каза:

Лидия е качила мейкинг на "Горчиви истини" в канала си, а не в този на Алфа. Дано е знак :ba: 

Не храни напразни надежди, няма никакъв шанс Лидия да напусне Галин. Той прави всичко за нея, все едно Преслава да напусне Пайнер. 😁

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...