Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Blueberry каза:

Лидия е качила мейкинг на "Горчиви истини" в канала си, а не в този на Алфа. Дано е знак :ba: 

Знак как в края на тунела светлина няма и най-накрая ще спре да лишава шивашката или която там индустрия от уменията си? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Лидия е качила мейкинг на "Горчиви истини" в канала си, а не в този на Алфа. Дано е знак :ba: 

Дано да последва Дилдона по пътя на забравата.

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, plambata каза:

Галена за трети пореден ден с 11 (!) песни в Popnable. 2 от тях в топ 10, вкл. първото място. Такова мачкотене имало ли е някога от някого? 

Не, ама ти знаеш ли как Глория мачкаше преди христа?!

  • Like 1
  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Много са яки вокалите на Саша рико.

Много ми се иска и у нас да почнат като за ДжейЛо - просто да оставят оргиналните вокали от демото, вместо да тормозят тези като въпросното Иви да се разкарват до студио, да издевателстват върху микрофона, някой да се хаби да седи на пулта за записва, ние да си тормозим ушите да ги слушаме и така. 

Ето къде бил лиспващия Живко ремикс 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Много ми се иска и у нас да почнат като за ДжейЛо - просто да оставят оргиналните вокали от демото, вместо да тормозят тези като въпросното Иви да се разкарват до студио, да издевателстват върху микрофона, някой да се хаби да седи на пулта за записва, ние да си тормозим ушите да ги слушаме и така. 

Ето къде бил лиспващия Живко ремикс 

 

Много се засили Жив Комикс. Ави, Иви и сие също бълват всяка седмица! По-добрите тройници!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно ще си правим Жив Комикс дей. Имал и сайт!  https://jivkomix.bg/?fbclid=IwAR05WLXoO_fjMBgiaeMe_8Lf3HFwoUuL_eJYUGAMbGcCq7C7qi8pv5gdeA4

Предвид последния му клип, се замислих как може да няма дует с Милко Калайджиев? Топ хитови кючеци с голи мацки е формулата свиленградска!

Време е за 

Това къртеше държавата! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Много се засили Жив Комикс. Ави, Иви и сие също бълват всяка седмица! По-добрите тройници!

 

Когато си поръчаш едно блъди мери, две три за отскок, а ти докарат Гърмеж от АлиЕкспрес ... 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Когато си поръчаш едно блъди мери, две три за отскок, а ти докарат Гърмеж от АлиЕкспрес ... 

 

Искам Ванчето, Жив Комикс и Милко с гърмеж в стил

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Изписваха се романи какъв златен хит щяла да е “Проблем” и от няколко дни насам прави по-малко дневни гледания от “100 живота”. :c030:

 

Ми не знам, ама до ден днешен мачка всичко на Галош, вкл. новата. Само Турболенция предизвиква по - силни реакции. Явно все пак е по - златен от другите ;) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми не знам, ама до ден днешен мачка всичко на Галош, вкл. новата. Само Турболенция предизвиква по - силни реакции. Явно все пак е по - златен от другите ;) 

Да, само дето "Проблем" така я пяха онзи ден в Примооско и направи 25 милиона гледания, 

Тази година много слабо лято в музиката- в попфолка и в чуждата музика. Няма го и Коце. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Hurricane каза:

И все още Е! Сашка просто е злобна душица... Сашка Дяволчето :) 

Как па точно злобна душица стана? Има си договори. Предлагат се, обсъждат се, подписват се и тогава всеки си знае функцията и мястото. 

Знам, че е голям мерак да пише Цеца... И ..... някоя пайнерска кифла, но много опитаха, но при никой не мина. Цеца е институция, а нашите са подгряващи звездици. 

Все още сме 30 години зад сърбите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@foxy_vd което нищо не струва, нищо не струва. И твоите любимки клекнаха на Брена. Няма как някой да те бръсне за слива след като се продаваш на всяка цена. Преслава същата работа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, foxy_vd каза:

Как па точно злобна душица стана? Има си договори. Предлагат се, обсъждат се, подписват се и тогава всеки си знае функцията и мястото. 

Знам, че е голям мерак да пише Цеца... И ..... някоя пайнерска кифла, но много опитаха, но при никой не мина. Цеца е институция, а нашите са подгряващи звездици. 

Все още сме 30 години зад сърбите.

Ама Пепа първо я писаха точно Цеца И Преслава, затова ни е странно че я махнаха чак и от снимката и я добавиха долу като "специално участие".

Саши е организирала някакво концертче на Галена и Меди за празник на град.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...