Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Да беше отишла направо в Хит - и без това хитрият Оцко почна да взима хляба на замръзналия в 90-те Митак и по-умните като Галена, Десислава и Меди се насочиха към сътрудничество с него. Изглежда предлага изгодни условия, докато Пайнера явно иска да прибира същите проценти както преди 100 години, макар телевизията вече да не е фактор, да не прави концерти и даже в Ютуб изпълнителите започнаха да се отделят в свои си канали, а не разчитат на КокошарникОфишъл.

Не знам дали е повече сладко или изумително през 2021 Десислава да е в едно изречение с 'умна'. :D

Попринцип е вярно, че към днешна дата в Хит Микс има повече хляб, отколкото в Пайнер, но конкретно за никому известните нови изпълнители и двете фирми не правят кой знае какво. На Доника не й се получава дори с леля като Галена. В Алфа и Даймънд е истината, ако някой може да я уреди Маленчето там ще е интересно да я видим като Тройница в нещо такова. :D

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Не знам дали е повече сладко или изумително през 2021 Десислава да е в едно изречение с 'умна'. :D

Попринцип е вярно, че към днешна дата в Хит Микс има повече хляб, отколкото в Пайнер, но конкретно за никому известните нови изпълнители и двете фирми не правят кой знае какво. На Доника не й се получава дори с леля като Галена. В Алфа и Даймънд е истината, ако някой може да я уреди Маленчето там ще е интересно да я видим като Тройница в нещо такова. :D

 

Умни в смисъл, че не дават вече луди проценти на Митака за нищо насреща. Иначе е ясно, че не са титани на мисълта. :D 

Иначе Галош и Малинаж сигурно ги е яд, че не се кръстиха "Малена" за общите си проекти навремето и сега някаква нова им го взе. :D 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Не знам дали е повече сладко или изумително през 2021 Десислава да е в едно изречение с 'умна'. :D

Попринцип е вярно, че към днешна дата в Хит Микс има повече хляб, отколкото в Пайнер, но конкретно за никому известните нови изпълнители и двете фирми не правят кой знае какво. На Доника не й се получава дори с леля като Галена. В Алфа и Даймънд е истината, ако някой може да я уреди Маленчето там ще е интересно да я видим като Тройница в нещо такова. :D

 

Доника точно това я съсипа още преди да почне. Остана в сянката на Галена, опитвайки се да прилича на нея. В последната им колаборация Галена сама има повече присъствие от Доника и целият балет в едно.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Доника точно това я съсипа още преди да почне. Остана в сянката на Галена, опитвайки се да прилича на нея. В последната им колаборация Галена сама има повече присъствие от Доника и целият балет в едно.

Не,просто песните й са безумни. Толкова са тъпи,че още на 20тата секунда ги спираш. А самата Доника е грозна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Доника точно това я съсипа още преди да почне. Остана в сянката на Галена, опитвайки се да прилича на нея. В последната им колаборация Галена сама има повече присъствие от Доника и целият балет в едно.

Според мен успяха да направят някакво разграничение. В смисъл, не са като Глория и Симона едната да е клонинг на другата, прикачен за нея навсякъде. Просто на Доника й трябва реклама. Самостоятелните й песни не са лоши, нито дуетите, но й липсва силния мениджмънт. И самата Хит Микс не се възприема като компания за нови звезди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

Не,просто песните й са безумни. Толкова са тъпи,че още на 20тата секунда ги спираш. А самата Доника е грозна.

Напротив, супер яки са й песните. Последните й две ме кефят повече от всичко на Галя за последните 2 години, без Ти не си за мен.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Напротив, супер яки са й песните. Последните й две ме кефят повече от всичко на Галя за последните 2 години, без Ти не си за мен.

Цяла година повтаряне "Къде беше ти" и "Скандал" са хитовете на столетито и накрая "Последните 2 години не ми харесват песните на Галена". 😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф Булгаристан кога ще има такава мъжка звезда?? Меди доближава ама хич не експериментира и се хванал собствен стил с еднакви изпявания на песните.

