Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, asylum каза:

 

Фики не е чак толкова добър продукт. Почти винаги е изглеждал и е звучал по един и същ начин, което към днешна дата ми е странно като се има в предвид колко добър беше в Капките. Затова и се преекспонира и изгърмя по-бързо от Галин.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Фики дружно залязоха, но докато Галин се опитва да се развива продуцентски, Фики още чака баща му да го бута. Фамилия Сторарови са ужасни, още от сега си казаха, че като порастне внука и него ще набутат да пее. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Галин и Фики дружно залязоха, но докато Галин се опитва да се развива продуцентски, Фики още чака баща му да го бута. Фамилия Сторарови са ужасни, още от сега си казаха, че като порастне внука и него ще набутат да пее. 

 

И как разбра че още чака баща му да го бута? Пак теории, а в същото време Галин направи колаборации с всичките си изпълители.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

И как разбра че още чака баща му да го бута? Пак теории, а в същото време Галин направи колаборации с всичките си изпълители.

Сега Фики ли ще защитаваш? Буквално най-бутания насила певец. То и Галена не спира да прави по 100 дуета всяка година, ама нямаш против. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Сега Фики ли ще защитаваш? Буквално най-бутания насила певец. То и Галена не спира да прави по 100 дуета всяка година, ама нямаш против. 

Галена прави дуети, ама коя друга има соло хитове за последните 3 години като 100 живота, Феноменален и сега и Ти не си за мен? Паника, Къде беше ти, Сърце също са 10м + хитс. Само Преслава, но при нея ги няма дуетите като бонус. 

Фики е много по-голяма звезда от Галин, как не го разбра досега, точка по въпроса. 🥰

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Галена прави дуети, ама коя друга има соло хитове за последните 3 години като 100 живота, Феноменален и сега и Ти не си за мен? Само Преслава, но при нея ги няма дуетите като бонус. 

Фики е много по-голяма звезда от Галин, как не го разбра досега, точка по въпроса. 🥰

Само 100 живота й признавам, новата как може да я наричаш хит като сега излезе? Феноменамен ме кефи, но е кавър... 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Само 100 живота й признавам, новата как може да я наричаш хит като сега излезе? Феноменамен ме кефи, но е кавър... 

 

Пръсна нета с интерес, в момента в който пиша това си е баш ХИТ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

 

Абе, трудно е да си купиш толкова гледания и лайкове, рекордни стриймове, безброй клипове в тик ток и позитивни коментари, ама, виж, много лесно е да си пуснеш рекламитe и да пазаруваш палци на 25тия ден, както си направи Галинчо и беше хванат. 😘

 

 

  • Like 4
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Абе трудно е да си купиш толкова гледания и лайкове, рекордни стриймове, безброй клипове в тик ток и позитивни коментари, ама виж, много лесно е да си пуснеш рекламита и да пазаруваш палци на 25тия ден, както си направи Галинчо и беше хванат. 😘

 

 

Аз не съм казвал нищо, ти споменаваш купени гледания. 😘   Хита на годината с 12 милиона:

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Гъбин може да си мечтае за такъв флоп. Емрах също е над него.

 

По-смешното е че и самият Гъбин осъзнава че му мина времето, ама отказва да спре. Затова и стана толкова жалък и комплексиран и гледа коя от новите си певици да изцеди. Симона можеше да направи кариера, ако примерно Пашев я беше взел, ама сега ще си потъне заедно с Галин.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, BobiTo каза:

Феноменамен ме кефи, но е кавър... 

 

Дай по тая логика да наричаме и “Дай ми още” кавър щото е мазна версия на “В твоите очи” :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

По-смешното е че и самият Гъбин осъзнава че му мина времето, ама отказва да спре. Затова и стана толкова жалък и комплексиран и гледа коя от новите си певици да изцеди. Симона можеше да направи кариера, ако примерно Пашев я беше взел, ама сега ще си потъне заедно с Галин.

Редно е да напомпим, че Гъбин започна да се мазни на Фики по време на Капките, но пак не го огря. 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отнякъде в южен софийски квартал одеве кънтеше песен на Райна - не успях да доловя думите, за да открия песента, понеже не й ги знам, но съм сигурен, че беше нейният глас!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Редно е да напомпим, че Гъбин започна да се мазни на Фики по време на Капките, но пак не го огря. 

 

Култово парче!

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...