 

 

  • Like 2
  • Wow 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Цяла година повтаряне "Къде беше ти" и "Скандал" са хитовете на столетито и накрая "Последните 2 години не ми харесват песните на Галена". 😂😂😂

На Доника и двете не ги спирам, Скандал и всички други от май вече омръзнаха, а Къде беше ти да не съм луд да я слушам лятото. По-натам като удари депресията!

  • Like 2
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

На Доника и двете не ги спирам, Скандал и всички други от май вече омръзнаха, а Къде беше ти да не съм луд да я слушам лятото. По-натам като удари депресията!

Да, Доника беше по-силна преди да се пръкне хитЯт

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Оф Булгаристан кога ще има такава мъжка звезда?? Меди доближава ама хич не експериментира и се хванал собствен стил с еднакви изпявания на песните.

 

 

Никога! Това е по-вероятно да се случи в бивша Югославия, отколкото в Трагистан! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Никога! Това е по-вероятно да се случи в бивша Югославия, отколкото в Трагистан! 

Е бивша юго си има много модерни в момента, даже няма фолк хитове и всичко движат те, но не са ми по вкуса. Виж албанците са си друга работа..

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Е бивша юго си има много модерни в момента, даже няма фолк хитове и всичко движат те, но не са ми по вкуса. Виж албанците са си друга работа..

 

И те си имат едни... Албания е нива нагоре! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

И ние си имаме такива звезди, просто не са в чалгата.

 

Такива песни се правеха преди 2010 от попа. Там някъде са забили Графа, Михаелите и другите и затова нямат хитове..

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Такива песни се правеха преди 2010 от попа. Там някъде са забили Графа, Михаелите и другите и затова нямат хитове..

Всъщност в звученето на песните на въпросните има доста разнообразие. Просто вече не стават хитове, защото попа отново не е на мода. Но Графа винаги е успявал да се възползва на макс от периодите, в които техния жанр е бил конкуренция на поп-фолка- затова днес е певец, който прави концерти по големи зали и стадиони, за разлика от чалгарките ни.

Иначе ако трябва да посочим мъжка фигура от чалгата, която най-много да се доближава до типа успешен през годините мачо с разнообразна и често високобюджетна продукция, по който на даден етап са получавали момичетата (и момчетата :D )... за съжаление на Рамания това е:

 

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hurricane каза:

@Willy, кои държави слушат албанците, че правят такива гледания? Бивша Югославия предполагам?

Не, никой не ги слуша тука от македонците, а в държави като Сърбия да не говорим. Диаспората им е голяма, към 10М са общо, турците също много ги слушат, а песни като Бонбон и Земер са пробили в целият свят.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Всъщност в звученето на песните на въпросните има доста разнообразие. Просто вече не стават хитове, защото попа отново не е на мода. Но Графа винаги е успявал да се възползва на макс от периодите, в които техния жанр е бил конкуренция на поп-фолка- затова днес е певец, който прави концерти по големи зали и стадиони, за разлика от чалгарките ни.

Иначе ако трябва да посочим мъжка фигура от чалгата, която най-много да се доближава до типа успешен през годините мачо с разнообразна и често високобюджетна продукция, по който на даден етап са получавали момичетата (и момчетата :D )... за съжаление на Рамания това е:

 

Може би само песни като Ме густа, Фараона или Роклята ти пада, но за щастие той не проби никъде извън граница.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Може би само песни като Ме густа, Фараона или Роклята ти пада, но за щастие той не проби никъде извън граница.

Като за България поне добре си се разви. Жалко, че това се случи в най-слабия период на жанра. Представям си да беше мачкал с такава продукция в периода между, да речем, 2005 и 2010, когато главно на имена като Камелия и Вероника почти всичко по отношение на песен+видео им беше изпипано.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

 

Иначе ако трябва да посочим мъжка фигура от чалгата, която най-много да се доближава до типа успешен през годините мачо с разнообразна и често високобюджетна продукция, по който на даден етап са получавали момичетата (и момчетата :D )... за съжаление на Рамания това е:

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

 

Фики си го мачкаше стабилно отвсякъде, далеч повече интерес имаше по-него и наградите му за певец бяха от малкото заслужени на последните церемонии. Точно затова всички топ имена се бутаха за дует с него, докато в същото време Галин сам се предлагаше и беше жестоко игнориран от Галена, Джена и други.

Това още мачка с приеми.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...